• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Zawada

(1)
  • Kawalerka 1/2 h do centrum Krakowa 342 tysięcy
    1 / 5
    Kawalerka 1/2 h do centrum Krakowa 342 tysięcy

    Zawada

    • 342 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 680 zł/m2 cena za metr

Jaworzno

    • 180 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie,33,5 m, ,na drugim piętrze z widokiem na zieleń, w bloku po termomodernizacji z domofonem i monitoringiem, z piwnicą. Jaworznio...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Kraków-Krowodrza rynek pierwo...

    Kraków » Krowodrza » ul. Grottgera

    • 527 482 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, brak podatku PCC. Do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim, 1-pokojowy z balkonem. Ekspozycja zachodnia. widok na zieleń. Mieszkanie mieści się w nowoczes...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 520 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruchomości. U nas również oferta wykończenia pod kl...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 499 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 19 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Erazma Jerzmanowsk...

    Kraków » Podgórze » ul. Jerzmanowskiego

    • 437 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podat...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza rynek pierwotny ul. gen. Józefa Wybic...

    Kraków » Krowodrza » os. Wybickiego

    • 492 600 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku PCC. Zapraszam...

  • Mieszkanie Kraków ul. Plac Na Groblach

    Kraków » ul. Plac Zbawiciela

    • 770 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 27 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Leach & Lang Property Consultants przedstawia mieszkanie na sprzedaż przy Placu na Groblach - w pobliżu Wawelu. Mieszkanie ma powierzchnię 28,32 i składa się z pokoju, przedpok...

  • Kawalerka bezpośrednio od właściciela, ul. Bobrzyńskiego
    1 / 3
    Kawalerka bezpośrednio od właściciela, ul. Bobrzyńskiego

    Kraków

    • 1 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia bardzo ładna, w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka o powierzchni 22 m2 (ul. Bobrzyńskiego). Wyposażenie: · lodówka, dwupalnikowa kuchenka elektryczna, pralka;...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Libiąż

    • 175 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 30m2 w Libiążu. Mieszkanie rynek pierwotny, wykończone. Wkład własny w mieszkanie to meble pokojowe oraz kuchenne. Do wyboru piętro 1, 3 lub 4. Przynależna piw...

  • Kawalerka przyjazna dla zwierząt, 3 Maja 33
    1 / 10
    Kawalerka przyjazna dla zwierząt, 3 Maja 33

    Dąbrowa Górnicza

    • 890 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: *Do wynajęcia nowoczesna kawalerka przy ulicy 3 maja 33 *Powierzchnia 12 m2 *Parter *Doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy *Przyjazne...

  • Mieszkanie Chrzanów
    Mieszkanie Chrzanów

    Chrzanów

    • 185 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,78 m2 w Chrzanowie na ulicy Grunwaldzkiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodz...

  • Mieszkanie w centrum Miechowa

    Miechów

    • 380 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Na Sprzedaż Mieszkanie w Miechowie
    1 / 6
    Na Sprzedaż Mieszkanie w Miechowie

    Miechów

    • 380 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 50m², położone w budynku wielolokalowym w centrum Miechowa, przy ul. Targowej. Obecnie mieszkanie stanowi jedno pomieszczenie...

  • Wynajmę mieszkanie od zaraz w Centrum Krakowa!!ul.Szlak
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie od zaraz w Centrum Krakowa!!ul.Szlak

    Kraków

    • 1 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mieszkanie w centrum Krakowa!!! (po generalnym remoncie) 40 m2 dostępne już od 1 kwietnia 2016 ul. Szlak 34, 31-153 Kraków • Idealne dla 2,3 osób. Opis mieszkania: - 40 m2, 1 s...

  • Słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią do wynajęcia
    1 / 8
    Słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią do wynajęcia

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 35 m², usytuowane na 4 piętrze zadbanego bloku z windą przy ul. Piłsudskiego 97. Lokal składa się z przestronnego p...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Telimeny
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Telimeny

    Kraków

    • 420 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam na prezentację mieszkania z potencjałem. Do generalnego remontu. Wyjście na prywatny ogródek. Ogrzewanie i ciepła woda z MPEC, brak gazu!. Do sprzedania jednopok...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 465 291 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 490 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE • Powierzchnia: 20 m² • Piętro: 2 (w nowej kamienicy z windą) • Rok budowy: 2019 • Stan: gotowe do zamieszkania - w pełni umeblowane • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamanio...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza centrum ul. Wyszyńskiego Stefana

    Dąbrowa Górnicza » Centrum » pl. Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta wynajmu mieszkania Dąbrowa Górnicza, blisko WSB. Do wynajęcia przytulne mieszkanie typu studio z aneksem kuchennym i wnęką sypialnianą, położone w Dąbrowie Górniczej, w p...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie

    Zielonki

    • 1 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę piękne małe mieszkanko wraz z ogródkiem w Zielonkach obok Krakowa. W mieszkaniu wszystko nowe. Nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Jest pralkosuszarka, zmywarka, płyta indukc...

  • Mieszkanie w kamienicy | ul. Brzozowej

    Kraków » ul. Brzozowa

    • 679 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 23 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,5 m², położone przy ul. Brzozowej, w jednej z najbardziej atrakcyjnych i turystycznych części Krakowa. Lokal znajduje się w kli...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, ks. Józefa Meiera
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, ks. Józefa Meiera

    Kraków

    • 549 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie idealne pod wynajem lub dla pary. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz na uczelnie. Nowe budownictwo, monitoring. www.glodek...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej oś Reden
    1 / 15
    Do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej oś Reden

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 450 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie od właściciela w Dąbrowie Górniczej na oś Reden przy ul Królowej Jadwigi 26 . Mieszkanie położone jest w bloku na 1-wszym piętrze .Du...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Agatowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Agatowa

    Kraków

    • 2 050 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM Polecamy do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe położone na II piętrze w nowym budynku przy ulicy Agatowej (Bieżanów-Prokocim, os....

  • Przestronne studio |38,2m2 | ul. Lubostroń| Ruczaj
    1 / 15
    Przestronne studio |38,2m2 | ul. Lubostroń| Ruczaj

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Tylko u nas! |R| Property prezentuje mieszkanie na wynajem mieszczące się w Krakowie przy ulicy Lubostroń 15 w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: Inwestycja "Lubostroń Park" zost...

  • Kawalerka z ogródkiem | wyposażona | 2020

    Kraków » ul. Małysiaka

    • 480 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję funkcjonalną i nowoczesną kawalerkę o powierzchni 28,41 m², zlokalizowaną w Krakowie przy ul. bł. Albina Małysiaka. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2...

  • Jasne mieszkanie | 36 m² | 2020

    Kraków » Podgórze » ul. Szwed-Śniadowskiej

    • 499 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentuję pełne światła mieszkanie o charakterze studio o powierzchni 36,11 m², zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Długosza

    Kraków » Podgórze » ul. Długosza

    • 490 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Długosza. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Proszowicka 15, Prądnik Biały, słoneczna kawalerka
    Proszowicka 15, Prądnik Biały, słoneczna kawalerka

    Kraków

    • 1 600 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Proszowickiej 15 w Krakowie, z miejskim ogrzewaniem i Internetem w cenie najmu. Nieruchomość: Mieszkanie o powierzchni 20 m...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Na Barciach
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Na Barciach

    Kraków

    • 470 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego / ul. Powstańców / ul. 29 Listopada) !!...