• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zgierz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Zgierzem

(109)
  • Lokal biurowy przy Manufakturze
    1 / 4
    Lokal biurowy przy Manufakturze

    Łódź

    • 6 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Drewnowska 102 przy Manufakturze vis a vis Leroy Merlin. Do wynajęcia przez właściciela, powierzchnia biurowa do 150 m. kw. składająca się z 5 pomieszczeń biurowych z których jedn...

  • Lokal Łódź Wiskitno ul. Transportowa

    Łódź » ul. Transportowa

    • 1 149 000 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 3 614 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    55 m² | garaż 2-stanowiskowy | fotowoltaika | ul. Transportowa 28aSzukasz miejsca, które połączy komfortowe życie i przestrzeń do pracy?Ta nieruchomość daje Ci dokładnie taką możli...

  • Sprzedam Box handlowy na Rynku Bałuckim w Łodzi
    1 / 2
    Sprzedam Box handlowy na Rynku Bałuckim w Łodzi

    Łódź

    • 40 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam boks handlowy na Rynku Bałuckim - cześć spożywczo-przemysłowa, sektor A, numer 189. Lokal jest usytuowany w dobrej i ruchliwej alejce. W hali sprzedażowej jest monitorin...

  • Lokal Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom z działką położona w w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Rzgów. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 91. Transport publiczny obsługują łódzkie MPK (li...

  • Lokal Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Widzew

    Łódź » Widzew

    • 890 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 8 241 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży lokal handlowy monitorowany z dwoma frontowymi wejściami. Obiekt usytuowany w pawilonie na osiedlu Łódź Widzew na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni Mieszk...

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania garaż murowany w zabudowie szeregowej o powierzchni 15 metrów. Garaż położony w dzielnicy Górna w obrębie ulic Przędzalniana, Łęczycka, Przybyszewskiego. Miesięczne k...

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Lokal Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Hugona Kołłątaja

    Łódź » Śródmieście » ul. Kołłątaja

    • 310 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy o powierzchni użytkowej 39 metrów. Lokal usytuowany na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w dzielnicy śródmieście w okolicach ulicy Wierzbowej...

  • 1 / 2
    Lokal Łódź Bałuty, Bałuty ul. Pojezierska

    Łódź » Bałuty » ul. Pojezierska

    • 874 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. 23m2, składający się z dużego pokoju, usytuowany na 2-piętrze w biurowcu. Wykończenie: ściany- gładź, na podłodze- wykładzina dywanowa, okna PCV, rolety....

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Magazynek + inne Centrum Bezpośrednio
    1 / 2
    Magazynek + inne Centrum Bezpośrednio

    Łódź

    • 600 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednio od Administratora możliwość F Vat Lokale od 20 m i więcej na różne cele przeznaczenie Magazynek + biuro , mała szwalnia , pracownia, warsztat Położenie 1) PARTER ul K...

  • Lokal użytkowy Łódź Łódź-Polesie, Polesie, Obywatelska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Łódź Łódź-Polesie, Polesie, Obywatelska

    Łódź

    • 8 500 000 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 4 444 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż bazy transportowej TIR w Łodzi znajdującej się w strategicznej lokalizacji na Retkini w Łodzi. Jest to ważne centrum logistyczne, które zapewnia dogodny dostęp do dróg kra...

  • Hala magazynowa 12.500m2
    1 / 5
    Hala magazynowa 12.500m2

    Ozorków

    • 120 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem bezpośrednio hala magazynowo-produkcyjna w Ozorkowie o powierzchni 12.500m2. Jedna wielka hala. Posiada zaplecze socjalne. Duży plac zewnętrzny. Teren ogrodzony. Więcej...

  • Biurowiec z halą magazynową 1000m2 STRYKÓW
    1 / 16
    Biurowiec z halą magazynową 1000m2 STRYKÓW

    Stryków

    • 35 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Magazyn do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 w centrum Polski, 15 km od Łodzi w miejscowości Stryków. Powierzchnia hali magazynowej wynosi 800...

  • Biuro lub usługi Zachodnia 70
    1 / 6
    Biuro lub usługi Zachodnia 70

    Łódź

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL BIUROWY na froncie przy ul. ZACHODNIEJ 70 Wyremontowany, elegancki lokal biurowy o pow. 20 m2 położony na II piętrze w budynku Obiekt usytuowany jest w sercu Łodzi, 5 min o...

  • Biuro przy Centralu i trasie WZ
    1 / 5
    Biuro przy Centralu i trasie WZ

    Łódź

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowo-usługowy na 1 piętrze budynku przy Centralu i przystanku trasy WZ. Parking przed budynkiem. Lokal ma powierzchnię 21 m2, składa się z jednego pomieszczenia. Miejsce...