• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Samociążek

(1)
  • Działka rolna Samociążek gm. Koronowo
    1 / 13
    Działka rolna Samociążek gm. Koronowo

    Samociążek

    • 240 000 zł cena
    • 3 061 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zalew Koronowski - Samociążek działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy , o powierzchni 3061m2- do Zalewu Koronowskiego -500m , częściowo zalesiona + linia lasu. S...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rekreacyjna 460,8m2 - ROD Pegaz - Domek - Pieczyska, Koro...

    Koronowo

    • 85 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję działkę rekreacyjną o powierzchni 460,8m2 znajdująca się na terenie ROD Pegaz blisko Pieczysk, Lipkusza i Koronowa. Działka jest ogrodzona. W bezpośrednim otoczeniu dzia...

  • Działka budowlana z prywatnym lasem.
    1 / 8
    Działka budowlana z prywatnym lasem.

    Tryszczyn

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 575 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż urokliwą i jedyną w swoim rodzaju pod względem położenia krajobrazowego działkę budowlaną o powierzchni 5.575m2, położoną w Tryszczynie 14 km od centrum Bydgos...

  • Działka Budowlana Maksymilianowo k. m. Jagodowo Gm. Osielsko
    Działka Budowlana Maksymilianowo k. m. Jagodowo Gm. Osielsko

    Maksymilianowo

    • 271 000 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1182 M2 MAKSYMILIANOWO W POBLIŻU JAGODOWA GMINA OSIELSKO Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 1182 m2. Działki położone w miejscowości Maksymilianowo pos...

  • Przepiękna działka ROD w Bożenkowie
    1 / 16
    Przepiękna działka ROD w Bożenkowie

    Bożenkowo

    • 239 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 427 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    REZERWACJA BEZPOŚREDNIO!!! Urocza działka SOROD "BUDOWLANI" w Bożenkowie; 560m2. Domek trzykondygnacyjny ok. 120m2. Może być CAŁOROCZNY - 239 000 zł Ogrzewanie: Kominek. Wyjąt...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy
    1 / 10
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy

    Stronno

    • 399 000 zł cena
    • 4 458 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stronno gm.Dobrcz Na sprzedaż działka 4458m2 z rozpoczętą budową domu w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Pozwolenie na budowę aktualne- bieżące wpisy w dzienniku bu...

  • Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo
    1 / 6
    Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo

    Tryszczyn

    • 127 000 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka 1273m2 - Tryszczyn gmina Koronowo, powiat bydgoski, z Księgą Wieczystą , pełna własność, konieczność wystąpienia o warunki zabudowy- w sąsiedztwi...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy
    1 / 5
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy

    Stronno

    • 99 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stronno gm.Dobrcz Na sprzedaż działka 1200m2 -do wydzielenia w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Sąsiednie działki - tereny zabudowane lub rolne Media -woda...

  • Działka budowlana Stary Jasiniec gm. Koronowo
    1 / 5
    Działka budowlana Stary Jasiniec gm. Koronowo

    Stary Jasiniec

    • 169 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Super atrakcyjnie zlokalizowana działka 4600m2 ( dwie działki 2040m2+2560m2- sprzedaż tylko łączna - Stary Jasiniec gmina Koronowo, powiat bydgoski . Z Księgą Wieczystą , pełna w...

  • Działka budowlana Wudzyn gm. Dobrcz, Zamkowa
    1 / 6
    Działka budowlana Wudzyn gm. Dobrcz, Zamkowa

    Wudzyn

    • 135 700 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż działki budowlane z linią lasu - Wudzyn, gmina Dobrcz Jagła Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę działek budowlan...

  • Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo
    1 / 6
    Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo

    Tryszczyn

    • 178 000 zł cena
    • 2 253 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka 2253m2 - Tryszczyn gmina Koronowo, powiat bydgoski, z Księgą Wieczystą , pełna własność, konieczność wystąpienia o warunki zabudowy- w sąsiedztwi...

  • Działka inwestycyjna Tryszczyn gm. Koronowo, Nad Kanałem
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Tryszczyn gm. Koronowo, Nad Kanałem

    Tryszczyn

    • 629 999 zł cena
    • 8 198 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki w Tryszczynie ulica Nad Brdą. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do rzeki Brdy, co stanowi wartość dodan...

  • Działka Budowlana Tryszczyn
    1 / 5
    Działka Budowlana Tryszczyn

    Tryszczyn

    • 279 400 zł cena
    • 1 558 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1554 m² – Tryszczyn, nr działki 215/2 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1554 m², na końcu ulicy – cisza, spokój i prywatność. Teren objęty MPZP – zabu...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz
    1 / 12
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz

    Stronno

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Oferta tylko w Jagła Nieruchomości. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1500 m2 zlokalizowanej w m...

  • Na sprzedaż atrakcyjna działka – Żołędowo
    Na sprzedaż atrakcyjna działka – Żołędowo

    Żołędowo

    • 234 715 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 785 m², położoną w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Żołędowo, gmina Osielsko. Działka znajduje...