• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Zgierzem

(109)
  • Duże biuro w kamienicy na Piotrkowskiej
    1 / 9
    Duże biuro w kamienicy na Piotrkowskiej

    Łódź

    • 6 540 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny obiekt znajdujący się przy ulicy PIOTRKOWSKIEJ w bezpośrednim sąsiedztwie NARUTOWICZA/ZIELONA oferuje do wynajmu pomieszczenie biurowe o powierzchni 218 m2. Koszt najmu...

  • ZACHODNIA OFFICE biuro do wynajęcia
    1 / 11
    ZACHODNIA OFFICE biuro do wynajęcia

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do najmu atrakcyjny lokal biurowy położony na pierwszym piętrze w części frontowej budynku przy al. Zachodniej 70 . Lokal widny, wystawa okien na zachód, pomalowany na bi...

  • Biuro przy Centralu
    1 / 7
    Biuro przy Centralu

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę dwupokojowe biuro w centrum miasta obok DH " CENTRAL" o powierzchni 52 m2 na 4 p. Czynsz wynosi 20 zł/netto plus media 23,5 zł/netto. W budynku znajduje się winda osobowa...

  • Biuro w centrum
    1 / 5
    Biuro w centrum

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    UWAGA: O% PROWIZJI !!! Mamy dla Ciebie biuro w centrum miasta przy Mickiewicza 15a. Lokal jest ustawny i po remoncie. Możliwość bezkontaktowego obejrzenia lokalu. Powierzchnia...

  • Eleganckie biuro w zabytkowej kamienicy
    1 / 4
    Eleganckie biuro w zabytkowej kamienicy

    Łódź

    • 1 050 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal w zabytkowej secesyjnej kamienicy w centrum miasta na 2 piętrze w oficynie, na podłodze nowe panele, ściany pomalowane na biało, duże otwierane okna, wysokość 3,2m. Dodatkow...

  • Lokal handlowo usługowy przy GÓRNIAKU
    1 / 7
    Lokal handlowo usługowy przy GÓRNIAKU

    Łódź

    • 6 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Centrum Glob usytuowane jest w ścisłym centrum Łodzi w pobliżu skrzyżowania ulic Wólczańskiej i Pabianickiej, Obok targowiska Górniak. Górniak to jedno z najstarszych obok Rynku Ba...

  • hala magazynowo -produkcyjna 3400 m2
    1 / 8
    hala magazynowo -produkcyjna 3400 m2

    Łódź

    • 57 800 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta wynajmu powierzchni produkcyjno-magazynowej TEO PARK ul. Wersalska 47/75 w Łodzi Powierzchnia: 3400 m2 Cena: 17 zł/m2 netto + 8 złm2 netto opłata administracyjna i media L...

  • Atrakcyjny lokal 76 m2
    1 / 3
    Atrakcyjny lokal 76 m2

    Łódź

    • 47 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy atrakcyjny lokal o powierzchni 76 m2, położony na II piętrze w trzykondygnacyjnym budynku C, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276 C. Teren jest ogrodzony,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna
    1 / 10
    Lokal użytkowy Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna

    Łódź

    • 3 400 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 2 781 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny obiekt biurowomagazynowoprodukcyjny przestrzeń gotowa na rozwój Twojej firmy Oferujemy funkcjonalny i kompletny kompleks biurowomagazynowoprodukcyjny, który łączy profes...

  • Centrum Urody Jolanty Kozłowskiej, Łódź, Piotrkowska25 lewOfic
    1 / 4
    Centrum Urody Jolanty Kozłowskiej, Łódź, Piotrkowska25 lewOfic

    Łódź

    • 1 499 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Centrum Urody , zaprasza stałe i nowe Klientki Szanowne Panie, 1/Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnych usług kosmetycznych. Depilacja Makijaż Manicure – Pedicure Medycyna estet...

  • Lokal 151 m² z witrynami – Bałuty, blisko centrum
    1 / 12
    Lokal 151 m² z witrynami – Bałuty, blisko centrum

    Łódź

    • 910 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 6 027 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny i przestronny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 151,28 m², usytuowany w popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bałuty. To idealne...

  • 161 m² SPA z wyposażeniem | Parter Górna Łódź
    1 / 16
    161 m² SPA z wyposażeniem | Parter Górna Łódź

    Łódź

    • 7 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 161,99 m², po generalnym remoncie, urządzony bardzo nowocześnie i fukcjonalnie. Położony na parterze bloku mieszkalnego w dzielnic...

  • 1 / 4
    Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy z WZ - 20.185...

    Łódź

    • 19 500 000 zł cena
    • 44 082 m2 powierzchnia
    • 443 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż teren przemysłowy z zabudowaniami Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy 20.901 m2 z WZ na 20.185 m2 Lokalizacja: Łódź Teofilów, strefa przemysłowa....

  • Lokal Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna ul. Kurczaki

    Łódź » Górna » ul. Kurczaki

    • 350 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna Chojny/Kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchn...

  • Sprzedam Lokal handlowo/usługowy/mieszkalny ŁódżGórnaChojny
    Sprzedam Lokal handlowo/usługowy/mieszkalny ŁódżGórnaChojny

    Łódź

    • 350 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna Chojny/Kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchnia: 7...

  • Lokal użytkowy biurowy handlowy centrum Łodzi Piotrkowska
    1 / 8
    Lokal użytkowy biurowy handlowy centrum Łodzi Piotrkowska

    Łódź

    • 2 640 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz funkcjonalnego biura do wynajęcia? Ta nieruchomość ma powierzchnię 66 m² i znajduje się na parterze w ścisłym centrum Łodzi tuż przy ul. Piotrkowskiej. Lokal jest dostępny...

  • Fantastyczna lokalizacja, parter, Piotrkowska
    1 / 5
    Fantastyczna lokalizacja, parter, Piotrkowska

    Łódź

    • 55 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 960 m2, położony na parterze budynku B, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Sąsiednie inwestycje takie jak Echo Fuz...

  • Doskonała lokalizacja - Centrum Łodzi
    1 / 4
    Doskonała lokalizacja - Centrum Łodzi

    Łódź

    • 45 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy atrakcyjny lokal o ogólnej powierzchni 246 m2, położony na I piętrze budynku D, zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Sąsiednie inwestycje takie jak Echo Fu...

  • Parter - Piotrkowska - Centrum Łodzi