• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mątki
  • Stary Dębsk
  • Blanki
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Mańki

(1)
  • Luksusowy dom premium Warmia Mazury
    1 / 16

    Nowe

    Luksusowy dom premium Warmia Mazury

    Mańki

    • 1 525 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 14 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pośród falujących wzgórz Warmii i Mazur, w otoczeniu sosnowych lasów oraz kameralnych jezior, znajduje się wyjątkowa nieruchomość premium w miejscowości Mańki — stworzona dla osób,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Miodówko

    • 215 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gietrzwałd

    • 1 100 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 5 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Swaderki

    Swaderki

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w miejscowości Selwa w województwie warmińsko- mazurskim 15 km od Olsztynka. Wieś jest położona wśród lasów i jezior, w promieniu 6 km znajduje się 25 jezior i 3 rzeki w tym ta...

  • Ostróda - Zwierzewo, świetny dom dla rodziny, tylko 650 000 PLN
    1 / 13
    Ostróda - Zwierzewo, świetny dom dla rodziny, tylko 650 000 PLN

    Zwierzewo

    • 650 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • VII- 744 Dom w Zwierzewie, rok budowy 2019, 6 pokoi, 2 łazienki, garaż
    1 / 20
    VII- 744 Dom w Zwierzewie, rok budowy 2019, 6 pokoi, 2 łazienki,...

    Zwierzewo

    • 997 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Warkały

    • 739 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Węgajty

    • 549 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rychnowo

    Rychnowo

    • 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz się cieszyć urokliwym miejscem, pełną prywatnością i brakiem sąsiadów? Jeśli tak to ta oferta powinna Cię zainteresować. BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż urokli...

  • Atrakcyjna posiadłość na przedmieściach Olsztyna, msc.Gronity
    1 / 11
    Atrakcyjna posiadłość na przedmieściach Olsztyna, msc.Gronity

    Gronity

    • 1 200 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 5 310 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom parterowy z dojazdem asfaltowy w sąsiedztwie lasu i wody Przedmieście OLSZTYNA

  • Dom Świerkocin gm. Olsztynek
    1 / 15
    Dom Świerkocin gm. Olsztynek

    Świerkocin

    • 649 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WŚRÓD JEZIOR I LASÓW — MAZURY | 5 JEZIOR W OKOLICY | CAŁOROCZNY Są nieruchomości, które się ogląda… i są takie, które się kupuje od razu. Ta należy do tej drug...

  • Piękny dom nad jeziorem + dom letni
    1 / 13
    Piękny dom nad jeziorem + dom letni

    Dorotowo

    • 1 100 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luxury House Management przedstawia Państwu bardzo klimatyczny dom nad jeziorem Wulpińskim wraz z murowanym domem gościnnym, garażem i pięknym ogrodem w formie parku. Lokalizacja:...

  • Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las
    1 / 15
    Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las

    Stare Jabłonki

    • 395 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 559 m2 zabudowana klimatycznym, drewnianym domkiem letniskowym z lat 70., położona w Starych Jabłonkach przy ul. Wczasowej 27. Nieruchomość znajdu...

  • Dom parterowy- stan surowy, gotowy projekt
    1 / 8
    Dom parterowy- stan surowy, gotowy projekt

    Jonkowo

    • 360 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 2 433 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według własnego projektu TOPAZ położona w Jonkowie ul. Leśna. Nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które...

  • Dom Zwierzewo gm. Ostróda
    1 / 15
    Dom Zwierzewo gm. Ostróda

    Zwierzewo

    • 932 000 zł cena
    • 659 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość z klimatem i możliwościami! !!!Dwa domy + garaż + warsztat - idealne dla majsterkowicza lub inwestora!!! Kup swoje miejsce, swój dom...

  • Dom na ul. Bajkowej w Stawigudzie
    1 / 8
    Dom na ul. Bajkowej w Stawigudzie

    Stawiguda

    • 849 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY DOM DWULOKALOWY W STAWIGUDZIE Inwestycja Osiedle Bajkowe w Stawigudzie – ul. Bajkowa, Stawiguda Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym i komfortowym domu położonym w...

  • Dom Giedajty gm. Jonkowo
    1 / 15
    Dom Giedajty gm. Jonkowo

    Giedajty

    • 890 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Giedajty, gmina Jonkowo. Dom wybudowany został w 2007 roku, na narożnej działce o powierzchni 607 m2. P...

  • Pluski - dom całoroczny typu stodoła, piękny widok
    1 / 16
    Pluski - dom całoroczny typu stodoła, piękny widok

    Pluski

    • 1 400 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 13 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten wyjątkowy dom to idealne miejsce do życia! Wybudowany w technologii murowanej, na płycie fundamentowej z najlepszej jakości materiałów jest miejscem, gdzie ciepłe lato i mroźna...

  • Nowy dom blisko Olsztyna - Naterki
    1 / 13
    Nowy dom blisko Olsztyna - Naterki

    Naterki

    • 2 680 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 12 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony w Naterkach w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w okolicach Olsztyna. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchn...

  • Nietuzinkowy dom pasywny, 5 pokoi, garaż, 220 m2,
    1 / 16
    Nietuzinkowy dom pasywny, 5 pokoi, garaż, 220 m2,

    Jonkowo

    • 1 199 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 5 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy pasywne w technologii drewnianej, z 5 pokojami, garażem w bryle budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia miejsce na odpoczynek, wspólną zabawę i pr...

  • Bartąg, przytulny dom z widokiem na jezioro
    1 / 16
    Bartąg, przytulny dom z widokiem na jezioro

    Bartąg

    • 1 590 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 11 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przytulny dom jednorodzinny posadowiony na urokliwej, zagospodarowanej działce z widokiem na jez. Bartążek, w spokojnym sąsiedztwie. Idealny dla pary bądź niewielkiej rodziny, dedy...

  • Mieszkalny dom w Zielonowie, las i jezioro 5 pokoi
    1 / 16
    Mieszkalny dom w Zielonowie, las i jezioro 5 pokoi

    Zielonowo

    • 768 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Zielonowie – spokojnej wsi nad jeziorem Pluszne Wielkie (400 m do linii brzegowej), otoczonej lasami Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, zaledwie 22 km od Olsztyna. Zadbana działka...

  • Komfortowy dom z fotowoltaika pompa ciepła
    1 / 16
    Komfortowy dom z fotowoltaika pompa ciepła

    Stawiguda

    • 1 620 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Funkcjonalny dom z garażem, zagospodarowaną działką, pompą ciepła z funkcją chłodzenia, fotowoltaiką, na uboczu wsi Ruś gmina Stawiguda. Dodatkowe atuty nieruchomości to drewutnia,...

  • Dom na sprzedaż - Giedajty
    1 / 16
    Dom na sprzedaż - Giedajty

    Giedajty

    • 1 145 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 5 842 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość z własnym stawem – Giedajty k. Olsztyna Dom z ogrodem i garażem 4682 m² natury i spokoju Marzysz o życiu blisko natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody...

  • Dom w świetnej lokalizacji
    1 / 14
    Dom w świetnej lokalizacji

    Bartąg

    • 1 199 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 11 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać w nowym domu w świetnej lokalizacji? Ta oferta powinna Cię zainteresować. OTOCZENIE Nieruchomość znajduje się w Bartągu, przy ul. Jodłowej 32, gm. Stawiguda. Z d...

  • Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy
    Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy

    Ostrowin

    • 749 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy. Na parterze przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i dużym hallem tworzy komfortową strefę dzienną. Z salonu wyjście na d...

  • Dom Wynki ul.

    Wynki

    • 1 350 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEWolnostojący dom w fantastycznym miejscu, nad jeziorem w miejscowości WynkiATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dom całoroczny, - duża działka- gotowy do zamieszkani...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Warkały

    • 649 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam pół domu 200m od plaży albo zamienie na mieszkanie
    sprzedam pół domu 200m od plaży albo zamienie na mieszkanie

    Kajkowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam pół domu z działką w kajkowie na jeziornej 200 metrów od plaży. Rozwarze wszelkie propozycje z zamianami również .cena 300 tys .tel.[tel].albo zamiana na mieszkanie

  • Sprzedam dom z czerwonej cegły w gminie Jonkowo
    Sprzedam dom z czerwonej cegły w gminie Jonkowo

    Jonkowo

    • 260 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 681 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom z czerwonej cegły – gm. Jonkowo Na sprzedaż klimatyczny, dom z czerwonej cegły, położony w spokojnej okolicy w gminie Jonkowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu....

  • Dom Wynki gm. Łukta

    Nowe

    Dom Wynki gm. Łukta

    Wynki

    • 699 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gotowy domek nad jeziorem - sauna, działka 1503 m² | Wynki, gm. Łukta Na działce znajdują się obecnie trzy domki rekreacyjne. W przypadku zakupu jednego z nich, dwa pozos...