• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Dobre Miasto

(4)
  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem

    Dobre Miasto

    • 259 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego mieszkania z ogrodem, w spokojnej okolicy, ale z wygodną infrastrukturą? Ta oferta powinna Cię zainteresować. OTOCZENIE Nieruchomość położona jest w urokliw...

  • Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Dobrym Mieście
    1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Dobrym Mieście

    Dobre Miasto

    • 19 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda udział 1/2 części w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 48,46 m² po...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dobre Miasto

    • 225 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dobre Miasto

    • 299 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Słoneczne mieszkanie na osiedlu Jaroty, Olsztyn, bez pośredników

    Olsztyn

    • 360 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jasne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Jaroty, przy ulicy Malewskiego, obecnie Herberta. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku wybudowanego w 1984 ro...

  • Mieszkanie Świątki

    Świątki

    • 170 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29 m 2 w miejscowości Łumpia koło Swiątek. Mieszkanie po generalnym remoncie. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko. Ogrzewanie piec, przystosowane miejsce na kotłown...

  • Mieszkanie Łukta ul. Warmińska

    Łukta » ul. Warmińska

    • 160 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Łukcie! Dom znajduję się na ulicy Warmińskiej w samym centrum Łukty, ta świetna lokalizacja oferuję nam niedużą odległość od ws...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadąg

    • 449 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bartąg

    • 519 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Wadąg

    • 639 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Wadąg

    • 599 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wadąg

    • 599 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bartąg

    • 659 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kieźliny

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Tomaszkowo

    Tomaszkowo

    • 1 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BRESDOM Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z dostępem do linii brzegowej jeziora Naterskiego (Świętajno Naterskie). Takie nieruchomości nie po...

  • Mieszkanie 67m2 k. Dobrego Miasta, ogród, garaż

    Smolajny

    • 215 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Miło mi zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Smolajnach (67,5m2) niedaleko Dobrego Miasta. Mam nadzieję, że to ogłoszenie będzie na tyle interesujące, ż...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Wincentego Witosa

    Olsztyn » ul. Witosa

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wincentego Witosa 1G w Olsztynie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku...

  • sprzedam mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie bezczynszowe

    Jesionowo

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3 pokoje ,kuchnia, łazienka ,garaż piwnica, ogrzewanie C.O. piec na pelet, bezczynszowe, nowe poszycie dachowe. parter, ocieplone, osobne wejscie

  • Mieszkanie Ględy ul. Ględy

    Ględy

    • 220 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Chcielibyśmy Państwu zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w Ględach, gmina Łukta. Mieszkanie jest częścią domu, w którym znajdują się łącznie trzy mieszkania, a cała działka zost...

  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 449 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OPTIMUM NIERUCHOMOŚCI OFERUJE PAŃSTWU WYŁĄCZNĄ - SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW BEZCZYNSZOWYCH W ŁUGWAŁDZIE PRZY ULICY KORMORANÓW Zakup bezpośrednio od Dewelopera, Kupujący nie płaci podatk...

  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie
    1 / 16
    Mieszkanie

    Jaroty

    • 615 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem (inwestycyjne). Mieszkanie 3- pokojowe (dwustronne) o powierzchni użytkowej 57,78 m2 z dużym balkonem na nowym osiedlu Bartąg w Olsz...

  • Mieszkanie Łęgajny gm. Barczewo
    1 / 6
    Mieszkanie Łęgajny gm. Barczewo

    Łęgajny

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W Łęgajnach, w gminie Barczewo, powstaje kameralna inwestycja obejmująca cztery budynki w zabudowie szeregowej. W ramach inwestycji dostępnych jest obecnie siedem lokali, w tym je...

  • 4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn
    1 / 16
    4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn

    Łęgajny

    • 679 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez potrzeby remontu, z funkcjonalnym 4-pokojowym układem i wygodnym podziałem przestrzeni na dwa poziomy? Ta ofert...

  • Pół bliźniaka 63m2 w Bażynach.

    Bażyny

    • 135 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży – połowa bliźniaka z dużą działką w Bażynach Kolonia w woj.warmińsko -mazurskim.Szukasz nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natu...

  • Mieszkanie 43m2 PARTER, Centrum, media z miasta

    Pieniężno » ul. Kościuszki

    • 175 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – PIENIĘŻNO, UL. KOŚCIUSZKI 6A Na sprzedaż przytulne a zarazem przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji – w samym centrum...

  • Przestronne, duży balkon, widok na zieleń
    1 / 15
    Przestronne, duży balkon, widok na zieleń

    Olsztyn

    • 374 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu...

  • Dworcowa 50, 2 pokoje, 39m2 - Okazja na start
    Dworcowa 50, 2 pokoje, 39m2 - Okazja na start

    Olsztyn

    • 370 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w...

  • Przestronne 3 pokoje 70 m²+Garaż Podziemny Gratis
    Przestronne 3 pokoje 70 m²+Garaż Podziemny Gratis

    Olsztyn

    • 730 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 69,78 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym - Olsztyn, Barcza Cena: 730 000 zł (Pakiet mieszkanie + garaż) Zapraszam do zakupu atrakcyjne...

  • 3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.
    1 / 16
    3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.

    Bartąg

    • 706 330 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem – Bartąg, przy granicy Olsztyna Kupujący nie płaci u notariusza podatku PCC (faktura VAT) cena do negocji. Zapraszamy do zapoznania si...

  • 2 pokoje, partner na monitorowanym osiedlu
    1 / 16
    2 pokoje, partner na monitorowanym osiedlu

    Olsztyn

    • 419 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? To mieszkanie może być idealnym miejscem dla Ciebie. Zapraszam do zapozn...

  • Przestronne mieszkanie w Ornecie
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie w Ornecie

    Orneta

    • 149 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w ścisłym centrum Ornety w otoczeniu sklepów wielobranżowych, aptek oraz urzędów. Mieszkanie słoneczne, bardzo ciepłe o ł...

  • czteropokojowe z balkonem
    1 / 16
    czteropokojowe z balkonem

    Żabi Róg

    • 329 999 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, odświeżone mieszkanie 4-pokojowe położone w malowniczej miejscowości Żabi Róg. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku i oferuje funkcjonalną przestrzeń o...

  • Słoneczne mieszkanie w centrum Pieniężna.

    Pieniężno » ul. Kościuszki

    • 230 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ✨ Przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,40 m² czeka na Ciebie! Położone na 2. piętrze solidnego bloku, w doskonałej lokalizacji – centrum miasta, gdzie...