• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Aleksandrowem Łódzkim

(698)
  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 458 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Radogoszcz ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 1 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 30,6 m2 w wieżowcu przy ul. Zgierskiej 240 z panoramicznym widokiem na miasto. (Bałuty os. Radogoszcz). Mieszkanie idealne dla sing...

  • Miejski azyl zwalniający upływ czasu
    1 / 15
    Miejski azyl zwalniający upływ czasu

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Twój prywatny "startup" na Bałutach
    1 / 16
    Twój prywatny "startup" na Bałutach

    Łódź

    • 186 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku. Wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT. Zapewnia Ci ona aż 12 miesięcy ochrony przed awariami i pełny spokój po transakcji....

  • Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle Piaski, 38 m2 BEZ POŚREDNIKÓW. Cena
    Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle P...

    Pabianice

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle Piaski, 38 m2 BEZ POŚREDNIKÓW. Cena do negocjacji. Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy...

  • 2 pokoje, 52 m²,loggia,gotowe do zamieszkania
    1 / 16
    2 pokoje, 52 m²,loggia,gotowe do zamieszkania

    Zgierz

    • 430 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie, że to może być to. Takie, do których wchodzisz i od razu wyobrażasz sobie swoje życie spokojne poranki, codzienne rytuały i...

  • Duża kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji:)
    1 / 11
    Duża kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji:)

    Łódź

    • 290 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę. Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokali...

  • Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie | 37,3 m² | ul. Traktorowa | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu lub bez dodatkowych...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 49,7 m² po remoncie  3 pokoje  do wprowadzenia
    1 / 16
    49,7 m² po remoncie 3 pokoje do wprowadzenia

    Pabianice

    • 385 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty. Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie!  To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz ! Są momen...

  • Klimatyczne mieszkanie - zrewitalizowana kamienica
    1 / 12
    Klimatyczne mieszkanie - zrewitalizowana kamienica

    Łódź

    • 269 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie. Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzki...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 669 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkaj jak w domu - mieszkanie w stanie deweloperskim - bezczynszoweŁódź Złotno - Nowe mieszkanie z OGRODEM 55 m²! Ogrzewanie pompą ciepła | Apartamenty Podchorążych 100**Szukasz...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 669 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu ostatni, unikatowy apartament w kameralnej inwestycji - idealną przestrzeń, gdzie komfort, prywatność i kontakt z naturą łączą się w codzienną wygodę.Na sprzedaż...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Komuny Paryskiej

    Łódź » Śródmieście » ul. Komuny Paryskiej

    • 1 699 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 12 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Kamienica wielkomiejska Jakuba Lando - jedno z najznakomitszych dzieł architektury Łodzi lat 30.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 136,89 m², składające się z 4 pokoi, położone n...

  • Dom ponad horyzontem zdarzeń
    1 / 16
    Dom ponad horyzontem zdarzeń

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• M4 I do generalnego remontu I 57 m² I 6300 m²
    1 / 7
    M4 I do generalnego remontu I 57 m² I 6300 m²

    Łódź

    • 360 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 57 m² Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² w Łodzi, zlokalizowane przy...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Pasieczna
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź, ul. Pasieczna

    Łódź

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    3 pokoje 56 m² Radogoszcz Zachód balkon ekspozycja Północ-Południe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 11. piętrze w zadbanym budynku na osied...

  • Twoja zielona przystań obok Wenecji
    1 / 16
    Twoja zielona przystań obok Wenecji

    Łódź

    • 579 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz azylu, w którym miejski szum zamienia się w kojący szelest liści. Wyobraź sobie przestrzeń inspirowaną spokojem pobliskiego parku Wenecja, gdzie czas nagle zwalnia swój bie...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie  Marysin-Doły
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Marysin-Doły

    Łódź

    • 275 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi dzielnicy Marysin-Doły, przy ulicy Emilii Plater. Lokal znajduje si...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście , Śródmieście-Wschód, Narutowicza Gabriela Pl.
    Mieszkanie Łódź Śródmieście , Śródmieście-Wschód, Narutowicza Gab...

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej, uniwersyteckiej okolicy łódzkiego Śródmieścia Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajdu...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Fabryczna
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź, ul. Fabryczna

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29,26 mkw na 2 piętrze w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Fabrycznej w Łodzi. Nieruchomość jest po generalnym remoncie i w pełni wyposażone. Jest to nieruchomość inwe...