• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mątki
  • Opaka
  • Brąswałd
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Mańki

(1)
  • Luksusowy dom premium Warmia Mazury
    1 / 16

    Nowe

    Luksusowy dom premium Warmia Mazury

    Mańki

    • 1 525 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 14 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pośród falujących wzgórz Warmii i Mazur, w otoczeniu sosnowych lasów oraz kameralnych jezior, znajduje się wyjątkowa nieruchomość premium w miejscowości Mańki — stworzona dla osób,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Olsztynek

    Olsztynek

    • 373 890 zł cena
    • 3 399 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę usługową w Olsztynku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Olsztyńskiej, 100 m od Orlenu. Działka o numerze 2/16 i powierzch...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Miodówko

    • 215 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Wymój

    Wymój

    • 770 000 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż ciekawą nieruchomość nad Jeziorem Wymój. Oferowana nieruchomość stanowi działkę o numerze 178/6 o powierzchni 1658 m2, kształtem zbliżo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gietrzwałd

    • 1 100 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 5 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Olsztynek

    Olsztynek

    • 695 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniak w centrum miasta ale w cichej okolicy. W odległości 50 m jest targowisko miejskie i duży sklep spożywczy, poczta, ośrodek zdrowia, dworzec autobusowy. Dom ma trzy kondygna...

  • Działka Parwółki

    Parwółki

    • 239 000 zł cena
    • 793 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy do sprzedaży działkę budowlaną z ustalonymi warunkami zabudowy domu mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 793m2 położoną w Parwółkach, gm. Gietrzwałd, w odległoś...

  • Działka Olsztynek

    Olsztynek

    • 130 240 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Olsztynku. Nieruchomość zlokalizowana jest ok 250 m od ul. Olsztyńskiej i ok 300 m od ul. Wilczej (zaplanowane dojazd...

  • Działka Śródka

    Śródka

    • 125 000 zł cena
    • 2 179 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną we wsi Śródka w gminie Gietrzwałd. Działka o numerze 29/3, powierzchni 2179 m2 i regularnym kształcie pr...

  • Działka budowlana Olsztynek ul. Malinowa, miejscowy plan MU
    Działka budowlana Olsztynek ul. Malinowa, miejscowy plan MU

    Olsztynek

    • 98 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Olsztynku przy ul. Malinowej, o pow. ok 500 m2, płaska z dobrą ekspozycją stron świata w kształcie prostokąta i wymiarach ok 18m x27m. Działka przeznaczona w pl...

  • ##Działka budowlana 0,1524 ha warmińsko-mazurskie##
    1 / 7
    ##Działka budowlana 0,1524 ha warmińsko-mazurskie##

    Pęglity

    • 90 000 zł cena
    • 1 524 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane w pięknej okolicy we wsi Pęglity zlokalizowanej w gminie Gietrzwałd nieopodal lokalnego rozlewiska. Każda z działek płaska o powierzchni ok. 1524 m2...

  • Olsztynek GM. - wieś Elgnówko -blisko do jeziora+ War Zabud.
    1 / 2
    Olsztynek GM. - wieś Elgnówko -blisko do jeziora+ War Zabud.

    Elgnówko

    • 68 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1700 m2-w środku lasu- kilkaset metrów od jeziora Białego. Niepowtarzalna lokalizacja .Blisko budowy w trakcie realizacji. Numer ewidencyjny: 146/40 WARUNKI ZABUDOWY NA DOM...

  • Działka budowlana Olsztynek,
    1 / 5
    Działka budowlana Olsztynek,

    Olsztynek

    • 310 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Olsztynek-( wieś Elgnówko) działka siedliskowa pow=4800 m2
    Olsztynek-( wieś Elgnówko) działka siedliskowa pow=4800 m2

    Elgnówko

    • 123 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka położona w środku wsi, blisko lasu państwowego wśród działek które otrzymały warunki zabudowy)- lub będące w trakcie realizacji zabudowy. Skrzynka energetyczna przy działc...

  • Sząbruk, działka z pozwoleniem na budowę domu
    1 / 9
    Sząbruk, działka z pozwoleniem na budowę domu

    Sząbruk

    • 229 000 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1709 m2 położona przy ul. Hermana w Sząbruku. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Aktualnie działa posiada wydane pozwole...

  • Działka budowlana w pobliżu Jeziora Wulpińskiego
    1 / 20
    Działka budowlana w pobliżu Jeziora Wulpińskiego

    Unieszewo

    • 400 500 zł cena
    • 1 602 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    New House Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Unieszewo gm. Gietrzwałd. Działka położona 18 km od Olsztyna, dojazd DK 16. Nieruchomość położ...

  • Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 16
    Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 1 120 000 zł cena
    • 8 300 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy 6 działek na sprzedaż w miejscowości Unieszewo gmina Gietrzwałd z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz budowa trzec...

  • Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 16
    Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 152 000 zł cena
    • 1 124 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy 6 działek na sprzedaż w miejscowości Unieszewo (gmina Gietrzwałd) z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz budowę trz...

  • Działka nad rzeką Pasłęką
    1 / 12
    Działka nad rzeką Pasłęką

    Tomaryny

    • 1 300 000 zł cena
    • 72 178 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży malowniczej działki siedliskowej położonej w Tomarynach gm. Gietrzwałd. Działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Pasłęki. Teren ponad 7 hektarów doskonały na agrot...

  • Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 16
    Działki z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 214 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne
    1 / 15
    Działka z warunkami zab. pod 3 budynki mieszkalne

    Unieszewo

    • 400 000 zł cena
    • 4 005 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o pow. 4005 m2 w miejscowości Unieszewo (gmina Gietrzwałd) z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych z dobrym dojazdem z drogi asfaltowej....

  • Dom 170 m2 z budynkiem handlowo-usługowym
    1 / 16
    Dom 170 m2 z budynkiem handlowo-usługowym

    Olsztynek

    • 569 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny jednorodzinny, podpiwniczony o pow. 170 m2 z przylegającym budynkiem handlowo-usługowym, ogrodem oraz budynkiem gospodarczym. Powierzchnia działki 424 m2. Idealn...

  • Działka budowlana 2026 m2 Naglady MPZP media
    1 / 16
    Działka budowlana 2026 m2 Naglady MPZP media

    Naglady

    • 169 000 zł cena
    • 2 026 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną składającą się z działki nr 6/3, o łącznej powierzchni 2026 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina Gietrzwałd. To int...

  • Działka budowlana 1301 m2 Naglady MPZP media
    1 / 11
    Działka budowlana 1301 m2 Naglady MPZP media

    Naglady

    • 169 000 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową składającą się z trzech działek o numerach 5, 6/5 oraz 6/4, o łącznej powierzchni 1301 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina Gietrz...

  • Dochodowy lokal użytkowy 587 m² – budynek
    1 / 16
    Dochodowy lokal użytkowy 587 m² – budynek

    Olsztynek

    • 1 999 990 zł cena
    • 586 m2 powierzchnia
    • 3 413 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Możesz już dziś zacząć swój biznes na pograniczu Warmii i Mazur! Wiesz, że w samym Olsztynku i w najbliższych okolicach nie ma hotelu? Możesz mieć pierwszy i jedyny! Prywatna przyc...

  • Budynek handlowo usługowy Olsztynek z potencjałem
    1 / 16
    Budynek handlowo usługowy Olsztynek z potencjałem

    Olsztynek

    • 600 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 390 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Możesz już dziś zacząć swój biznes na pograniczu Warmii i Mazur! Budynek usługowo - handlowy, z olbrzymim potencjałem. Powierzchnia całkowita budynku 177,93 m2. Obecnie ta nieruc...

  • Atrakcyjny, 6 pokoi, 10 minut od jeziora
    1 / 16
    Atrakcyjny, 6 pokoi, 10 minut od jeziora

    Olsztynek

    • 1 149 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 1175 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwoli na łatwe zaaranżowanie wnętrz według własnych potrzeb i gustu. LO...