mieszkanie na sprzedaż
26 cze 2023

Mieszkanie Kraków Zwierzyniec rynek pierwotny ul. Królowej Jadwigi

Kraków Zwierzyniec ul. Królowej Jadwigi
woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 2 lata temu, Poniedziałek, 26 czerwiec 2023 11:41
1 812 000 zł 130 m2
1 812 000 zł 130 m2 13 939 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 130 m2
Cena za metr 13 939 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 1
ID oferty K29306864

Opis

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim.
Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku PCC.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty!

Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruchomości.
Jesteśmy z Państwem od 2007r.

2023. Luksusowy apartament z zielonym tarasem na dachu, trójstronny, garderoba, ogrzewanie pompą ciepła, podłogowe. Kameralna inwestycja na zielonych terenach. Prestiżowa lokalizacja. Dostępne większe apartamenty w tej inwestycji z zielonymi tarasami na dachu.

Dzielnica: Zwierzyniec / Wola Justowska
Ulica: Królowej Jadwigi
Termin realizacji: IV kw. 2023
Cena: 1 118 700 PLN
Metraż: 130,41 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro: 1/1
Ogrzewanie: pompaciepła, rekuperacja
Forma własności gruntu: własność
Miejsce postojowe

Inwestycja zgodna z duchem czasu oraz panującymi w budownictwie trendami. Zadbaliśmy o każdy detal, abyś poczuł się w swoim domu wyjątkowo. Wszystko, czego potrzebujesz, jest teraz w zasięgu Twojej ręki.
Znajdziesz tutaj 4 nowoczesne wille w zabudowie bliźniaczej, które będą mieścić w sobie 8 różnorodnych mieszkań: 4 o powierzchniach 70.84 m2 z funkcjonalnym ogrodem, 4 bardzo przestronne, usytuowane na 2 wyższych kondygnacjach, liczące 130.41 m2 oraz dysponujące okazałym tarasem. Każdy apartament na parterze dysponuje własnym ogródkiem. Do wszystkich apartamentów na piętrze przynależy prywatny taras na dachu.