• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Elbląg

(111)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 685 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z pięknym widokiem

    Elbląg

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ? MIESZKANIE 48m2 | 3 POKOJOWE | Z NAJLEPSZYM WIDOKIEM W MIEŚCIE? 10 PIĘTRO NISKI CZYNSZ, MEDIA Z MIASTA BALKON, PIWNICA EKSPOZYCJA POŁUDNIOWO - ZACHODNIA ZAPROJEKTOWANE P...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Kamienna

    Elbląg » ul. Kamienna

    • 4 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA NOWE - NOWOCZESNE MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE Elbląg, ul. Kamienna * Trzy sypialnie * Salon z aneksem kuchennym * Drugie piętro * 92 mkw * Taras...

  • mieszkanie Elbląg ul. wiejska

    Elbląg

    • 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do sprzedania duże 4-pokojowe, ustawne i funkcjonalne mieszkanie z ogrodem i bardzo dużą piwnicą z wieloma miejscami parkingowymi (ogólnodostępnymi) przy budynku. Mieszkanie znajdu...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w klatce 2 mieszkania wysoki Parter do odn...

    Elbląg

    • 175 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Posiadam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na parterze o łącznej pow 48,3m2 Znajduje się w spokojnej dzielnicy Kempa północna . Mieszkanie składa się ; na parterze z 2 pokoi du...

  • Sprzedam mieszkanie

    Elbląg

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ciche, słoneczne, cieplutkie mieszkanie w spokojnej dzielnicy. Mieszkanie świeżo po remoncie. nowe, nieużywane wyposażenie łazienki. Odmalowane, położone nowe panele podłogowe A5....

  • Park Dolinka - Mieszkanie z balkonem do wprowadzenia

    Elbląg

    • 259 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie znajduje się w ELBLĄGU przy ulicy WŁADYSŁAWA IV - czwarte piętro w czteropiętrowym budynku mieszkalnym. Pierwotnie posiadało 3 niezależne pokoje, ciemną kuchnię , przed...

  • Sprzęt AGD i ZABUDOWY w cenie mieszkania

    Elbląg

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam bez pośrednika mieszkanie po remoncie z KW - WŁADYSŁAWA IV- szczegóły: [tel]

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • NEGOCJUJ CENĘ

    Elbląg

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie po remoncie bez pośrednika- szczegóły [tel]

  • 1 / 3
    Mieszkanie po remoncie --- WŁADYSŁAWA IV

    Elbląg

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie bez pośrednika - po remoncie- wyposażenie w cenie - szczegóły [tel]

  • Mieszkanie Elblag

    Elbląg

    • 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    4 pokojowe mieszkanie ul. wiejska

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Mieszkanie Stary Targ

    Stary Targ

    • 220 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Witam,sprzedam mieszkanie: *Bezczyszowe *Tanie w utrzymaniu * Do mieszkania przynależą: -2 ogródki -garaz - piwnica w której znajduje się piec do c.o, a w kominie zamontowany...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jantar

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jantar

    • 890 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jantar

    • 722 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębina

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jezioro

    • 219 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Nadmorski Apartament
    Nadmorski Apartament

    Jantar

    • 440 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębina

    • 449 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem
    1 / 8
    JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem

    Jantar

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    JANTAR MŁYŃSKA Budynek apartamentowy nad morzem w JANTARZE przy ulicy Młyńskiej 3 na Mierzei Wiślanej. Budynek kameralny z 28 lokali z przestronnymi balkonami lub ogródkami. Apar...

  • JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem
    1 / 7
    JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem

    Jantar

    • 475 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    JANTAR MŁYŃSKA 3 Nowy budynek kameralny z 28 lokali z przestronnymi balkonami lub ogródkami. W każdym lokalu przewidziano jednostkę KLIMATYZACJI. Apartamenty zaprojektowane są w n...

  • Apartament na parterze, La Cala Golf

    Nowa Wieś Malborska

    • 1 943 550 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 12 301 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Osiedle zamknięte z dużym basenem i pięknym ogrodem krajobrazowym– Podłogi z kremowego marmuru w całym pomieszczeniu– Klimatyzacja ciepła/zimna– W pełni wyposażona kuchnia m.in. ur...

  • Apartament na parterze, Calahonda

    Nowa Wieś Malborska

    • 1 943 550 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 22 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ten apartament znajduje się w dzielnicy Riviera del Sol, Mijas. Nieruchomość oferuje spektakularne widoki na morze z położenia całkowicie przy plaży. Nieruchomość posiada dwie dwuo...

  • Mieszkanie Dworek ul.

    Dworek

    • 65 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu.LOKALIZACJA: Dworek to spokojna i urokliwa miejscowość położona w gminie Mikołajki Pomorskie. Miejscowość otoczona jest mal...

  • Mieszkanie Jantar ul. Rybacka

    Jantar » ul. Rybacka

    • 810 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament z dużym tarasem blisko plaży JantarLokalizacjaApartament położony jest w Jantarze - jednym z najbardziej znanych kurortów nad Bałtykiem, nazywanym „Bursztynową...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębina

    • 360 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Stanowo ul.

    Stanowo

    • 139 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tylko u nas!Na sprzedaż przytulne, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Stanowie (gmina Dzierzgoń).Do mieszkania przynależy duża piwnica, ogródek z garażem blaszanym oraz pomi...

  • Mieszkanie Stegna, Powstańców Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie Stegna, Powstańców Warszawy

    Stegna

    • 410 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu niezwykle klimatycznego mieszkania w Stegnie na Mierzei Wiślanej ! Idealne na prywatny użytek dla miłośników spacerów, wylegiwania się z rodziną na plaży lub j...

  • Mieszkanie Jantar ul. Rybacka

    Jantar » ul. Rybacka

    • 936 528 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament 800 m od morza | duży taras 24 m² | Jantar | idealny do zamieszkania lub pod inwestycjęNa sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 52,32 m² z dużym taras...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 8
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.   Usytuowany jest na drugim piętrze w kameralnym dwupiętrowy...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Junoszyno

    • 200 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Junoszynie o powierzchni 39,89m2. Na powierzchnię lokalu składa się: niezależna kuchnia, dwa pokoje, łazienka oraz przedpokój. W kuchni znajduje się piec co...

  • Sprzedam.
    1 / 2
    Sprzedam.

    Przezmark

    • 339 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sprzedam mieszkanie w domu cztero rodzinnym. Pow. 95m.3pokoje,łazienka, 2.komorki. Działka, duży ogród, duży, garaż murowany, budynek gospodarczy, podpiwniczony, opał piec, co. Poł...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 9
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 580 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

            Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.   Usytuowany jest na pierwszym piętrze w kameralnym...

  • Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo

    Fiszewo

    • 199 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny oraz działka z pomieszczeniem gospodarczym, w uroczej wsi Fiszewo, 18 km od Elbląga. Mieszkanie o powierzchni 92,15 m2 położone na komfortowym I piętr...

  • Mieszkanie Stegna, Brzozowa
    Mieszkanie Stegna, Brzozowa

    Stegna

    • 850 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 24 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament premium nad morzem | Stegna | taras 17,9 m² | strefa wellness i baseny Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 35,33 m², położony w prestiżowej inwest...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 380 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 18 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: II kwartał 2026 Lokal M8, balkon: 10,33 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 399 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M20, balkon: 10,33 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • Mieszkanie 45m2 Jantar ul. Rybacka Os. Zamknięte
    Mieszkanie 45m2 Jantar ul. Rybacka Os. Zamknięte

    Jantar

    • 650 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż mieszkanie narożne na parterze w Jantarze ul. Rybacka Mieszkanie nigdy nie było...

  • Mieszkanie blisko morza
    Mieszkanie blisko morza

    Rybina

    • 360 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadamy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe w miejscowości Rybina przy ulicy Długiej o powierzchni 60,8 m2. Nieruchomość znajduje się 6 km od morskiej plaży w Stegnie...

  • Mieszkanie Jazowa ul.

    Jazowa

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,72 m², położone w spokojnej i zielonej okolicy Jazowa niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. ATUTY NIERUCHOMOŚCI- ogródek idealny do wypoczynku-...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jantar

    • 598 260 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości