• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Aleksandrowem Łódzkim

(698)
  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Koziny, Okrzei Stefana
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Koziny, Okrzei Stefana

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalizacji: Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem. Opi...

  • Twoja loża nad koronami drzew
    1 / 16
    Twoja loża nad koronami drzew

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Apartament - 4 pokoje z garażem i balkonem!
    Apartament - 4 pokoje z garażem i balkonem!

    Łódź

    • 850 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronny czteropokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, który znajduje się na zamkniętym osiedlu, co zapewnia ciszę i bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Nieruchom...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, ul. Karolewska
    1 / 16
    Mieszkanie Łódź Polesie, ul. Karolewska

    Łódź

    • 599 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. Karolewskiej Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wy...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Zespołowa
    Mieszkanie Łódź, ul. Zespołowa

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze. Dodatkowym atutem tego mieszkania jest garaż, który z pewnością docen...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tuwima
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tuwima

    Łódź

    • 520 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    To wyjątkowa okazja na zamieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi, z pełnym dostępem do kultury, rozrywki i edukacji. Nie przegap tej szansy i umów się na oglądanie j...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tymienieckiego
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tymienieckiego

    Łódź

    • 1 100 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 10 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z 70-METROWYM TARASEM LOFTY U SCHEIBLERA Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 107 m² z imponującym 70-metrowym tarasem, położony w jednej z najbardz...

  • Poszukiwane 4 pokoje - 72m2 - Widzew
    Poszukiwane 4 pokoje - 72m2 - Widzew

    Łódź

    • 562 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Widzew to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, która łączy w sobie uroki spokojnego życia z nowoczesną infrastrukturą miejską. Dzięki dogodnemu położeniu, mieszkańcy mają łatwy d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska

    Łódź

    • 430 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel.[tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej...

  • Mieszkanie 63 m² na 1 piętrzę na Stokach
    Mieszkanie 63 m² na 1 piętrzę na Stokach

    Łódź

    • 360 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku. Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia b...

  • 2 pokoje parter zamykany teren miejsce postojowe
    2 pokoje parter zamykany teren miejsce postojowe

    Pabianice

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przytulne mieszkanie w centrum Pabianic idealne dla seniorów lub osób z niepełnosprawnościami, budynek po rewitalizacji w 2020r, ogrodzony teren.. Na sprzedaż funkcjonalne mieszk...

  • 4 pokoje z ogródkiem - 76m2 - Chojny Park
    4 pokoje z ogródkiem - 76m2 - Chojny Park

    Łódź

    • 850 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2 z miejs...

  • Geometria zysku przy Politechnice
    1 / 14
    Geometria zysku przy Politechnice

    Łódź

    • 474 552 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. Lniana
    Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. Lniana

    Łódź

    • 252 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie o powierzchni 36,64 m²w Łodzi na Teofilowie na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazi...

  • Miejsce dla rodziny w centrum Łodzi
    1 / 14
    Miejsce dla rodziny w centrum Łodzi

    Łódź

    • 540 702 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 202 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Inżynierski model zysku przy Politechnice
    1 / 15
    Inżynierski model zysku przy Politechnice

    Łódź

    • 346 614 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Zadzwoń i zapytaj o dostępność
    1 / 16
    Zadzwoń i zapytaj o dostępność

    Łódź

    • 246 171 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Inżynierski model zysku przy Politechnice
    1 / 16
    Inżynierski model zysku przy Politechnice

    Łódź

    • 452 648 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Logistyczna wolność w sercu miasta
    1 / 15
    Logistyczna wolność w sercu miasta

    Łódź

    • 614 705 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 175 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• DĄBROWSKIEGO 46 - dwa pokoje 37m2 blok z balkonem po remoncie
    1 / 5
    DĄBROWSKIEGO 46 - dwa pokoje 37m2 blok z balkonem po remoncie

    Łódź

    • 369 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bezpośrednio! Sprzedam prywatnie mieszkanie na Dąbrowie przy ul. Dąbrowskiego 46 w bloku na 3 piętrze o powierzchni 37m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, do pierwszego zamieszka...