• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Chojnowem

(124)
  • Na sprzedaż Mieszkanie 3-pok. Legnica Piekary A Karkonoska

    Legnica

    • 391 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,9m2, przy ulicy Karkonoskiej, na osiedlu Piekary A. Mieszkanie jest środkowe, położone na 2 piętrze, czteropiętro...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 14
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 309 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    WYGODNE 2 POKOJOWE LEGNICA OBRĘB TARNINÓW Oferujemy Państwu wygodne przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m². Mieszkanie znajduje się na IV piętrze kamienicy. W skład nieruchomoś...

  • Mieszkanie Legnica, Wjazdowa
    1 / 5
    Mieszkanie Legnica, Wjazdowa

    Legnica

    • 360 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż -lokal mieszkalny ul Wjazdowa Legnica, ul. Wjazdowa Powierzchnia: 67 m² Piwnica: 3 m² Liczba pomieszczeń: 3 Piętro: parter Ogrzewanie: miejskie Stan techniczny: w trak...

  • Mieszkanie Legnica, Kedywu
    1 / 15
    Mieszkanie Legnica, Kedywu

    Legnica

    • 695 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE OŚ. PIEKARY B | WYSOKI STANDARD | 4 POKOJE MIESZKANIE: Eleganckie 2-poziomowe mieszkanie, o powierzchni całkowitej 120 m² (po podłodze) znajduje się na trz...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 14
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 530 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    PRZESTRONNE 4 POKOJOWE LEGNICA BIELANY  Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na drugim (niskim) piętrze kameralnej, 5-rodzinnej kamienicy...

  • Mieszkanie Legnica, Kujawska
    1 / 6
    Mieszkanie Legnica, Kujawska

    Legnica

    • 265 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 POKOJOWE LEGNICA OŚ. PIEKARY A Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 35,9 m². Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku IV piętrowym. W skład nieruchomości wchodzą: 2...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 4
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 522 410 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji „BOISKOVA” zlokalizowanej w Legnicy przy ul. Boiskowej. Inwestycja to kameralny budynek wielorodzinn...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 4
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 341 105 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 4
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 521 475 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Chojnowie
    1 / 10
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Chojnowie

    Legnica

    • 299 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 63,34 m2 usytuowanego na IIp. w kamienicy, miasto CHOJNÓW. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, blisko...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 13
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 660 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    WYGODNE 4 POKOJOWE LEGNICA JAWORZYŃSKA Oferujemy Państwu wygodne przestronne mieszkanie o powierzchni 99,71 m². Mieszkanie znajduje się na III piętrze zadbanej kamienicy. W skład...

  • Dwupoziomowe 6 pokoi+2 balkony
    1 / 16
    Dwupoziomowe 6 pokoi+2 balkony

    Legnica

    • 460 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż sześciopokojowe dwupoziomowe mieszkanie położone w Legnicy. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w kamienicy. Na powierzchnię użytkową 120 m2 m2 składają się: 6...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji w pob...

    Legnica

    • 509 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 851 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Zielonej wpisanej do rejestru zabytków. Oferowana nieruchomość posiada powierzchnię 107 m² która jest wpisana do k...

  • Duze mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy parku

    Legnica

    • 509 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 851 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy usytuowane w doskonałej lokalizacji w pobliżu parku i centrum Legnicy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy przy ul...

  • 2 pokojowe mieszkanie, wygodny układ, balkon

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 387 193 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem, kompaktowe i wygodne. Ekspozycja okien na stronę południową zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkania. .Chcesz dowiedzieć...

  • 2 pokojowe rozkładowe

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 398 751 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe. W pokoju głównym mieści się aneks kuchenny i wyjście na balkon o powierzchni 3,75m2. Ten układ mieszkania dostępny jest również jako tzw. "lustrz...

  • Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,
    1 / 7
    Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,

    Szczytnica

    • 109 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 3 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronną, świetnie zlokalizowaną kawalerkę znajdujące się w Szczytnicy - blok 129. Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica » Piekary Wielkie

    • 285 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 520 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 480 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości