• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Gwoźnica Górna

(1)
  • Lokal użytkowy Gwoźnica Górna gm. Niebylec,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Gwoźnica Górna gm. Niebylec,

    Gwoźnica Górna

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale, położona na działce nr 1317/3 o powierzchni 23 ar + dodatkowe 30 ar do zagospodarowania, w miejscowości Gwoźnic...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Wynajmę lokal biurowo-usługowy ok. 50m2 w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Strzyżowie! Oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 20 m², usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. 1 Maja 36. Lokal jest nowy i gotowy do wejścia, wy...

  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 685 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Strzyżów, ul. Przecławczyka - do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 22,83 m2 na pierwszym piętrze kamienicy; szerokie zewnętrzne schody; istnieje możliwość podzielenia lokalu na dwa...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Chmielnik

    • 2 600 000 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 8 202 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny położony blisko Centrum Chmielnika. Na powierzchnię 317,85 m 2 składa się: PARTER - obecnie zagospodarowany pod sklep z artykułami rolniczym...

  • Stylowa rezydencja-genialny potencjał inwestycyjny

    Hyżne

    • 4 300 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro oferuje rzadką okazję do nabycia tej wspaniałej, wolnostojącej, rozbudowanej rezydencji z 14. pokojami, doskonale położonej na pięknej działce z...

  • Stylowa rezydencja-genialny potencjał inwestycyjny

    Hyżne

    • 4 300 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Godowa

    Godowa

    • 699 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duża obniżka ceny!!! Godowa gm. Strzyżów - do sprzedania budynek mieszkalno - usługowy na działce o powierzchni 38 arów. Dojazd do posesji bezpośrednio z drogi wojewódzkiej. Podł...

  • Lokal Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży niezwykle przestronnego mieszkania, położonego na parterze 3 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego w Jasienicy Rosielnej. Nieruchomość o powierzchni 1...

  • Lokal Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 165 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniżka ceny! Brzeżanka, budynek usługowo-handlowy ok. 260 m2 składający się z dwóch kondygnacji, użytkowany jako magazyn; media: prąd przemysłowy, gaz, woda z wodociągu; istnieje...

  • Kamienica z potencjałem inwestycyjnym – centrum Brzozowa
    1 / 3
    Kamienica z potencjałem inwestycyjnym – centrum Brzozowa

    Brzozów

    • 2 450 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 3 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w pełni odnowiony budynek komercyjny o pow. 741,47 m², położony w doskonałej lokalizacji w Brzozowie przy ul. Mickiewicza. Obiekt stoi na działkach o łącznej powierzchn...

  • Lokal handlowy 330 mkw. parter Jasienica Rosielna
    1 / 6
    Lokal handlowy 330 mkw. parter Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 7 500 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 330 mkw., położony w centrum Jasienicy Rosielnej, w gminie Jasienica Rosielna, w powiecie brzozowskim. Orzechówka – 2,6 km, Blizne – 3 km...

  • Lokal użytkowy Korczyna
    1 / 7
    Lokal użytkowy Korczyna

    Korczyna

    • 8 050 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    PRZESTRZEŃ DLA TWOJEGO BIZNESU Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 230 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku usługowego w Kroczynie. To...

  • Wynajmę lokal 15m2 w Strzyżowie ul. 1 Maja
    1 / 4
    Wynajmę lokal 15m2 w Strzyżowie ul. 1 Maja

    Strzyżów

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Strzyżowie! Oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 20 m², usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. 1 Maja 36. Lokal jest nowy i gotowy do wejścia, wyk...

  • Lokal użytkowy Brzozów
    1 / 4
    Lokal użytkowy Brzozów

    Brzozów

    • 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 18 m, na III piętrze w budynku handlowo-usługowym przy jednej z głównych ulic Brzozowa. W budynku winda. Lokal odnowiony bardzo jasny...

  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 999 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Strzyżów - do sprzedania dobrze prosperujący ośrodek narciarski o powierzchni ok. 6 ha, na którym znajdują się trzy trasy zjazdowe: z dwoma wyciągami 70 m dla dzieci, wyciągiem tal...

  • Lokal do wynajęcia w Strzyżowie
    Lokal do wynajęcia w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 1 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 26m2 na parterze w centrum Strzyżowa na ul. Słowackiego 26A . Przeznaczony na działalność usługową np. kosmetyczną , biurową lub handlową . telefo...

  • Lokal Brzozów

    Brzozów

    • 2 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo- handlowy o powierzchni ok. 50 m, w świetnej lokalizacji, w pobliżu rynku w Brzozowie. Rozkład: sala sprzedaż, 2 pomieszczenia dodatkowe. Istn...