• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Szczyrkiem

(165)
  • Mieszkanie Ustroń, 3 Maja
    1 / 13
    Mieszkanie Ustroń, 3 Maja

    Ustroń

    • 658 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 23 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Prestiżowy apartamentowiec położony zaledwie 50 metrów od wyciągu krzesełkowego na Wielką Czantorię, tuż przy nowoczesnym ośrodku narciarskim. Lokalizacja, która realnie pracuje na...

  • Mieszkanie Ustroń, 3 Maja
    1 / 13
    Mieszkanie Ustroń, 3 Maja

    Ustroń

    • 2 766 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 31 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 89,95 m², położony na IV piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie — tuż przy trasach narciarskich i k...

  • Mieszkanie Ustroń, 3 Maja
    1 / 13
    Mieszkanie Ustroń, 3 Maja

    Ustroń

    • 816 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 29 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 28,85 m², położony na III piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie — tuż przy trasach narciarskich i...

  • 46 m²,2 pokoje z klimatem w sercu miasta
    1 / 16
    46 m²,2 pokoje z klimatem w sercu miasta

    Bielsko-Biała

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Bielsko-Biała idealne dla osób ceniących klimat powojennej architektury, kameralną zabudowę oraz...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Beskidzkie

    Bielsko-Biała

    • 440 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Przytulne 3 pokoje z widokiem na góry! Szukasz mieszkania, które łączy spokój z miejską wygodą? Ta oferta przy ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej (Osied...

  • Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 560 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej, ul. Karola Miarki Na sprzedaż oferuję przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni...

  • Luksusowy Apartament Ustroń Jaszowiec
    1 / 16
    Luksusowy Apartament Ustroń Jaszowiec

    Ustroń

    • 619 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący +48 [tel]   Luksusowy apartament w malowniczej dzielnicy Jaszowiec, Ustroń Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu...

  • Niezależna część domu -Żywiec/Góra Burgałowska
    Niezależna część domu -Żywiec/Góra Burgałowska

    Żywiec

    • 450 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Niezależna część domu -Żywiec/Góra BurgałowskaNa sprzedaż niezależna część domu, powierzchnia ok. 110m2, wydzielona działka 360m2....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Klimatyczne mieszkanie w centrum
    1 / 16
    Klimatyczne mieszkanie w centrum

    Bielsko-Biała

    • 735 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU BIELSKA-BIAŁEJ Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie w zabytkowej kamienicy, poło...

  • Apartament Ustroń Centrum / 2 miejsca postojowe
    1 / 16
    Apartament Ustroń Centrum / 2 miejsca postojowe

    Ustroń

    • 569 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący +48 [tel]   Przestronny apartament w sercu w Ustronia!! Lokalizacja: Ustroń - Kuźnia, ul. Daszyńskiego. Zaledwie 1 km od serca miasta, w cichej i...

  • Komfortowy apartament w górach – Ustroń
    1 / 16
    Komfortowy apartament w górach – Ustroń

    Ustroń

    • 599 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze budynku w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, jedynie 150 m od Bike Pa...

  • Apartament Zeta Park Ustroń
    1 / 16
    Apartament Zeta Park Ustroń

    Ustroń

    • 869 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w apartamentowcu, położonego w Ustroniu przy ul. Staffa 17a, województwo...

  • Klimatyczne mieszkanie w centrum
    1 / 16
    Klimatyczne mieszkanie w centrum

    Bielsko-Biała

    • 698 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Bielsko Biała 54m 3p - Super stan po remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie Bielsko Biała 54m 3p - Super stan po remoncie

    Bielsko-Biała

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania niezwykle klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 54m2 usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego budynku na osiedlu Złote Łany w Bielsku Białej....

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 14
    sprzedam mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 490 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z balkonem o powierzchni 55 metrów kwadratowych .Nieruchomość świeżo po remoncie z otwartą kuchnią na salon. Świetna lok...

  • Sprzedam bezpośrednio Bielsko Biała z widokiem na góry
    1 / 8
    Sprzedam bezpośrednio Bielsko Biała z widokiem na góry

    Bielsko-Biała

    • 350 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Pięknie wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie na 9 piętrze na os. Złote Łany. Niedawno zostało oddane do użytku po kapitalnym remoncie. Służy nam kilka razy w roku jako baza d...

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 14
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Meszna

    • 920 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość położona w spokojnej i urokliwej okolicy, teren niezalewowy, jedyne 10 km o Bielska. Dom wybudowany w 2009 r, okna pcv kolor orzech, kryty dachówką. Działka 16 a, zadr...

  • Bezpośrednio os. Karpackie 34m2 z widokiem na góry
    1 / 10
    Bezpośrednio os. Karpackie 34m2 z widokiem na góry

    Bielsko-Biała

    • 270 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Opis oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na Oś. Karpackim Mieszkanie o powierzchni 33,55 m2, położone jest na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku. Rozkład...

  • Mieszkanie 107m2 Bielsko-Biała ul.Słowackiego
    1 / 9
    Mieszkanie 107m2 Bielsko-Biała ul.Słowackiego

    Bielsko-Biała

    • 390 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Bezczynszowe mieszkanie z garażem i ogródkiem wyjątkowa willa z 1900r. Bielsko-Biała, ul. Juliusza Słowackiego 67 Na sprzedaż przestronne mies...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Kamienica rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Kamienica

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | M4 ogródkiem pod Szyndzielnią Marzysz o własnym M z zieloną przestrzenią? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż komfortowy apartament o pow. 68,93 mkw z...