• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Pstrągowa

(1)
  • 1 / 4
    Działka Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 115 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pstrągowa, gm. Czudec - działka 23 ary (warunki zabudowy na dwa domy w opracowaniu) w bardzo ładnym miejscu i bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową; media: prąd i woda z wodociągu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Strzyżów, działka o powierzchni ok. 10 arów z warunkami zabudowy z widokiem na Strzyżów i okoliczne wzgórza; prąd na działce, woda miejska w odległości ok. 70 m; dojazd drogą gminn...

  • 1 / 4
    Działka Gbiska

    Gbiska

    • 415 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gbiska, działki rolne przylegające do siebie o łącznej powierzchni 2,60 ha z wydanymi warunkami zabudowy na 9 domów; dojazd drogą współwłasną ok. 100 m od drogi asfaltowej; prąd na...

  • 1 / 4
    Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 99 900 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Strzyżów - działka rekreacyjna 45 arów z ładnym widokiem i dojazdem drogą utwardzoną. Cena: 99 000 zł. Polecamy! LINK DO OFERTY: [url] Treść niniejszego ogłoszenia nie s...

  • Działka Różanka

    Różanka

    • 49 650 zł cena
    • 1 986 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Różanka, ładna działka 19,86 ara warunki zabudowy w opracowaniu; dojazd drogą gminną asfaltową; na działce prąd, gaz, woda z wodociągu, linia telefoniczna. Polecamy! LINK DO OF...

  • Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 437 800 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Strzyżów, inwestycyjna działka 44 ary o przeznaczeniu przemysłowo - usługowym (obowiązuje Plan Zagospodarowania Przestrzennego); media: prąd, gaz; działka płaska z dobrym dojazdem....

  • 1 / 4
    Działka Tropie

    Tropie

    • 97 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tropie, gm. Strzyżów - ładna działka o powierzchni 1,10 ha z warunkami zabudowy; wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej; nachylenie stoku południowe, po usunięciu samosiejki nadaje...

  • 1 / 4
    Grunt pod zabudowę - Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 244 500 zł cena
    • 12 445 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w StrzyżowieOferta na wyłączność w naszym biurzeDobra lokalizacja z widokiem, w sąsiedztwie lasów i domówO...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę 2400m2 przy drodze asfaltowej pod zabudowę w St...

    Strzyżów

    • 130 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna o powierzchni 24 ary, położona w Strzyżowie przy drodze asfaltowej (ok.7 min do centrum). Działka znajduje się na płaskim terenie, wszystkie media w...

  • 1 / 4
    Działka nawsie nawsie

    Nawsie

    • 27 000 zł cena
    • 2 675 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Działka 26,75 ar- Nawsie - rolna, rekreacyjna Mamy przyjemność przedstawić Państwu pięknie położoną działkę w Nawsiu gmina Wielopole Skrzyńskie. Działka o powierzchni 26,...

  • Działka Żarnowa

    Żarnowa

    • 45 000 zł cena
    • 10 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Żarnowa - dwie działki o powierzchni łącznej 1,03 ha na wzgórzu o nachyleniu wschodnim; działki w większości zadrzewione (drzewa przeważnie liściaste nadające się na drewno opałowe...

  • Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 153 450 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Strzyżów, działka budowlana 15,5 ara w bardzo ładnym miejscu z widokiem na dolinę Wisłoka, z bardzo dobrym dojazdem; media na działce lub w granicy działki. Cena: 9900 zł za 1...

  • 1 / 2
    Działka Glinik Zaborowski

    Glinik Zaborowski

    • 47 880 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Glinik Zaborowski - dwie działki budowlane o powierzchni po ok. 12 arów w bardzo ładnym położeniu, nachylenie w kierunku południowym; media na działce obok: gaz sieciowy, prąd, w...

  • Działka Strzyżów Glinik Charzewski

    Strzyżów

    • 259 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Działka budowlana w Gliniku Charzewskim sprzedam. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano - rolno - rekreacyjną w Gliniku Charzewskim Działka ma powierzchnię 1,18...

  • Działka Niechobrz

    Niechobrz

    • 150 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu, piękną działkę budowlaną, położoną w Niechobrzu. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca na lokalizację swojego wymarzonego domu, ta oferta j...

  • Działka Niechobrz

    Niechobrz

    • 299 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę budowlaną we wsi Niechobrz w gminie Boguchwała w urokliwej i spokojnej lokalizacji. Znajduje się ona na pograniczu miejscowości Niechob...

  • Działka budowlana-siedliskowa z WZ 1ha Wola Zgłobieńska
    1 / 9
    Działka budowlana-siedliskowa z WZ 1ha Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 10 078 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1,0078 ha w miejscowości Wola Zgłobieńska (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie). Działka znajduje się w...

  • Działka Czudec Babica

    Czudec

    • 295 000 zł cena
    • 2 813 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejsco...

  • 1 / 4
    Działka Połomia

    Połomia

    • 169 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBNIŻKA CENY O 11'000 ZŁ Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Niechobrz , gmina Boguchwała, w powiecie Rzeszowskim. Działka w ks...

  • Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska
    1 / 12
    Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 449 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• 1 / 4
    Działka Czudec

    Czudec

    • 120 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Czudec , w powiecie strzyżowskim . Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchnia 19.68 ar daje...

  • Działka inwestycyjna Strzyżów
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 450 000 zł cena
    • 4 947 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Strzyżowie, w województwie podkarpackim w lokalizacji łączącej bliskość natury, rozwiniętą infrastrukturę miejską oraz dogodną komunikację...

  • działka w Czudcu 1.40 ha
    działka w Czudcu 1.40 ha

    Czudec

    • 9 500 zł cena
    • 140 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działkę w malowniczej okolicy o pow. 1,40ha położonej w Czudcu ul. Strumykowa w powiecie Strzyżowskim. Na słonecznym stoku wschodnio południowym, co daje dużą przestrzeń...

  • Działka budowlana

    Wola Zgłobieńska

    • 357 000 zł cena
    • 3 971 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 39,71 ara zlokalizowaną w Woli Zgłobieńskiej, gmina Boguchwała powiat rzeszowski. Numer działki: 864/5 Powie...

  • Działka leśna Połomia gm. Niebylec
    Działka leśna Połomia gm. Niebylec

    Połomia

    • 15 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Połomia, gmina Niebylec, powiat strzyżowski. - numer działki: 1797 cena: 15 000 zł Więcej informacji: [tel] Michał [tel] Tomek...

  • Działka z WZ 13,5 ar
    Działka z WZ 13,5 ar

    Nawsie

    • 65 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 13,5 ara w malowniczej miejscowości Nawsie (gmina Wielopole Skrzyńskie). To idealne miejsce, by zrealizować marzenie o własnym do...

  • Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,

    Niechobrz

    • 779 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Oferta dla Ciebie! Lokalizacja i parametry: Miejscowość:...

  • Działka rolno budowlana
    1 / 3
    Działka rolno budowlana

    Niechobrz

    • 241 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 027 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działka 603/5 i 8/10 działki 603/6 dojazd drogą gminną utwardzoną uzbrojenie w sąsiedztwie .Cena3900zł/ar

  • Działka Glinik Zaborowski

    Glinik Zaborowski

    • 54 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Glinik Zaborowski - działka budowlana o powierzchni ok. 12 arów w bardzo ładnym położeniu, nachylenie w kierunku południowym z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową; media na dz...

  • Działka Markuszowa

    Markuszowa

    • 57 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Markuszowa, gm. Wiśniowa - działki budowlane 19 i 36 arów, położone w terenie równym z ładnym widokiem na pobliskie wzgórza i dolinę Wisłoka; bardzo dobry dojazd drogą asfaltową; p...

  • Pole 1,3ha pod KRUS albo inwestycje
    Pole 1,3ha pod KRUS albo inwestycje

    Czudec

    • 67 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest pole składające się z 3 działek: - Nowa Wieś - numery: 413/1, 413/2, 415/2 - dojazd drogą asfaltową 1,3ha w jednym kawałku, W celu uzyskania dodatkowych...