• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Błażowa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Błażową

(156)
  • przy Żwirowni, tereny zielone, ścieżki rowerowe

    Rzeszów » ul. Kwiatkowskiego

    • 520 320 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 008 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje urządzone mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała...

  • dobra cena/warte uwagi
    1 / 15
    dobra cena/warte uwagi

    Rzeszów

    • 509 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zadbane na fajnym osiedlu/pełna infrastruktura w zasięgu ręki TYLKO U NAS !!! Do sprzedania mieszkanie o pow. 58,10 m2 zlokalizowane na oś. Krakowska Płd. - ul. Pleśniarowicza na...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Stanisława Mikołajczyka

    Rzeszów » ul. Mikołajczyka

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w wieżowcu przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i dwóch przedpokoi....

  • idealne pod inwestycję, w samym centrum

    Rzeszów » ul. Jałowego

    • 585 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Grodzisko

    Rzeszów » ul. Grodzisko

    • 790 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Piękne mieszkanie w ścisłym centrum Rzeszowa, minutę od płyty Rynku. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2, położone na wysokim parterze budynku. Mieszkanie po kapitalnym r...

  • 2 pokoje, oddzielna kuchnia, blisko Politechniki

    Rzeszów » ul. Dąbrowskiego

    • 510 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrow...

  • Kawalerka po generalnym remoncie, os. 1000-lecia

    Rzeszów » ul. Kosynierów

    • 398 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w 2026 roku o powierzchni 25,1 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajdujące się w niskim bloku pr...

  • Po generalnym remoncie, 3 pokoje, centrum

    Rzeszów » ul. Żwirki i Wigury

    • 725 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią ! Kosynierów
    1 / 7
    2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią ! Kosynierów

    Rzeszów

    • 379 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne i bardzo ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m², położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie składa s...

  • nowe, nidgy niezamieszkałe, gotowe do wejścia

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 810 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lu...

  • Mieszkanie na parterze ul. Hanasiewicza
    1 / 8
    Mieszkanie na parterze ul. Hanasiewicza

    Rzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m² położone przy ul. Hanasiewicza 17 w Rzeszowie. Lokal znajduje się na parterze w niskim 3-piętrowym budynku po termomodernizacji i stanowi...

  • ostatnie piętro, stan deweloperski, balkon

    Rzeszów » ul. Architektów

    • 675 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architek...

  • świetna lokalizacja, ogródek, garaż podziemny

    Rzeszów » al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

    • 669 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieru...

  • 2 pokoje 42,26m2 / DEWELOPERSKI / Promocja
    1 / 5
    2 pokoje 42,26m2 / DEWELOPERSKI / Promocja

    Rzeszów

    • 439 504 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    RABAT NA MIESZKANIE 8 450 zł Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,26 m2 z balkonem od strony wschodniej zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (4,6km do centrum...

  • Mieszkanie przy Politechnice, inwestycyjne, 67m, 4 pokoje, parter
    1 / 6
    Mieszkanie przy Politechnice, inwestycyjne, 67m, 4 pokoje, parter

    Rzeszów

    • 559 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, położone na parterze zadbanego budynku w sercu Rzeszowa. Lokal jest dwustronny, przestronny i dzięki swojemu u...

  • nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji
    1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn

    • 699 775 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m² z dużym tarasem (24,16 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część kamer...

  • 2 pokoje w widokiem na Rzeszów / Deweloperski
    1 / 5
    2 pokoje w widokiem na Rzeszów / Deweloperski

    Rzeszów

    • 485 793 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ MIESZKANIA Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m2 z dużym balkonem o pow. ponad 8m2 od strony południowo-zachodniej z pięknym widokiem...

  • 1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn » ul. Potoki

    • 699 776 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• nowoczesne, duży ogród, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn » ul. Potoki

    • 499 860 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie na parterze o powierzchni 55,54 m² z własnym, dużym ogrodem (120 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość...

  • po generalnym remoncie, centrum, gotowe do wejścia

    Rzeszów » ul. Staszica

    • 535 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Stanisława Staszica w Rzeszowie. Ze względu na lok...