• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Strzyżewo Paczkowe

(1)
  • Działka Strzyżewo Paczkowe ul.

    Strzyżewo Paczkowe

    • 125 000 zł cena
    • 946 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Budowlana w Strzyżewie Paczkowym: Idealne Miejsce na Twój DomZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości Strzyżewo Paczkow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Strzyżewo Kościelne ul.

    Strzyżewo Kościelne

    • 110 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 961m² | Strzyżewo Kościelne - Osiedle Fantazja | 110.000 złLokalizacja: Strzyżewo Kościelne, Osiedle Fantazja - duża i malownicza wieś, zaledwie 6 km od GnieznaCe...

  • Działka Jankowo Dolne ul. Osiedle Wczasowe

    Jankowo Dolne » ul. Osiedle Wczasowe

    • 125 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jankowo Dolne Osiedle Wczasowe działka o powierzchni 650m² w bliskiej odległości od malowniczego Jeziora Jankowskiego, stanowiąc idealną lokalizację dla tych, którzy pragną cieszyć...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Lipowe

    Lubochnia » os. Osiedle Lipowe

    • 250 000 zł cena
    • 1 826 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnejdziałki budowlanej o powierzchni 1823 m², położonej w malowniczej miejscowości Lubochnia,w pobliżu Jeziora Wierzbiczany Lubochnia O...

  • Działka Wierzbiczany ul.

    Wierzbiczany

    • 155 000 zł cena
    • 1 406 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana na sprzedaż - Wierzbiczany, gm. Gniezno! Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, w pobliżu jeziora i lasu, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z bliskoś...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Kujawki

    Lubochnia » ul. Osiedle

    • 100 000 zł cena
    • 531 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubochnia  - Kujawki ulica Dębowa na sprzedaż działka pod zabudowę  idealna pod dom lenitskowy lub mieszkalny super miejsce w lesie z dobrym dojazdem , w sąsiedztwie inne domy leni...

  • Działka Trzemeszno ul. Źródełko

    Trzemeszno

    • 149 000 zł cena
    • 1 308 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Budowlana na Sprzedaż - Trzemeszno, ul. ŹródełkoSpokojna okolica, blisko natury - idealna pod Twój wymarzony dom!Powierzchnia: 1308 m²Duża i ustawna działka - świetna dla r...

  • Działka Ochodza ul.

    Ochodza

    • 230 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka na sprzedaż - Gołąbki-Ochodza, przy lesie, z warunkami zabudowyLokalizacja: Pogranicze Wielkopolski, spokojna wieś, okolice miejscowości Gołąbki - OchodzaCena: 230 000 złPo...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Bukowe

    Lubochnia » ul. Osiedle

    • 340 000 zł cena
    • 2 285 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działki budowlane -  Lubochnia  gmina Gniezno Osiedle Bukowe Twoje miejsce blisko natury i miasta!▪️ LOKALIZACJA     Działki położone są w atrakcyjnej części gminy Gniezno - Luboch...

  • Działka budowlana Jankowo Dolne gm. Gniezno, Wierzbiczany
    1 / 7
    Działka budowlana Jankowo Dolne gm. Gniezno, Wierzbiczany

    Jankowo Dolne

    • 175 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 1257 m2, położona w Wierzbiczanach - miejscowości oddalonej od Gniezna zaledwie 7 kil...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w Lubochni, gm. Gniezno – komfortowa lokalizacj...

    Lubochnia

    • 189 000 zł cena
    • 1 743 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1743 m² w Lubochni. Działka znajduje się przy nowej drodze asfaltowej z bezpośrednim zjazdem. Jej wymiary pozwalają na realizacj...