• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Aleksandrowem Łódzkim

(698)
  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, płk. dr. Stanisława Więckowskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, płk. dr. Stan...

    Łódź

    • 695 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w sercu Łodzi przy ulicy płk. dr. Stanisława Więckowskiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomoś...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Widzew, Olechów, Dąbrówki
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź Łódź-Widzew, Olechów, Dąbrówki

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje | 60,55 m | Olechów ul. Dąbrówki | blisko planowanego Aquaparku Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z ciszą i zielenią? Ta oferta spełni Twoje oczekiwan...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Bałuty, Bałuty, Wielkopolska
    1 / 6
    Mieszkanie Łódź Łódź-Bałuty, Bałuty, Wielkopolska

    Łódź

    • 285 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Wielkopolska. Budynek w dobrym stanie technicznym, media miejskie. Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie. ROZKŁAD: sypialnia...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Polesie, Łódź-Polesie, Gdańska
    1 / 6
    Mieszkanie Łódź Łódź-Polesie, Łódź-Polesie, Gdańska

    Łódź

    • 470 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w ładnej, zrewitalizowanej kamienicy w centrum miasta. Remont budynku obejmował elewacje, klatki schodowe, podwórko, a także wymianę wszystkich instalacji,...

  • Mieszkanie Pabianice, Zamkowa
    1 / 7
    Mieszkanie Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 290 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta Sprzedaży Mieszkania w Pabianicach przy ulicy Zamkowej o powierzchni 108m2, zlokalizowanego w kamienicy na 1 piętrze. Cena ofertowa 290 000 złotych, sprawia, że jest to atr...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki

    Łódź

    • 749 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Łodzi, w dzielnicy Łódź-Śródmieście, przy ulicy Żwirki. To przestronne mieszkanie znajduje się w eleganckiej kamienicy, któ...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Dowborczyków
    1 / 7
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Dowborczyków

    Łódź

    • 479 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam do zaoferowania wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 100 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej rozwijających się części Łodzi przy ul. Dowborczyków, w bezpośredni...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Uniwersytecka
    1 / 7
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Uniwersytecka

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,52m2 w doskonałej lokalizacji- ul. Uniwersytecka! Budynek w dobrym stanie technicznym, media miejskie. Mieszkanie w dobrym stanie, d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Widne i przestronne | 3 pokoje | Retkinia

    Łódź » ul. Maratońska

    • 425 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---3 pokoje | 54 m² | Retkinia – funkcjonalna przestrzeń w zielonej części miasta Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funk...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 440 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    sprzedam mieszkanie własnościowe M-3, o pow. 45 m2, rozkładowe wschód - zachód. bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum rozrywkowo-handlowego Manufaktura. W okolicy markety z każ...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul.

    Łódź

    • 354 150 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m², składające się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal idealny dla rodziny, pary, jak również jako inwestycja pod w...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie M-2 o powierzchni 40,60m2 w tym komórka lokatorska. Lokal położony na III piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Ogniskowej 9 (Chojny). Mieszkanie składa się z 1-pokoju, k...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Turoszowska
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Turoszowska

    Łódź

    • 358 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Contact me should you need more information in English Opiekun oferty: Kacper Kurczak tel. 602?101?602 Cena mieszkania z wyposażeniem: 365 000zł Otoczenie nieruchomości: Mieszkan...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 270 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy nowoczesne dwupokojowe mieszkanie, które idealnie nadaje się dla studentów, par...

  • Mieszkanie Łódź Księży Młyn ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieck...

    Łódź » ul. Wincentego

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Lokal w inwestycji Lofty Tymienieckiego w Łodzi.PRESTIŻ · INDUSTRIALNY CHARAKTER · GOTOWE DO WPROWADZENIANa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,77 m² położone na 1 piętr...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Łódź Bałuty
    1 / 13
    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Łódź Bałuty

    Łódź

    • 299 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mam do zaoferowania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca z lat 70, w bliskim pobliżu Manufaktury, idealne dla pary lub singla. Prezentowana nierucho...

  • Wysoki 4,6 m loft w zabytkowej kamienicy

    Łódź » ul. Piotrkowska

    • 1 090 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 9 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    UNIKATOWY APARTAMENT W HISTORYCZNEJ KAMIENICY – PIOTRKOWSKA Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku, znanej jako Pałac Braci...

  • Apartament z Miejscem w Garażu Super
    1 / 11
    Apartament z Miejscem w Garażu Super

    Łódź

    • 640 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Osiedle Zarzew. Szybki dojazd do centrum miasta. Apartamentowiec położony przy spokojnej, małej ulicy, brak ruchu samochodowego i pies...

  • Czy to jest kochanie?
    1 / 15
    Czy to jest kochanie?

    Łódź

    • 345 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę. Jednak gdy wejdziesz do tego mieszkania, poczujesz, że czegoś ci brakowało. To ta przestrzeń, te solidne, ceglane mury z 1964 roku pr...

  • 4 pokoje|63,56 m²|Radogoszcz-Zachód|Widok|Do urządzenia
    1 / 14
    4 pokoje|63,56 m²|Radogoszcz-Zachód|Widok|Do urządzenia

    Łódź

    • 510 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne, słoneczne mieszkanie M-5 z pięknym widokiem, na 3. piętrze spokojnego bloku przy ul. Motylowej na osiedlu Radogoszcz-Zachód. Budynek i okolica Czteropiętrowy...