• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Baranówka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Jankowo Dolne

(1)
  • Dom projekt WK1 Vintage las jezioro
    1 / 5
    Dom projekt WK1 Vintage las jezioro

    Jankowo Dolne

    • 2 000 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam .. sprzedam gotowy dom i projekt 300 m/kw - dzialka 3000m/kw wielkopolska + kultowy zegarek maserati .. dom dzialka tip top ukonczone 100% .. posiadlosc jak na foto dom w les...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom parterowy - stan dewoloperski w Szczytnikach Duchown...

    Szczytniki Duchowne

    • 619 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nowy dom parterowy jednorodzinny o powierzchni 98,91m2 + poddasze użytkowe 39m2 usytuowany na działce 919m2. Nieruchomość położona jest w Szczytnikach Duchownych w spokoj...

  • Domek letniskowy przy linii brzegowej jeziora Popielewskiego
    1 / 13
    Domek letniskowy przy linii brzegowej jeziora Popielewskiego

    Trzemeszno

    • 499 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu letniskowego. Zlokalizowany w malowniczej okolicy Trzemeszna, nieruchomość zachwyca swoim urokiem i idealnym położ...

  • Dom Gniezno ul. Łąkowa

    Gniezno » ul. Łąkowa

    • 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Gniezno ul.Łąkowa nr  6 - dom jednorodzinny, piętrowy,  działka 1350m2Powierzchnia domu: Około 200 m² to znacząca przestrzeń, która daje dużo możliwości adaptacji do własnych potrz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gniezno

    • 4 900 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 7 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Idealny dom dla Ciebie
    1 / 5
    Idealny dom dla Ciebie

    Gniezno

    • 1 890 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Gniezno

    • 1 890 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Trzemeszno Centrum, Żeromskiego Stefana
    1 / 15
    Dom Trzemeszno Centrum, Żeromskiego Stefana

    Trzemeszno

    • 589 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 570 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny 1-piętrowy, całkowicie podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 561 m2, położony w Trzemesznie, w wil...

  • Dom Gniezno ul.

    Gniezno

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż - elegancki dom  Gniezno - DalkiLokalizacja: Gniezno, Dalki - na granicy miasta Powierzchnia domu: 147 m²Powierzchnia działki: 904 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom parterow...

  • Dom Trzemeszno Centrum, Plac Kilińskiego
    1 / 15
    Dom Trzemeszno Centrum, Plac Kilińskiego

    Trzemeszno

    • 1 300 000 zł cena
    • 773 m2 powierzchnia
    • 1 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA NIŻSZA CENA! Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną kamienicę, zlokalizowaną na trzemeszeńskiej Starówce, na działce o pow. 1414 m2. Budynek jest czterokondygnacyjny,...

  • Dom Gniezno ul. Kawiary

    Gniezno » ul. Kawiary

    • 5 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Gniezno ul.Kawiarydo wynajęcia dom o powierzchni około 200m2idealny dla osób pracujących -firmy, 8 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie, całość umeblowana i wyposażona ,maksimum 12-15 osób...

  • Dom Gniezno ul. Grzybowo

    Gniezno » ul. Grzybowo

    • 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Inwestycja w centrum Gniezna!  Budynek 4 mieszkania + Lokal użytkowy + Działka 934m2 | Ul. GrzybowoCena: 990 000 PLNPowierzchnia działki: 934 m²Lokalizacja: Gniezno, ul. Grzybowo (...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gniezno

    • 6 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    BROWWAR - Piotr Browarski
    Biuro nieruchomości