• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Pstrągowa

(1)
  • 1 / 4
    Działka Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 115 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pstrągowa, gm. Czudec - działka 23 ary (warunki zabudowy na dwa domy w opracowaniu) w bardzo ładnym miejscu i bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową; media: prąd i woda z wodociągu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Strzyżów, działka o powierzchni ok. 10 arów z warunkami zabudowy z widokiem na Strzyżów i okoliczne wzgórza; prąd na działce, woda miejska w odległości ok. 70 m; dojazd drogą gminn...

  • 1 / 4
    Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 95 840 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Strzyżów, działka budowlana 16 arów z pięknym widokiem na Strzyżów i okolice, z planem zagospodarowania przestrzennego. Szerokość działki ok. 19 m. Media w pobliżu. Cena: 5990 z...

  • 1 / 4
    Działka Gbiska

    Gbiska

    • 415 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gbiska, działki rolne przylegające do siebie o łącznej powierzchni 2,60 ha z wydanymi warunkami zabudowy na 9 domów; dojazd drogą współwłasną ok. 100 m od drogi asfaltowej; prąd na...

  • Działka Różanka

    Różanka

    • 49 650 zł cena
    • 1 986 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Różanka, ładna działka 19,86 ara warunki zabudowy w opracowaniu; dojazd drogą gminną asfaltową; na działce prąd, gaz, woda z wodociągu, linia telefoniczna. Polecamy! LINK DO OF...

  • 1 / 4
    Działka Tropie

    Tropie

    • 97 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tropie, gm. Strzyżów - ładna działka o powierzchni 1,10 ha z warunkami zabudowy; wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej; nachylenie stoku południowe, po usunięciu samosiejki nadaje...

  • Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 153 450 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Strzyżów, działka budowlana 15,5 ara w bardzo ładnym miejscu z widokiem na dolinę Wisłoka, z bardzo dobrym dojazdem; media na działce lub w granicy działki. Cena: 9900 zł za 1...

  • 1 / 2
    Działka Glinik Zaborowski

    Glinik Zaborowski

    • 47 880 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Glinik Zaborowski - dwie działki budowlane o powierzchni po ok. 12 arów w bardzo ładnym położeniu, nachylenie w kierunku południowym; media na działce obok: gaz sieciowy, prąd, w...

  • Działka Niechobrz

    Niechobrz

    • 150 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu, piękną działkę budowlaną, położoną w Niechobrzu. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca na lokalizację swojego wymarzonego domu, ta oferta j...

  • Działka Niechobrz

    Niechobrz

    • 299 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę budowlaną we wsi Niechobrz w gminie Boguchwała w urokliwej i spokojnej lokalizacji. Znajduje się ona na pograniczu miejscowości Niechob...

  • Działka budowlana-siedliskowa z WZ 1ha Wola Zgłobieńska
    1 / 9
    Działka budowlana-siedliskowa z WZ 1ha Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 10 078 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1,0078 ha w miejscowości Wola Zgłobieńska (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie). Działka znajduje się w...

  • Działka Czudec Babica

    Czudec

    • 295 000 zł cena
    • 2 813 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejsco...

  • Działka budowlana Strzyżów gm. Strzyżów , Bieszczadzka
    1 / 4
    Działka budowlana Strzyżów gm. Strzyżów , Bieszczadzka

    Strzyżów

    • 86 000 zł cena
    • 1 648 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości miasto Strzyżów. Działka ma wydane warunki zabudowy. Opis: - lokalizacja: ul. Bieszczadzka, miasto Strzyżów, Podkarpacie...

  • 1 / 4
    Działka Połomia

    Połomia

    • 169 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBNIŻKA CENY O 11'000 ZŁ Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Niechobrz , gmina Boguchwała, w powiecie Rzeszowskim. Działka w ks...

  • 1 / 4
    Działka Czudec

    Czudec

    • 120 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Czudec , w powiecie strzyżowskim . Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchnia 19.68 ar daje...

  • działka w Czudcu 1.40 ha
    działka w Czudcu 1.40 ha

    Czudec

    • 9 500 zł cena
    • 140 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działkę w malowniczej okolicy o pow. 1,40ha położonej w Czudcu ul. Strumykowa w powiecie Strzyżowskim. Na słonecznym stoku wschodnio południowym, co daje dużą przestrzeń...

  • Działka budowlana

    Wola Zgłobieńska

    • 357 000 zł cena
    • 3 971 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 39,71 ara zlokalizowaną w Woli Zgłobieńskiej, gmina Boguchwała powiat rzeszowski. Numer działki: 864/5 Powie...

  • Działka z WZ 13,5 ar
    Działka z WZ 13,5 ar

    Nawsie

    • 65 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 13,5 ara w malowniczej miejscowości Nawsie (gmina Wielopole Skrzyńskie). To idealne miejsce, by zrealizować marzenie o własnym do...

  • Działka Glinik Zaborowski

    Glinik Zaborowski

    • 54 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Glinik Zaborowski - działka budowlana o powierzchni ok. 12 arów w bardzo ładnym położeniu, nachylenie w kierunku południowym z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową; media na dz...

  • Działka Markuszowa

    Markuszowa

    • 57 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Markuszowa, gm. Wiśniowa - działki budowlane 19 i 36 arów, położone w terenie równym z ładnym widokiem na pobliskie wzgórza i dolinę Wisłoka; bardzo dobry dojazd drogą asfaltową; p...