lokal na sprzedaż
17 maj 2026

Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 10 godzin temu, Niedziela, 17 maj 2026 23:21
2 174 zł 27 m2
2 174 zł 27 m2 81 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 27 m2
Cena za metr 81 zł/m2
ID oferty K37535425

Opis

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,52 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulicy Madalińskiego,
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. Pokaż numer telefonu, mail: [email]

-------Bez prowizji od Najemcy-------

Budynek oferuje lokale w układzie gabinetowym: do poszczególnych pokoi biurowych wchodzi się z korytarza.

Oferowany lokal składa się z jednego pokoju biurowego z wejściem z korytarza.
Panele drewniane na podłodze.
Powierzchnia z optymalnym dostępem naturalnego światła dzięki dużej ilości otwieranych okien.
Lokal jest oddawany Najemcy w stanie do wprowadzenia się :odmalowane ściany.
Dostęp do budynku w godzinach 6.00-21.30.
Brak dostępu w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy.
Powierzchnia doskonale przystosowana na typową działalność biurową czy nieuciążliwe usługi.

Na miesięczne koszty najmu netto składają się:
-czynsz: 2174,08 PLN,
Opłaty eksploatacyjne wliczone w czynsz.

Internet opcjonalnie; odrębna umowa z operatorem telekomunikacyjnym (UPC, Netia, Orange).

Parking:
-naziemne miejsca postojowe przy budynku (płatny parking miejski-parkometry),
-parkowanie przy ulicy (parkometry)

Umowa najmu :
-czas niekreślony,
-wypowiedzenie: 3 miesiące,
-kaucja 2 miesiące.

Opis budynku:
Obiekt z ochroną, monitorowany.
Recepcja na parterze.
Brak windy.
Budynek jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą Warszawy: tramwaje, autobusy.
W pobliżu znajduje się wiele punktów handlowych, usługowych, gastronomicznych, w tym galeria przy Placu Unii Lubelskiej oraz Europlex.