• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Futoma
  • Kadcza
  • Lutcza
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gbiska

(1)
  • 1 / 4
    Działka Gbiska

    Gbiska

    • 415 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gbiska, działki rolne przylegające do siebie o łącznej powierzchni 2,60 ha z wydanymi warunkami zabudowy na 9 domów; dojazd drogą współwłasną ok. 100 m od drogi asfaltowej; prąd na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Strzyżów, działka o powierzchni ok. 10 arów z warunkami zabudowy z widokiem na Strzyżów i okoliczne wzgórza; prąd na działce, woda miejska w odległości ok. 70 m; dojazd drogą gminn...

  • Dom Dobrzechów

    Dobrzechów

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dobrzechów, dom jednorodzinny 80 m2 na działce 29,74 ara w centrum miejscowości; budowany z cegły, kryty blachą aluminiową ze zdrową więźbą dachową; dobry dojazd drogą asfaltową; d...

  • 1 / 4
    Działka Strzyżów

    Strzyżów

    • 99 900 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Strzyżów - działka rekreacyjna 45 arów z ładnym widokiem i dojazdem drogą utwardzoną. Cena: 99 000 zł. Polecamy! LINK DO OFERTY: [url] Treść niniejszego ogłoszenia nie s...

  • 1 / 4
    Działka Tropie

    Tropie

    • 97 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tropie, gm. Strzyżów - ładna działka o powierzchni 1,10 ha z warunkami zabudowy; wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej; nachylenie stoku południowe, po usunięciu samosiejki nadaje...

  • Lokal Godowa

    Godowa

    • 699 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duża obniżka ceny!!! Godowa gm. Strzyżów - do sprzedania budynek mieszkalno - usługowy na działce o powierzchni 38 arów. Dojazd do posesji bezpośrednio z drogi wojewódzkiej. Podł...

  • Mieszkanie Strzyżów rynek pierwotny

    Strzyżów

    • 375 971 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Strzyżów - mieszkanie B8 w stanie deweloperskim 58,29 m2 na piętrze budynku wielorodzinnego (dziesięć mieszkań) w bardzo ładnym miejscu - inwestycja o podwyższonym standardzie przy...

  • Działka Wysoka Strzyżowska

    Wysoka Strzyżowska

    • 123 690 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBNIŻKA CENY! Wysoka Strzyżowska - działka budowlana 31 arów z warunkami zabudowy; położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej z niewielkim nachyleniem w kierunku wschodnim; na dz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Wysoka Strzyżowska

    • 499 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 165 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniżka ceny! Brzeżanka, budynek usługowo-handlowy ok. 260 m2 składający się z dwóch kondygnacji, użytkowany jako magazyn; media: prąd przemysłowy, gaz, woda z wodociągu; istnieje...

  • Działka Żarnowa

    Żarnowa

    • 45 000 zł cena
    • 10 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Żarnowa - dwie działki o powierzchni łącznej 1,03 ha na wzgórzu o nachyleniu wschodnim; działki w większości zadrzewione (drzewa przeważnie liściaste nadające się na drewno opałowe...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wysoka Strzyżowska

    • 250 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Wysoka Strzyżowska

    • 339 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Strzyżów

    Strzyżów

    • 679 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻA OBNIŻKA CENY!!! Strzyżów centrum - dom jednorodzinny ok. 180 m2 (plus suterena - 85m2) na zagospodarowanej działce 4,99 ara wraz z budynkiem handlowo-usługowym; - parter: wia...

  • Działka Strzyżów Glinik Charzewski

    Strzyżów

    • 259 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Działka budowlana w Gliniku Charzewskim sprzedam. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano - rolno - rekreacyjną w Gliniku Charzewskim Działka ma powierzchnię 1,18...

  • Działka Godowa

    Godowa

    • 105 000 zł cena
    • 1 377 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną w uroczej i malowniczej wsi Godowa w gminie Strzyżów. Działka ma wydane warunki zabudowy więc jest niezwykle atrakcyjna. Działka...

  • Dom Strzyżów ul. Dąbrowskiego

    Strzyżów » ul. Dąbrowskiego

    • 650 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w samym centrum miasta Strzyżów. Piętrowy dom o powierzchni ponad 216m2 , który w 2013 roku przeszedł generalny remo...

  • Dom Strzyżów

    Strzyżów

    • 725 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | STRZYŻÓW dom jednorodzinny blisko centrum z widokiem na miasto Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni około 250 m2 położony na działce 721 m2 Dom zos...

  • Mieszkanie Strzyżów rynek pierwotny

    Strzyżów

    • 375 971 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Strzyżów - mieszkanie A8 w stanie deweloperskim 58 m2 na piętrze budynku wielorodzinnego (dziesięć mieszkań) w bardzo ładnym miejscu - inwestycja o podwyższonym standardzie przy ul...

  • Dom Strzyżów

    Strzyżów

    • 779 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny 140 m² | Strzyżów | działka 7 ar | garaż | taras | wjazd z asfaltu Lokalizacja Strzyżów - spokojna i atrakcyjna lokal...

  • Dom wolnostojący 240 m² z działką 7,21 ara – Strzyżów
    1 / 16
    Dom wolnostojący 240 m² z działką 7,21 ara – Strzyżów

    Strzyżów

    • 725 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący 240 m² z działką 7,21 ara – Strzyżów, woj. podkarpackie, piękny widok i świetna lokalizacja! Cena 725000zł. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni...

  • Działka inwestycyjna Strzyżów
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 450 000 zł cena
    • 4 947 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Strzyżowie, w województwie podkarpackim w lokalizacji łączącej bliskość natury, rozwiniętą infrastrukturę miejską oraz dogodną komunikację...

  • Glasco szkło laminowane
    1 / 8
    Glasco szkło laminowane

    Strzyżów

    • 379 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szkło laminowane glasco, cechuje się najwyższą, certyfikowaną jakością i bezpieczeństwem w codziennym, wieloletnim użytkowaniu. To połączenie niepowtarzalnych, nieograniczonych wzo...

  • Dom z działką 13 arów na sprzedaż - Strzyżów
    1 / 3
    Dom z działką 13 arów na sprzedaż - Strzyżów

    Strzyżów

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom wolnostojący (120 m2) w ścisłym centrum Strzyżowa, wraz z 13 arami działki. Dom w stanie do gruntownego remontu. W domu znajdują się: - 4 pokoje (podłogi - pane...

  • Działka leśna Wysoka Strzyżowska gm. Strzyżów
    Działka leśna Wysoka Strzyżowska gm. Strzyżów

    Wysoka Strzyżowska

    • 12 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Wysoka Strzyżowska, gmina Strzyżów, powiat strzyżowski. - numer działki: 2856/7 Cena: 12 000 zł Więcej informacji: [tel] Micha...

  • Mieszkanie Strzyżów

    Strzyżów

    • 345 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA! Strzyżów, ul. Zawale - komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,03 m2 z piwnicą 8,37 m2 na parterze 4 piętrowego bloku z 2018 r; dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przed...

  • Dom Wysoka Strzyżowska

    Wysoka Strzyżowska

    • 163 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 1 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OBNIŻKA CENY! Wysoka Strzyżowska - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 105 m2 - w tym 73 m2 powierzchni mieszkalnej a pozostała część stanowi pomieszczenia gospodarcze z m...

  • Dom Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 150 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Obniżka ceny!!! Brzeżanka - dom jednorodzinny 100 m2 na ogrodzonej działce 5 arów, położony przy drodze asfaltowej; dom budowany z cegły, kryty blachą trapezową, częściowo wyr...

  • Dom Strzyżów

    Strzyżów

    • 540 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA! Strzyżów, ul. Niemcewicza - dom o powierzchni zabudowy 110 m2 na działce 5,41 ara; budowany z cegły i pustaka, ocieplony styropianem, kryty blachą ze zdrową więźbą dach...

  • Mieszkanie Strzyżów

    Strzyżów

    • 310 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Strzyżów, ul. Łukasiewicza - mieszkanie 44 m2 na parterze w bloku czteropiętrowym; dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon (loggia) oraz piwnice o łącznej powierzchni 34...

  • Działka Markuszowa

    Markuszowa

    • 57 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Markuszowa, gm. Wiśniowa - działki budowlane 19 i 36 arów, położone w terenie równym z ładnym widokiem na pobliskie wzgórza i dolinę Wisłoka; bardzo dobry dojazd drogą asfaltową; p...