• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Toszkiem

(5)
  • ŚWIETNE duże miszkanie 1 pokojowe w centrum PYSKOWIC
    1 / 8
    ŚWIETNE duże miszkanie 1 pokojowe w centrum PYSKOWIC

    Pyskowice

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    DO WYNAJĘCIA Komfortowe mieszkanie 1 pokojowe położone w Centrum w Pyskowicach k. Gliwic. Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy. Duży i jasny pokój, aneks kuchenny w...

  • Mieszkanie do wynajęcia Strzelce Opolskie Meldunek stałt
    1 / 2
    Mieszkanie do wynajęcia Strzelce Opolskie Meldunek stałt

    Strzelce Opolskie

    • 1 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Umeblowana kawalerka ok 30mkw parter ul. Matejki 25 Strzelce Opolskie Opłaty mc: 1100pln. czynsz + prąd woda śmieci Kaucja od 3000pln. ( nie mniej i nie na raty !) Ogrzewanie : K...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pyskowice

    • 1 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Pyskowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • DUŻA kawalerka w CENTRUM Pyskowic. Po Remoncie, nowe wyposażenie,...

    Pyskowice

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom » Szombierki

    • 1 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 1 450 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bytom » Rozbark

    • 1 450 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice » Zatorze

    • 1 510 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla Witold Czapla, Marta Czapla-Kluzek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice

    • 2 200 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do wynajęcia centrum Bytomia puste
    1 / 5
    Mieszkanie do wynajęcia centrum Bytomia puste

    Bytom

    • 1 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Duże dwupokojowe mieszkanie w kamienicy. Przestronne o pow. 60m Świetne położenie blisko komunikacji miejskiej. Własne ogrzewanie gazowe - zaczynasz sezon kiedy chcesz. Połogi w...

  • ŚWIETNE mieszkanie blisko Dworzec, Politechnika Śląska, 2 pokoje,...

    Gliwice

    • 2 400 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • Duża kawalerka przyjazna dla zwierząt, Reja 13
    1 / 9
    Duża kawalerka przyjazna dla zwierząt, Reja 13

    Bytom

    • 990 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul Reja 3 Nieruchomość: Powierzchnia 21 m2, Parter, Elektryczne ogrzewanie Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka...

  • Wynajmę kawalerkę przyjazną zwierzętom, Piekarska
    1 / 8
    Wynajmę kawalerkę przyjazną zwierzętom, Piekarska

    Bytom

    • 1 080 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-02-28! Do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Piekarskiej 52 w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m2. Parter. Miejskie ogrze...

  • Mieszkanie na Doby , dni tygodnie . Centrum Bytomia
    1 / 6
    Mieszkanie na Doby , dni tygodnie . Centrum Bytomia

    Bytom

    • 150 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję na godziny , dni , tygodnie mieszkanie o powierzchni 30 m². Znajduje się na parterze w kamienicy. Mieszkanie jest umeblowane W salonie dostępne jest naturalne światło or...

  • Lokal użytkowy Bytom centrum

    Bytom

    • 1 150 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bezpośrednio od właściciela! Bez prowizji! Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50,00m2 mieszczący się na 1. piętrze w reprezentacyjnej kamienicy w centrum...

  • Mieszkanie Bytom, św. Cyryla i Metodego
    1 / 4
    Mieszkanie Bytom, św. Cyryla i Metodego

    Bytom

    • 1 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wynajmu przestronnej kawalerki, która jest usytuowana na parterze w zadbanej kamienicy, idealna dla osób starszych. Nieruchomość jest świeżo wyremontowana, co zapewni...

  • Mieszkanie Bytom Łagiewniki, św. Cyryla i Metodego
    1 / 5
    Mieszkanie Bytom Łagiewniki, św. Cyryla i Metodego

    Bytom

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 45 m, które jest usytuowane na 3 piętrze w zadbanej i klimatycznej kamienicy. Budynek wyróżnia się zadbaną...

  • Mieszkanie Bytom, Józefa Chełmońskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Józefa Chełmońskiego

    Bytom

    • 1 700 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ZOSTAŃ PIERWSZYM NAJEMCĄ! BEZ PROWIZJI! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,73 m², zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Chełmońskiego 37. Lokal znajduje się...

  • Mieszkanie Bytom, Wrocławska
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Wrocławska

    Bytom

    • 1 550 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ***WYNAJĘTE*** Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, które jest usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu, w którym dostępna jest winda. To idealne rozwiązanie dla osób starszych lub osób...

  • Wynajem
    1 / 13
    Wynajem

    Bytom

    • 1 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Bytomiu jaronia 60m. Kuchnia I łazienka wyposazona. Wynaim tylko dłogoterminowy .preferowane osoby do wynajęcia to stałe zatrudnienie. Więcej informacji udzie...

  • Mieszkanie Gliwice, Toruńska
    Mieszkanie Gliwice, Toruńska

    Gliwice

    • 3 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni około 66m2, oddane do użytku w 2023 roku, zamieszkałe dotąd tylko przez jednego najemcę. Znajduje się na Osiedlu Nove...

  • Znakomite mieszkanie w centrum Bytomia

    Bytom

    • 1 550 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w doskonałej lokalizacji - Bytom, ul. Korfantego 23. Mieszkanie o powierzchni 38,88 m2 składa się z: • dużego pokoju z os...

  • Mieszkanie Bytom, Wojska Polskiego
    Mieszkanie Bytom, Wojska Polskiego

    Bytom

    • 1 600 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,20 m, położone na 6 piętrze w zadbanym, 10 piętrowym budynku przy ul. Wojska Polskiego w Bytomiu. To ide...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Zabrzańska
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Zabrzańska

    Bytom

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 25,30 m2, położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Bytomia - Szombierki. Lokal jest idealny...

  • Mieszkanie Bytom, Broniewskiego
    Mieszkanie Bytom, Broniewskiego

    Bytom

    • 1 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Broniewskiego w Bytomiu. Lokal o powierzchni 39,06 m2 znajduje się na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Broniewskiego
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Broniewskiego

    Bytom

    • 1 350 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego w Bytomiu. Lokal o powierzchni 4...

  • Przestronna kawalerka w centrum - Wallisa 17
    1 / 4
    Przestronna kawalerka w centrum - Wallisa 17

    Bytom

    • 1 150 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Wallisa 17 w Bytomiu, zaledwie 2 km odległości od centrum miasta, Nieruchomość: Powierzchnia 35 m2. Pi...