• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Błażową

(156)
  • po kapitalnym remoncie, przytulne, wolne od zaraz

    Rzeszów » ul. Podwisłocze

    • 389 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Z uwagi...

  • garaż podziemny, dwa balkony, budynek z 2016 roku

    Rzeszów » ul. Siemieńskiego

    • 620 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na...

  • ścisłe centrum, kamienica, po kapitalnym remoncie

    Rzeszów » ul. Okrzei

    • 619 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Stefana Okrzei. Z uwagi na lokalizację...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Graniczna

    Rzeszów » ul. Graniczna

    • 1 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania. Nieruchomość położona jest przy ul. Granicznej. Do mieszkania przynale...

  • świetna okolica, przestronne, balkon, od zaraz

    Rzeszów » ul. Małopolska

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie spr...

  • Mieszkanie Krasne Krasne

    Krasne

    • 397 110 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Preze...

  • Mieszkanie Krasne Krasne

    Krasne

    • 443 730 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i 2 miejscami postojowym
    1 / 16
    Mieszkanie w szeregowcu z ogródkiem i 2 miejscami postojowym

    Rzeszów

    • 498 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ | 0% PROWIZJI | MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Szukasz własnego mieszkania z ogródkiem, bez czynszu i w spokojnej okolicy? Ta oferta to ide...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • mieszkanie sprzedaż
    1 / 12
    mieszkanie sprzedaż

    Rzeszów

    • 410 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Słoneczne mieszkanie na 3 piętrze niskiego, 4 piętrowego bloku. Jeden duży pokój z jasną kuchnią (możliwość podzielenia kuchni i wydzielenia małego pokoiku), łazienka, balkon i piw...

  • Nowoczesny apartament z pięknym widokiem na 21 piętrze
    1 / 12
    Nowoczesny apartament z pięknym widokiem na 21 piętrze

    Rzeszów

    • 1 860 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 14 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Prezentujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 124,45 m2 . Nieruchomość położona w nowoczesnym w apartamentowcu Capital Tower na 21 piętrze. Mieszka...

  • Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na os.Nowe Miasto
    1 / 12
    Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na os.Nowe Miasto

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Przedstawiamy państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie o pow.63m, położone na szóstym piętrze w wieżowcu przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na ws...

  • Na sprzedaż -NOWE- 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Rzeszów
    1 / 8
    Na sprzedaż -NOWE- 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Rzeszów

    Rzeszów

    • 339 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,10 m2 z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji – Rzeszów, ul. Potockiego. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Rzeszów Baranówka

    Rzeszów » Baranówka

    • 533 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaoferować mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie, o powierzchni 53,42 m² znajduje się na 2. piętrze czteropięt...

  • Studio na parterze - oś. Architektów - Cesja

    Rzeszów » ul. Solidarności

    • 320 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu studio/kawalerka zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie. Nieruchomość znajd...

  • Atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem ul Twardowskiego
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem ul Twardowskiego

    Rzeszów

    • 1 180 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 10 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 112m2 z dużym tarasem. Mieszkanie z pięknym widokiem położone w Rzeszowie przy ul Twardowskiego na nowoczesnym osiedl...

  • Przestronne 66 m² | 4 pokoje | Strażacka

    Rzeszów » ul. Strażacka

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa – przy ulicy S...

  • Gotowiec inwestycyjny-3 studia +4 pok. poddasze

    Rzeszów » ul. Witolda

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje w pełni funkcjonalny gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa – przy ul...

  • Funkcjonalne, 3 pokoje, osobna kuchnia

    Rzeszów » ul. Kurpiowska

    • 485 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską o powierzchni 53 m2 znajdujące się w okolicach ulic Kurpiowskiej i...

  • Mieszkanie Rzeszów Przybyszówka

    Rzeszów » Przybyszówka

    • 627 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowe 3-pokojowe mieszkanie | 64,45 m² | Os. Projektant | 1 piętro | Balkon | Winda | 2025 Lokalizacja Osiedle Projektant - nowoczesna, dynamicznie rozwijająca s...

  • 3 pokoje, nigdy niezamieszkiwane, 2 mp

    Rzeszów » ul. Staroniwska

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, nigdy niezamieszkiwane przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma zewnętrznymi miejscami postojowymi. To idea...