• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Tulniki

(1)
  • Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy
    1 / 10
    Tulniki 36 ar wydane warunki zabudowy

    Tulniki

    • 75 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działeczki 42/2; 42/4,są ładnie zlokalizowane w zakolu drogi. Miejsce samo w sobie jest ładne, pomimo braku widoku na wielkie stawy Siemień . Wydane warunki zabudowy na domek....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana gotowa pod zabudowę Serock blisko Jeziora Firle...

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry. Mam na sprzedaż działkę budowlana gotową pod zabudowę w miejscowości Serock (gmina Firlej). Działka jest ogrodzona. Powierzchnia 1284m2, wymiary 20m x 65m. W...

  • Działka Jeleń ul.

    Jeleń

    • 65 000 zł cena
    • 17 680 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż las sosnowy, o powierzchni 17 680 m2 na sprzedaż. Działka położona jest w miejscowości Jeleń, gmina Ostrówek.Wymiary działki: 696x35mZapraszam do kontaktu!!!_...

  • Działka Białka-Kolonia ul.

    Białka

    • 499 000 zł cena
    • 365 247 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż 36,5 ha terenów rolnych, w jednym kawałku, w miejscowości Białka- kolonia w gminie Milejów.W miejscowym planie zagospodarowania grunt stanowi łąki trwałe, pastwiska trw...

  • Wynajmę lub oddam w dzierżawę plac działkę

    Szczekarków

    • 1 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    Wynajmę lub oddam w dzierżawę na kilka lat utwardzony plac. Plac idealnie nadaje się do prowadzenia działalności typu komis samochodowy,skład opału czy też inną firme. Posesja ogro...

  • 1 / 2
    Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2

    Białka

    • 35 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dwie działki znajdujące się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działki sprzedawane są osobno ale można kupić je razem. Dz...

  • Działka budowlana

    Białka

    • 155 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki budowlane o łącznej pow. ok. 1050 m2.Działki te znajdują się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków P...

  • 1 / 2
    Działka Białka

    Białka

    • 75 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż posiadamy działkę usługową o pow. ok. 660 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działka nie posiada dostępu do dr...

  • Działka Białka

    Białka

    • 80 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok. 670 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański) przy drodze krajowej nr 28....

  • Działka 1.77 ha w Brzeźnicy Leśnej pow. Lubartów.

    Brzeźnica Leśna

    • 85 000 zł cena
    • 17 698 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej (według MPZP)o pow. 1,77 ha (17698 m2) przy drodze asfaltowej w m. Brzeźnica Leśna gm. Niedźwiada pow. lubartowski woj. lubelskie 40 min...

  • Działka Juliopol

    Juliopol

    • 179 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana-rolna w miejscowości Juliopol gm Młodzieszyn o pow. 4200 m2 o wymiarach 28m x 150m. Woda i prąd po drugiej stronie asfaltu. W planie zagospodarowania przestrzenne...

  • 1 / 2
    Działka rolno-budowlana Luszawa

    Luszawa

    • 80 000 zł cena
    • 7 139 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka o powierzchni 7139mk we wsi Luszawa gmina Ostrówek nr ewidencyjny 475. Wymiary działki szerokość około 20m x długość 350m. 100m długości działki w strefie zabudowy siedli...

  • 1 / 4
    Działka Jasionka

    Jasionka

    • 180 000 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Jasionka w powiecie rzeszowskim. Grunt pod zabudowę jednorodzinną...

  • Działka budowlana, Czemierniki
    1 / 7
    Działka budowlana, Czemierniki

    Czemierniki

    • 75 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki położone przy ulicy Kockiej w Czemiernikach, powiat radzyński. Wszystkie działki o powierzchni 1072m2/ 1074m2, szerokość około 32 m, długość około 33 m. Tere...

  • Działka budowlana 6.8a - Jasionka

    Jasionka

    • 185 000 zł cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 6.77a W JASIONCE POD BUDOWNICTWO, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania działka budowlana 6.77a w miejscowości Jasionka, gmina Trzebownisko, pow. rzeszowski. Działka płaska o...

  • nieruchomości
    nieruchomości

    Kopina

    • 25 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę rolno -budowlana w miejscowości Kopina gm.Cyców woj lubelskie

  • Działka budowlana, Tarło Kolonia
    1 / 9
    Działka budowlana, Tarło Kolonia

    Tarło

    • 89 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana oraz rolna, położone w miejscowości Tarło Kolonia, gm. Niedźwiada Działka o powierzchni 1833m2, szerokość około 36m, długość około 51m. Według MPZP...

  • Szczekarków, działka budowlana, blisko Lubartowa
    1 / 13
    Szczekarków, działka budowlana, blisko Lubartowa

    Szczekarków

    • 699 000 zł cena
    • 5 005 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    a sprzedaż działka położona blisko Lubartowa, w miejscowości Szczekarków. Działka o powierzchni 5005 m2, w kształcie trójkąta. Według MPZP częściowo oznaczona jest symbolem MN -...

  • Działka budowlana w centrum Ostrowa Lubelskiego – 1054 m²
    1 / 6
    Działka budowlana w centrum Ostrowa Lubelskiego – 1054 m²

    Ostrów Lubelski

    • 129 000 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1054 ha (1054 m²) – idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję. Lokalizacja: ul. Poniatowskiego, praktycznie centrum Ostrowa Lubels...

  • Działka budowlana blisko zalewu w Pałecznicy
    1 / 16
    Działka budowlana blisko zalewu w Pałecznicy

    Pałecznica

    • 145 000 zł cena
    • 2 255 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni około 2100 m2 położona w Pałecznicy, gm. Niedźwiada. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem MR- tereny...

  • Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej
    1 / 16
    Działki budowlane Serock, 1,5 km od jeziora Firlej

    Serock

    • 79 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Serock, gm. Firlej, około 1,5 km od jeziora Firlej. Działka o powierzchni 1003 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wy...

  • Piękna działka rolno-budowlana, Żminne, Parczew.

    Żminne

    • 399 000 zł cena
    • 18 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 1,84 haPowierzchnia budowlana 78 ar, powierzchnia rolna ok. 1,06 haPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka w części budowlanej...

  • Tarło Kolonia nr 525 1,09ha Działka budowlana wydane W-Z
    1 / 3
    Tarło Kolonia nr 525 1,09ha Działka budowlana wydane W-Z

    Tarło

    • 101 000 zł cena
    • 10 090 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z wydanymi Warunkami Zabudowy 1,09 ha na działce linia średniego napięcia idealna na częściowe zagospodarowanie pod fotowoltaikę Podpisana umowa na podłączenie prądu...

  • Działka Tarło Kolonia budowlana nr 480 52 ar wydane wz
    Działka Tarło Kolonia budowlana nr 480 52 ar wydane wz

    Tarło

    • 55 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tarło Kolonia nr 480; 52 ar 10 km od Lubartowa i trasy S19 Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową działkę idealnie nadającą się na weekendowe wypady i dłuższe pobyty. Dział...

  • DZIAŁKA ZAWADA k. ZAMOŚĆ rolno-budowlana woj. lubelskie, spr
    1 / 3
    DZIAŁKA ZAWADA k. ZAMOŚĆ rolno-budowlana woj. lubelskie, spr

    Zawada

    • 200 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka/pole o powierzchni ok. 1ha, oznaczenie geodezyjne działki to 505/3 w miejscowości Zawada, Gmina Zamość, przy gminnej drodze asfaltowej o szerokości 6 m w pobliż...

  • Działka budowlana Ostrów Lubelski, Świerkowa
    Działka budowlana Ostrów Lubelski, Świerkowa

    Ostrów Lubelski

    • 129 000 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ Działka pod zabudowę rekreacyjną w pięknym, spokojnym, zielonym miejscu na uboczu Ostrowa Lubelskiego. Najważniejsze informacje: - powierzchnia działki 1417 m2 - wym...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 75 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Dębowa Kłoda, gmina Dębowa Kłoda. Powierzchnia działki wynosi 0,1076 ha. Kształt działki prostokątny. Działka od strony połud...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 55 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Żminne!!! Atrakcyjna działka w pięknym otoczeniu.

    Żminne

    • 99 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ok. 26 arów.Działka o oznaczeniu MR, zabudowa zagrodowaPrąd, światłowód obok działki,Pierwsza linia zabudowyDziałka czysta i płaskaNA DZIAŁCE MOŻE BUDOWAĆ SIE...

  • Dwie działki budowlane 18 arów - Stara Jedlanka, gm. Uścimów
    1 / 16
    Dwie działki budowlane 18 arów - Stara Jedlanka, gm. Uścimów

    Stara Jedlanka

    • 115 000 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Stara Jedlanka, gmina Uścimów, powiat lubartowski. Możliwość zakupu razem lub osobno. Działka A Powierzchnia: 18 arów (180...

  • Duża działka 0,6 ha rolno budowlana Wola Lisowska

    Wola Lisowska

    • 140 000 zł cena
    • 5 671 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cała działka o powierzchni ok. 57 ar Powierzchnia budowlana około 15 ar, powierzchnia rolna ok. 42 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asf...