• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Skawina

(3)
  • Mieszkanie 55 m2 na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie 55 m2 na sprzedaż

    Skawina

    • 545 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    *BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO* Biuro nieruchomości Multidom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na parterze, o powierzchni 55 m2, w kameralnej inwestycji w miejscow...

  • Mieszkanie Skawina
    1 / 5
    Mieszkanie Skawina

    Skawina

    • 458 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w centrum Skawiny. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m2...

  • Mieszkanie z Ogródkiem Kraków/Skawina. NOWOCZESNE.Okazja!
    1 / 12
    Mieszkanie z Ogródkiem Kraków/Skawina. NOWOCZESNE.Okazja!

    Skawina

    • 550 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 17 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam Mieszkanie z ogródkiem Skawina ul.Lipowa 5 D Mieszkanie znajduje się w super miejscu na pograniczu Krakowa i Skawiny Blisko wjazdu autostrady A4 Świetnie skomunikowa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrB2 4 etap inwestycji) - Zielone Mogilany
    Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrB2 4 etap inwestycji) - Zielone...

    Kraków » ul. Świątnicka

    • 595 763 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Idealne połączenie wygody i prywatności zapewniające ciszę i spokój przedmieścia Doskonała lokalizacja w zielonej okolicy lasów zachęcająca do spacerów i wycieczek rowerowych Ogród...

  • Mieszkanie Kraków Zwierzyniec rynek pierwotny ul. Królowej Jadwig...

    Kraków » Zwierzyniec » ul. Królowej Jadwigi

    • 1 812 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 13 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku PCC. Zapraszam...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny ul. Andrzeja Zauc...

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Zauchy

    • 904 900 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruch...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście ul. Rakowicka

    Kraków » ul. Rakowicka

    • 9 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkowe mieszkanie na wynajem w budynku Apartamenty Novum na ul Rakowickiej. Mieszkanie o powierzchni 72,68 m kw składa się z poko...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliczka

    • 539 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Azory rynek pierwotny ul. Wodzin...

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Wodzinowskiego

    • 1 325 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    BRAK PCC i PROWIZJI Biuro sprzedaży Leach&Lang Property Consultants ma zaszczyt zaprezentować nową, kameralną inwestycję pod nazwą "Proste Kąty" zlokalizowaną przy ul. Wodzinows...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie ul. Pszenna

    Kraków » Podgórze Duchackie » ul. Pszenna

    • 610 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w rejonie ulicy Pszennej w Dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - usta...

  • Na wynajem mieszkanie Chałupnika Kraków
    Na wynajem mieszkanie Chałupnika Kraków

    Kraków

    • 3 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Chałupnika w Krakowie, idealne dla pary lub singla, świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej (szybki dojazd do cent...

  • Mieszkanie Kraków, Lubostroń
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków, Lubostroń

    Kraków

    • 2 450 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Ważne: jest to oddzielny garaż z ażurowymi ścianami a nie zwykłe miejsce postojowe....

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 749 250 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 831 792 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 1 036 422 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 18 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Do Wynajęcia Kawalerka 17m2 blisko Bonarka ul.Sucha, zmywarka
    1 / 16
    Do Wynajęcia Kawalerka 17m2 blisko Bonarka ul.Sucha, zmywarka

    Kraków

    • 1 720 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam, dla 1os lub 2osób do wynajęcia kawalerka 17m2 w Krakowie IXdzielnica Podgórze Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Sucha. Do tramwajów 8min pieszo, do autobusów mpk 4min pieszo, do...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 697 280 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 512 136 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 18 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wyjątkowej, przytulnej kawalerki z ogródkiem w Bronowicach, Kraków. Kameralna inwestycja willi wielorodzinnych. Idealne dla singli lub par, lub pod wynajem. Mieszkan...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Szymona Szymonowica
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Szymona Szymonowica

    Kraków

    • 5 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ekskluzywny apartament z ogródkiem , garażem oraz miejscem postojowym *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na wynajem oferujemy przestronny, komfortowy apartament o pow...

  • Wynajmę komfortowe mieszkanie dwa pokoje na I p.
    1 / 14
    Wynajmę komfortowe mieszkanie dwa pokoje na I p.

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę komfortowe mieszkanie dwupokojowe na I piętrze np.2-3 studentkom /w zabytkowym zadbanym budynku/ które potrafią zadbać o mieszkanie i wyposażenie i umeblowanie.Nie wyklucza...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 695 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 915 705 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 740 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki UWAGA PROMOCJA! TYLKO DO 27.03.2026! Odwiedź inwestycję i zarezerwuj mieszkanie M.A13 o pow. 46,25...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 740 320 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wieliczka, Kaczeńce
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Kaczeńce

    Wieliczka

    • 800 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w otoczeniu licznych terenów zielonych, w bardzo dobrze skomunikowanej części Wieliczki -...

  • Wieliczka - z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi
    Wieliczka - z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi

    Wieliczka

    • 520 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż narożne mieszkanie w stanie deweloperskim, z 2 miejscami postojowymi i ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na nowym, zamkniętym osiedlu w Grabówkach (tuż przy granicy z...

  • Mieszkanie Węgrzce gm. Zielonki, Warszawska Gajówka Rejów
    Mieszkanie Węgrzce gm. Zielonki, Warszawska Gajówka Rejów

    Węgrzce

    • 1 395 500 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż wyjątkowy, dwu...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Kraków

    Kraków

    • 609 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem Rydlówka 25, Kraków Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Rydlówka 25 w Krakow...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 617 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Krakowa? To mieszkanie spełni ocz...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 918 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 702 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 685 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,17m zlokalizowane parterze z ogródkiem 183m2 w budynku 58. - w cenie 685 000,00 PLN - możliwość nabyci...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 588 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOVA Wieliczka. PODSTAWOWE INFORMACJE: - Dwupokojowe mieszkanie o metrażu 48,78m zlokalizowane parterze z ogródkiem 58m2 w budynku 58. - w cenie 588 000,00 PLN - możliwość nabyc...