• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do remontu Żory

(3)
  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 279 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie 54 m² do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 54 m² położone jest na 4. piętrze w cztero...

  • 1 / 2
    Sprzedam mieszkanie M-5

    Żory

    • 353 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Sprzedam mieszkanie M-5 na os.Sikorskiego w Żorach.Mieszkanie posiada cztery pokoje ulkad 2×2.Dodatkowym atutem są dwa balkony z widokiem na boisko do baseballu.Do mieszkania przyn...

  • Mieszkanie Żory Osiny

    Żory » Osiny

    • 499 000 zł cena
    • 635 m2 powierzchnia
    • 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    | NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM PRODUKCYJNO- MAGAZYNOWYM Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w Żorach , w spokojnej prestiżowej dzielnicy O...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 102 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJĘ, DO ZAMIESZKANIA LUB JAKO BIURO! Nieruchomość Bezczynszowa Inwestycja w trakcie wykończenia - planowany maksymalny termin ukońc...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów

    • 515 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice » Trynek

    • 389 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Direct Home
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice » Łabędy

    • 325 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Direct Home
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zabrze

    • 209 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice » Szobiszowice

    • 200 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zabrze

    • 299 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 699 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 2 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Twoja przestrzeń, Twoje pomysły. Zabytkowa kamienica czeka na aranżację. Przedstawiamy Państwu dwa niezależne mieszkania, lokale wyodrębnione posiadające oddzielne księgi...

  • Mieszkanie Katowice Brynów

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka

    • 269 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,94 m 2 ( w tym piwnica o powierzchni około 2m 2 ) usytuowanego na 3 piętrze w 10 pięt...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zabrze

    • 299 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 3 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zabrze Centrum

    Zabrze » Centrum Południe

    • 155 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni użytkowej 38,20 m 2 usytuowanego na pierwszym piętrze...

  • Mieszkanie Katowice Janów

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Idealne dla pary, jednej osoby lub pod inwestycję! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,50m 2...

  • PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pokoje, duża kuchnia, CO sieć,

    Gliwice

    • 470 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie z POTENCJAŁEM, 3 pokoje, 1 piętro, Również na DZIAŁALN...

    Gliwice

    • 490 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • PLEBISCYTOWA 3 pokoje, loggia, blisko ścisłe CENTRUM miasta, ziel...

    Gliwice

    • 490 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pok. , loggia, również na biuro
    1 / 10
    PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pok. , loggia, również na biuro

    Gliwice

    • 429 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! BEZ PROWIZJI ze strony KUPUJĄCEJ ! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 75m2 przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. Mieszkanie poło...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów

    Chorzów

    • 219 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie na 1 piętrze w bloku c Chorzowie przy ul. Rymera 19o powierzchni 48,6 m². Mieszkanie składa się z: Przestronnego sal...

  • 1 piętro - 2 pokoje - os. Sikornik
    1 / 12
    1 piętro - 2 pokoje - os. Sikornik

    Gliwice

    • 317 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż, dwupokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany przy ulicy Kormoranów, jednej z najlepszych dzielnic miasta Gliwice - Sikornik. Mieszkanie z ogromnym pot...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 8
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 259 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego b...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice

    • 551 925 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Rozkładowe Dwu Pokojowe Mieszkanie w Rydułtowach
    Rozkładowe Dwu Pokojowe Mieszkanie w Rydułtowach

    Rydułtowy

    • 174 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Jeśli szukasz spokoju, z widokiem na zieleń oraz pełnej infrastruktury osiedla ta oferta może Cię zainteresować!...

  • 1 / 4
    Kawalerka z możliwością przerobienia na 2pok.!

    Ruda Śląska » Godula » ul. Podlas

    • 209 990 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    KAWALERKA Z POTENCJAŁEM NA 2 POKOJE! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! Bardzo spokojne, zielone osiedle, idealne dla rodzin lub pod wynajem! - mieszkanie o powierzch...

  • 2 pokoje - 49,70 m2 - Niski blok - Ul. Brzozowa
    2 pokoje - 49,70 m2 - Niski blok - Ul. Brzozowa

    Tychy

    • 359 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 49,70 m2 przy ulicy Brzozowej w Tychach (Osiedle B)  w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie znajdu...

  • 2pok  4 piętro I Ruda Śląska - Czarny Las
    2pok 4 piętro I Ruda Śląska - Czarny Las

    Ruda Śląska

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja   świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stan...

  • Mieszkanie do remontu Ruda Śląska Wirek
    Mieszkanie do remontu Ruda Śląska Wirek

    Ruda Śląska

    • 149 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, Wirek, ul. 1 Maja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie Śląskie...

  • CHWAŁOWICE, balkon, do własnej aranżacji
    1 / 10
    CHWAŁOWICE, balkon, do własnej aranżacji

    Rybnik

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m², położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Układ: - dwa niezależne, ustawne...

  • Mieszkanie Katowice Wełnowiec ul. Józefowska

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Józefowska

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowie...

  • 2 pok z aneksem/1 pok z widną kuchnią, piwnica 4m²
    1 / 16
    2 pok z aneksem/1 pok z widną kuchnią, piwnica 4m²

    Ruda Śląska

    • 169 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker SPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji) Na sprzedaż mieszkanie 33 m² w Rudzie Śląskiej przy ul. Jar...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Powstańców Warszawy

    Gliwice » ul. Powstańców Warszawy

    • 425 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Duże ustawne mieszkanie w Centrum Gliwic (Powstańców Warszawy) w zadbanej kamienicy z prywatnym parkingiem. Mieszkanie nadaje się do remontu z ogromnym potencjałem...

  • Mieszkanie Katowice
    Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem Józefowiec / Wełnowiec, Katowice Zapraszamy do zapozn...