• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zgierz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Zgierzem

(109)
  • Lokal 661 m2 do wynajęcia np. pod salon meblowy, salon z wyposażeniem wnętrz, itp.
    1 / 3
    Lokal 661 m2 do wynajęcia np. pod salon meblowy, salon z wyposaże...

    Łódź

    • 36 385 zł cena
    • 661 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy wynajęcie lokalu o powierzchni 661,53 m2 pod salon meblowy, salon z wyposażeniem wnętrz, itp. Lokal posiada wejścia z zewnątrz oraz wejście z holu. Lokal zlokalizowany j...

  • Lokal 137 m2 do wynajęcia np. pod BIURA, SALĘ JOGI, SZKOŁĘ JĘZYKOWĄ, itp.
    1 / 9
    Lokal 137 m2 do wynajęcia np. pod BIURA, SALĘ JOGI, SZKOŁĘ JĘZYKO...

    Łódź

    • 4 150 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    PROMOCJA - czynsz najmu za lokal 4.150,00 zł netto miesięcznie. opłaty eksploatacyjne: 7,00 zł/m2 + opłata za zużycie mediów WEJŚCIE DO LOKALU BIUROWEGO OD ul.Piłsudskie...

  • Łagiewnicka 96A, Bałuty, miejsce postojowe
    1 / 5
    Łagiewnicka 96A, Bałuty, miejsce postojowe

    Łódź

    • 90 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis lokalu: Uwaga! -25 % ZA NAJEM Do wynajęcia zewnętrzne miejsce postojowe przy ulicy Łagiewnickiej 96A. Teren zamykany, monitorowany. Brama na pilota. Cena najmu: 90 zł Średn...

  • Lokale biurowo-użytkowe, Łódź, Górna, Suwalska 16
    1 / 7
    Lokale biurowo-użytkowe, Łódź, Górna, Suwalska 16

    Łódź

    • 1 535 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale biurowo-użytkowe w Łodzi przy ulicy Suwalskiej 16 (Górna, okolicy Górniaka). • w budynku ponad 20 lokali na wynajem • metraże już od 13 m2 • lokale na parterz...

  • Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent
    1 / 6
    Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent

    Łódź

    • 13 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KONTENER 3x2 m – II GATUNEK – PŁYTA WARSTWOWA PIR 120 mm Stan • Gotowy do użytku Na sprzedaż kontener o wymiarach 3 x 2 m, wykonany z płyty warstwowej PIR 120 mm. Idealny jako biu...

  • Lokal użytkowy; parterowy budynek
    1 / 2
    Lokal użytkowy; parterowy budynek

    Łódź

    • 8 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia lokal użytkowy, znajdujący się w pawilonie wolnostojącym, w otoczeniu dużego osiedla z wejściem bezpośrednio z ulicy. Pawilon mieści w pobliżu głównych...

  • Biuro na Piotrkowskiej
    1 / 5
    Biuro na Piotrkowskiej

    Łódź

    • 1 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny obiekt znajdujący się przy ulicy PIOTRKOWSKIEJ w bezpośrednim sąsiedztwie NARUTOWICZA/ZIELONA oferuje do wynajmu dwa pomieszczenie biurowe o łącznej powierzchni 26,1 m2....

  • SPRZEDAM Lokal użytkowy 36m+magazynowa piwnica
    1 / 4
    SPRZEDAM Lokal użytkowy 36m+magazynowa piwnica

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w wolno stojącym pawilonie 36 m2 + piwnica 80m2 . Lokalizacja Łódź Widzew ul. Sacharowa 67 Tel.5********70 Doskonały na działalność handlową lub usługową. Idealny np. dla wet...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przychodnia 250m2 na wynajem
    1 / 11
    Przychodnia 250m2 na wynajem

    Łódź

    • 9 900 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednio od właściciela! Do najmu lokal o powierzchni 250m2 zaadaptowany na cele medyczne, zlokalizowany przy ulicy Wycieczkowej w Łodzi. Cena najmu / m-c: 9 900 zł + zaliczka...

  • Centrum Łodzi - lokale biurowe od 183 m2 do 4000 m2
    1 / 8
    Centrum Łodzi - lokale biurowe od 183 m2 do 4000 m2

    Łódź

    • 55 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Pragniemy zaproponować powierzchnie biurowe znajdujące się na I, II i III piętrze czterokondygnacyjnego budynku B zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Na zwiększoną f...

  • Wynajmę - nawiąże współpracę .
    1 / 10
    Wynajmę - nawiąże współpracę .

    Łódź

    • 17 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lub nawiąże współpracę . Teren 1310 metr/kw . Budynek parter 160 mtr/kw .Pierwsze piętro 160 metr/kw . Budynek posiada wszystkie media. Teren wy kostkowany / parking zewnęc...

  • BIUROWIRTUAL Wirtualne Biuro Łódź - adres dla firm
    1 / 2
    BIUROWIRTUAL Wirtualne Biuro Łódź - adres dla firm

    Łódź

    • 32 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biurowirtual wirtualne biuro to kompleksowe i elastyczne rozwiązanie dla firm i osób fizycznych, które chcą zyskać adres w samym centrum Łodzi,przy ulicy al. Tadeusza Kościuszki 80...

  • Hotel Daria, dworek- zabytek
    1 / 10
    Hotel Daria, dworek- zabytek

    Łódź

    • 7 999 999 zł cena
    • 912 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt mieszkalno-pensjonatowy wraz z zabudowaniami gospodarczymi, garaże ,warsztat, stajnia , siodlarnia , stróżówka Budynek wpisany do rejestru zabytków . / kubaturowo,...

  • Atrakcyjna lokalizacja, duże okna wystawowe, sprzedam lokal
    1 / 4
    Atrakcyjna lokalizacja, duże okna wystawowe, sprzedam lokal

    Łódź

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji - nabycia lokalnego handlowo-usługowego o niepowtarzalnych walorach, znajdującego się przy jednej z głównych ulic miasta. Po gruntow...

  • Lokal na Bałutach od zaraz
    1 / 10
    Lokal na Bałutach od zaraz

    Łódź

    • 550 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy o powierzchni 27,50 m2 na 7 piętrze. Lokal znajduje się w Biurowym Centrum Biznesu w Łodzi przy ul Łagiewnickiej 54/56.Do wynajęcia od zaraz.Znakomita infrast...

  • Lokal biurowy do wynajęcia

    Łódź

    • 24 516 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa usytuowana w budynku Lumiere Center w Łodzi na ul. Łąkowej 29 - przy ul. Mickiewicza. Świetnie skomunikowany punkt w samym sercu Łodzi. Lokal znajduje się na I...

  • Wynajmę lokal w odnowionej kamienicy
    1 / 7
    Wynajmę lokal w odnowionej kamienicy

    Łódź

    • 11 000 zł cena
    • 398 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Ciekawa oferta dla poszukujących miejsca na siedzibę firmy, biuro, pracownię czy kancelarię. Oferujemy do najmu piętro w zabytkowej, odnowionej kamienicy w centrum Łodzi, zlokaliz...

  • Wynajmę lokal w prestiżowej lokalizacji
    1 / 8
    Wynajmę lokal w prestiżowej lokalizacji

    Łódź

    • 5 355 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o nietuzinkowym wnętrzu w prestiżowej lokalizacji do wynajęcia od zaraz. Oferujemy do najmu lokal w zabytkowej, odnowionej kamienicy w centrum Łodzi, zlokalizowanej przy pre...

  • Lokal na wynajem od zaraz w Łodzi na Bałutach
    1 / 8
    Lokal na wynajem od zaraz w Łodzi na Bałutach

    Łódź

    • 412 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy o powierzchni 27,50 m2 na 4 piętrze.Lokal znajduje się w Biurowym Centrum Biznesu w Łodzi przy ul Łagiewnickiej 54/56. Do wynajęcia od zaraz.Znakomita infrast...

  • Lokal 22 metrowy w łodzi na Bałutach
    1 / 9
    Lokal 22 metrowy w łodzi na Bałutach

    Łódź

    • 550 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy o powierzchni 21,71 m2 na 3 piętrze.Lokal znajduje się w Biurowym Centrum Biznesu w Łodzi przy ul Łagiewnickiej 54/56. Do wynajęcia od zaraz.Znakomita infrast...