• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Skórzec

(1)
  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Skórzec

    • 85 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w trzcincu gm'skorzec

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Kotuń

    Kotuń

    • 1 415 000 zł cena
    • 56 600 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren inwestycyjny o powierzchni 56600m2 (5.66ha), położony w miejscowości Polaki gm. Kotuń, przy drodze krajowej nr 2. Nieruchomość w kształcie trapezu, przylega 350m do trasy nr...

  • Działka rekreacyjna z linią brzegową
    1 / 4
    Działka rekreacyjna z linią brzegową

    Ozorów

    • 49 900 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 1700 m kw. ( 1000 + 700 m kw ) woj. Mazowieckie, pow. Siedlecki, gm. Skórzec, miej. Ozorów Wymiary działki 113 m x 15 m Działka niezabudowana. Przylega do brzegu rzeki K...

  • Działki budowlane
    Działki budowlane

    Przywory Duże

    • 120 zł cena
    • 11 680 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 11 działek budowlanych w całości (powierzchnia 11680m2) lub pojedynczo (powierzchnia około 1060m2). Nr działek od 604/5 do 604/26. Miejscowość Przywory Duże woj. Mazowieck...

  • Na sprzedaż działka budowlana – Żelków-Kolonia, 9 arów, 300 000 z...

    Żelków-Kolonia

    • 300 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 897 m² (9 arów), położoną w miejscowości Żelków-Kolonia. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na budowę domu w s...

  • Działka Myrcha ul.

    Myrcha

    • 139 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Myrcha, w gminie Wiśniew, zaledwie 10 km od Siedlec. Przedmiotem oferty są nieruchomości gruntowe o różny...

  • Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 799 000 zł cena
    • 2 812 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2812 m² | MPZP | Projekt bliźniaków | Nowe Iganie Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2812 m², położona w miejscowości Nowe Iganie,...

  • Sprzedam działkę 1743m2 w Żelkowie gm. Skórzec
    1 / 8
    Sprzedam działkę 1743m2 w Żelkowie gm. Skórzec

    Żelków

    • 450 000 zł cena
    • 1 743 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka inwestycyjna z budynkiem handlowo-usługowym – Żelków, gmina Skórzec, ul. Spokojna Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym...

  • Atrakcyjna działka GOŁĄBEK 6100m2
    Atrakcyjna działka GOŁĄBEK 6100m2

    Gołąbek

    • 130 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecam piękną działkę znajdującą się we wsi Gołąbek w gminie Skórzec, zaledwie 7km od Siedlec. Działka jest częściowo zalesiona, a jej powierzchnia to aż 6100m2. Szerokość działki...

  • Działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec
    1 / 5
    Działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec

    Gołąbek

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane po 1000 m² każda w miejscowości Gołąbek, gmina Skórzec, powiat siedlecki. Powierzc...

  • 7002 m² z potencjałem Lipniak
    7002 m² z potencjałem Lipniak

    Lipniak

    • 150 000 zł cena
    • 7 002 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    To nie jest „puste pole”, które trzeba latami obsadzać roślinnością. Częściowe zadrzewienie daje gotowy klimat siedliskowy i możliwość wydzielenia strefy rekreacyjnej, ogrodu czy n...

  • Duża działka usługowa 6000m2 w Grezów!!!
    1 / 14
    Duża działka usługowa 6000m2 w Grezów!!!

    Gręzów

    • 950 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY! SZUKASZ DZIAŁKI NA INWESTYCJE LUB POD DOM? TO OGŁOSZENIE JEST DLA CIEBIE! Działki w Gręzewie o powierzchni 7300m², 1367m² oraz 355m²! Sprzedajemy trzy...

  • Kompleks leśny 0,86 ha – Lipniak, Wiśniew
    1 / 4
    Kompleks leśny 0,86 ha – Lipniak, Wiśniew

    Lipniak

    • 89 000 zł cena
    • 8 622 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks prywatnych gruntów leśnych o łącznej powierzchni 0,8622 ha, położony w miejscowości Lipniak, gmina Wiśniew, powiat siedlecki. Nieruchomość obejmuje trzy działk...

  • Atrakcyjna działka budowlana Gręzów
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana Gręzów

    Gręzów

    • 155 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Gręzów. Położenie: kilka kilometrów od granicy miasta, z dobrym dojazdem drogą asfaltową Wielkość: 770 m² — wysta...

  • Działki Rolne Domanice 6zł/m2
    1 / 4
    Działki Rolne Domanice 6zł/m2

    Domanice

    • 170 000 zł cena
    • 28 598 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedaż działek rolnych – łączny areał 28 598 m² Domanice / Kopcie | atrakcyjna cena Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowościach Domanice oraz Kopcie o łącznej powierzchn...

  • Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie
    Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 249 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona blisko miasta Siedlce w miejscowości Nowe Iganie, co łączy zalety życia w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury. Ter...

  • Atrakcyjna działka budowlana Opole Nowe
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana Opole Nowe

    Nowe Opole

    • 280 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1085 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 8 km od centrum miasta Siedlce. Działka znajd...

  • Kompleks budynków gospodarczych po pieczarkarni
    1 / 15
    Kompleks budynków gospodarczych po pieczarkarni

    Cisie-Zagrudzie

    • 5 500 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks budynków gospodarczych po pieczarkarni – 5 500 000 zł (ze sprzętem) Możliwość zakupu bez wyposażenia – cena do negocjacji Nieruchomość usytuowany na działkach...