• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Skórzec

(1)
  • Domy w Stanie Deweloperskie w Skórcu II Tura
    1 / 16
    Domy w Stanie Deweloperskie w Skórcu II Tura

    Skórzec

    • 750 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom43 m2,działka 1500 m2 Trzciniec gmina Skórzec.

    Trzciniec

    • 69 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 1 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 43 m2 drewniany położony na działce 1500 m2 częściowo wyremontowany.Media: -woda -kanalizacja -prad Do posesji prowadzi droga asfaltowa prawie do końca,następnie krótko dro...

  • Zamienię dom na mieszkanie

    Kotuń

    • 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamienię dom w Kotuniu na mieszkanie w Siedlcach minimum 3 pokoje z dopłatą.

  • Dom z potencjałem na działce 3000 m2 pod Siedlcami
    1 / 15
    Dom z potencjałem na działce 3000 m2 pod Siedlcami

    Gręzów

    • 920 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 4 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żeliszew Podkościelny

    • 379 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kotuń

    • 2 800 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Żelków-Kolonia

    • 750 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 4 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie
    1 / 16
    Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 1 300 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z ogromną działką – Nowe Iganie k. Siedlec Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta i autostrady? Ta nieruchomość łączy komfor...

  • Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)
    1 / 8
    Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)

    Żelków-Kolonia

    • 969 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 845 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Żelków Kolonia, ul. Wesoła . Powierzchnia domu: 200 m² + działka 2300 m² Cena: 969 000 zł – do negocjacji Dom dwukondygnacyjny – ok. 200 m² Parter – wykończony...

  • Wynajmę dom Wołyńce-kolonia
    1 / 16
    Wynajmę dom Wołyńce-kolonia

    Wołyńce-Kolonia

    • 2 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Wynajmę dom w miejscowości Wołyńce-kolonia. Od kwietnia Niedawno wybudowany dom, gdzie wnętrza są wykończone w aktualnych trendach, co widać na załączonych zdjęciach. Lokalizacja...

  • Nieruchomość - Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 259 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dla osób ceniących urok przeszłości mamy wyjątkową propozycję – wiekowy dom położony bezpośrednio przy drodze w malowniczej miejscowości Nowe Iganie przy ul. Wyględówka. Podsta...

  • Dom do remontu, Nowe Opole, gm. Siedlce
    1 / 14
    Dom do remontu, Nowe Opole, gm. Siedlce

    Nowe Opole

    • 450 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu – Nowe Opole, ul. Okrężna REZERWACJA Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 102 m², położony na działce 714 m² w Nowym Opolu. Nieruchomość przeznaczona do generalnego r...