• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczyrk +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Szczyrkiem

(165)
  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Ustroń » ul. Maja

    • 692 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 30 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prestiżowy apartamentowiec położony zaledwie 50 metrów od wyciągu krzesełkowego na Wielką Czantorię, tuż przy nowoczesnym ośrodku narciarskim. Lokalizacja, która realnie pracuje na...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Ustroń » ul. Maja

    • 2 766 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 30 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 89,95 m², położony na IV piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie — tuż przy trasach narciarskich i k...

  • Mieszkanie blisko centrum
    Mieszkanie blisko centrum

    Bielsko-Biała

    • 332 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w Bielsku - Białej ul. Browarna 19 , dzielnica Górne Przedmieście w województwie Śląskim. Mieszkan...

  • Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w niskim bloku.
    Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w niskim bloku.

    Bielsko-Biała

    • 439 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    REZERWACJA ! Mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej wygodnego rodzinnego gniazdka z zachwycającym widokiem na góry. Znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku w Bielsku-Białe...

  • FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE
    1 / 4
    FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE

    Bielsko-Biała

    • 485 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą na popula...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 620 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PREZENTUJEMY przestronny i widokowy LOKAL MIESZKALNY O POW. 65,5 M2. Z balkonu widok na panoramę Beskidów. Lokal numer 10B ostatnia szansa na rezerwację w tej cenie. Zapraszam do...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ostatnie 2 apartamenty w prestiżowym kompleksie w Ustroniu idealne do życia i inwestycji Nowoczesne apartamenty w otoczeniu beskidzkiej przyrody to idealna propozycja zarówno do s...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. Myśliwska

    Ustroń » ul. Myśliwska

    • 720 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament nr: 24B/2 Ustroń, ul. Myśliwska Zapraszamy do zakupu APARTAMENTU PREMIUM w Ustroniu na kameralnej inwestycji blisko centrum miasta. PANORAMA BESKIDÓW- to 12 komfo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 330 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa niższa cena! Mieszkanie 51 m w centrum Skoczowa 330 000 zł Jeśli lubisz kamienice, wysokie pomieszczenia i naturalne światło wpadające przez duże okna, to miejsce jest właśni...

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 650 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć po pracy, cieszyć się spokojem i jednocześnie mieć blisko do centrum? To mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na s...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 675 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, które łączy ciszę, zieleń i bliskość miasta? Ta oferta w Ustroń spełni oczekiwania zarówno osób marzących o życiu w górach, jak i inwestorów szukających bezpiec...

  • Mieszkanie Skoczów

    Skoczów

    • 518 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LUKSUSOWY, NOWOCZESNY I FUNKCJONALNY APARTAMENT. Apartament znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu (przy ul. Bładnickiej) w Międzyświeciu pomiędzy Ustroniem i Skoczowem. Lokal...

  • Mieszkanie Ustroń ul. Andrzeja Brody

    Ustroń » ul. Brody

    • 1 700 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 14 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    UWAGA: SPRZEDAŻ DOTYCZY CAŁOŚCI DWA APARTAMENTY O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 115 m (JEDNA KSIĘGA WIECZYSTA). BRAK MOŻLIWOŚCI ZAKUPU POJEDYNCZEGO MIESZKANIA. Dwa apartamenty w centrum...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 470 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ostatni Apartament z ogrodem i widokiem na góry z tarasu. Zapraszam na prezentację i do rezerwacji już dziś w cenie promocyjnej. O POW. 42,6 M2 Inwestycja jest w trakcie re...

  • Mieszkanie Ustroń

    Ustroń

    • 995 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    W sercu zielonego Ustronia, w cichej i kameralnej części miasta, czeka na nowego właściciela wyjątkowy, dwupoziomowy apartament. Położony zaledwie kilka minut spacerem od centrum,...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 520 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy ostatni apartament w stanie deweloperskim, położony na 1. piętrze kameralnego, zamkniętego osiedla w Ustroniu. To idealna propozycja dla osób szukających k...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny

    Ustroń

    • 460 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PREZENTUJEMY LOKAL MIESZKALNY NA PARTERZE Z TARASEM I OGRÓDKIEM O POW. 42,6 M2 Cała inwestycja obejmuje 19 budynków w zabudowie szeregowej po 2 mieszkania w każdym. Tworzy...

  • Mieszkanie Skoczów ul. Gustawa Morcinka

    Skoczów » ul. Morcinka

    • 295 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Fantastyczna kawalerka po remoncie na parterze. Idealna dla jednej osoby lub pary, osób w średnim wieku myślących o przyszłości oraz idealne mieszkanie dla seniora. Mamy dla Pańs...

  • Mieszkanie bezczynszowe z garażem i ogrodem

    Bielsko-Biała » ul. Wyspiańskiego

    • 579 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,68 m², położone na 2 piętrze z 2 w kameralnej kamienicy z 1930 roku, wybudowanym z cegły, zlokalizowanym w Bielsku-Białej przy u...

  • Tutaj zaczyna się Twój plan!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 709 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...