• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zgierz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Zgierzem

(65)
  • Nowe

    Lokal Łódź Górna, Rokicie

    Łódź » Górna

    • 2 800 000 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalny o pow. 242,6 m2 wraz z zakładem produkcyjnym o pow. 260 m2 na Górnej (os. Rokicie) w okolicach ul. Św. Franciszka z Asyżu. Działka o po...

  • Nowe

    Lokal Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 2 700 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek użytkowo mieszkalny o łącznej pow. 490 m2 na Górnej przy ul. Rzgowskiej . Działka o pow. 1478 m2. Część użytkowa po warsztacie samochodowym o pow. (250...

  • Nowe

    Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 48 000 zł cena
    • 2 540 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna 2540 m2 w północno - zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej . - hala na parterze...

  • Nowe

    Lokal Łódź Polesie, Retkinia Zachód-Smulsko ul. Gimnastyczna

    Łódź » Polesie » ul. Gimnastyczna

    • 6 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 270 m2 na Smulsku (zachodnia strona Łodzi) w okolicy ul. Gimnastycznej . Działka o pow. 257 m2. Możliwość...

  • Nowe

    Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 10 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia parterowy lokal użytkowy o ogólnej pow. 112 m2 w ścisłym centrum Łodzi przy al. Kościuszki. Lokal jest w trakcie generalnego remontu (m.in. wymieniona instalacj...

  • Nowe

    Lokal Łódź Widzew ul. al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » al. Józefa

    • 2 750 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na I piętrze o pow. 110 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego. Lokal o wymiarach...

  • Nowe

    Lokal Łódź Widzew ul. al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » al. Józefa

    • 7 490 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewana hala warsztatowa / magazyn z biurami o ogólnej pow. 214 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego...

  • Nowe

    Lokal Łódź Bałuty, Radogoszcz

    Łódź » Bałuty

    • 7 700 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. 220 m2 , idealny na siedzibę firmy lub prowadzenie działalności usługowej, jak np. gabinety medyczne, psychologi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe

    Lokal Łódź Górna, Dąbrowa ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

    Łódź » Górna » ul. Dąbrowskiego

    • 4 100 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy o pow. 98 m2 zlokalizowany w kompleksie handlowym Pionier na Górnej (os. Dąbrowa) przy ul. Dąbrowskiego / Tatrzańska . Oferowany loka...

  • Nowe

    Lokal Łódź Widzew, Nowosolna

    Łódź » Widzew

    • 1 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 100 m2 w centrum Nowosolnej. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Na parterze znajduje się przestrzeń, którą można zaaranżować np...

  • Nowe

    Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 10 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. 160 m2 w centrum Łodzi przy al. Kościuszki . Na powierzchnię lokalu składa się 7 gabinetów (każdy ok. 10 m2), recepcja, poczekalnia, toalety oraz sz...

  • Nowe

    Lokal Łódź Bałuty, Julianów ul. Łagiewnicka

    Łódź » Bałuty » ul. Łagiewnicka

    • 6 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej pow. 310 m2 w budynku wolnostojącym zlokalizowanym w północnej części Łodzi (os. Julianów) w okolicach ul. Łagiewnickiej. Dogodna lok...

  • Nowe

    Lokal Łódź Bałuty, Julianów ul. gen. Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow. 300 m2 zlokalizowany na Julianowie w okolicy ul. Bema . Działka o pow. 458 m2, dwie bramy na pilota. Parter: Salon z wy...

  • Nowe

    Lokal Łódź Widzew ul. Sucha

    Łódź » Widzew » ul. Sucha

    • 338 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o pow. 40,97 m2 w parterze budynku mieszkalnego na pograniczu Śródmieścia i Widzewa w okolicach skrzyżowania marszałków. Teren ogrodzony. Budynek z 2012 r...

  • Nowe

    Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 750 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal na parterze o pow. 9,5 m2 , idealny na gabinet lekarski, psychologiczny, terapeutyczny lub inny rodzaj działalności medycznej. Nieruchomość zlokalizowana j...

  • Nowe

    Lokal Łódź Górna ul. inż. Stefana Skrzywana

    Łódź » Górna » ul. Skrzywana

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 48 m2 powierzchni biurowej + udział w części wspólnej 16 m2 w zrewitalizowanym budynku z czerwonej cegły SKRZYWANA FACTORY . Biuro jest w pełni umeblowane i do...

  • Nowe

    Lokal Łódź Śródmieście ul. Stefana Jaracza

    Łódź » Śródmieście » ul. Jaracza

    • 3 240 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo - handlowo - biurowy o ogólnej pow. 150 m2 w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Stafana Jaracza . Lokal znajduje się w odrestaurowanej secesyjnej ka...

  • Nowe

    Lokal Łódź Widzew, Mileszki

    Łódź » Widzew

    • 1 500 000 zł cena
    • 565 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogólnej pow. 565,28 m2 we wschodniej części miasta (Widzew - Mileszki), która obecnie pełni funkcję jako siedziba firmy. Na ogrodzonej działce o...

  • Nowe

    Lokal Łódź Śródmieście ul. Stefana Jaracza

    Łódź » Śródmieście » ul. Jaracza

    • 10 500 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo - handlowo - biurowy o ogólnej pow. 488 m2 w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Stafana Jaracza. Lokal znajduje się w odrestaurowanej secesyjnej kami...

  • Nowe

    Lokal Łódź Widzew ul. al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » al. Józefa

    • 600 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 24 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego. Lokal usytuowany jest na I piętrze. O...