• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Pstrągowa

(2)
  • Dom Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 250 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA! Pstrągowa, gm. Czudec - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 96 m2 budowany z pustaka na działkach o łącznej powierzchni 1,20 ha; zdrowa więźba dachowa kryta eterni...

  • Dom Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 199 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Pstrągowa, gm. Czudec - dom drewniany 76 m2 na działkach o łącznej powierzchni 70 arów w widokowym miejscu na wzniesieniu; do generalnego remontu, dojazd drogą gminną - częściowo u...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Dobrzechów

    Dobrzechów

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dobrzechów, dom jednorodzinny 80 m2 na działce 29,74 ara w centrum miejscowości; budowany z cegły, kryty blachą aluminiową ze zdrową więźbą dachową; dobry dojazd drogą asfaltową; d...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Nawsie

    • 69 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Strzyżów

    Strzyżów

    • 679 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻA OBNIŻKA CENY!!! Strzyżów centrum - dom jednorodzinny ok. 180 m2 (plus suterena - 85m2) na zagospodarowanej działce 4,99 ara wraz z budynkiem handlowo-usługowym; - parter: wia...

  • Dom Strzyżów ul. Dąbrowskiego

    Strzyżów » ul. Dąbrowskiego

    • 650 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w samym centrum miasta Strzyżów. Piętrowy dom o powierzchni ponad 216m2 , który w 2013 roku przeszedł generalny remo...

  • Dom Strzyżów

    Strzyżów

    • 725 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | STRZYŻÓW dom jednorodzinny blisko centrum z widokiem na miasto Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni około 250 m2 położony na działce 721 m2 Dom zos...

  • Dom Strzyżów

    Strzyżów

    • 779 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny 140 m² | Strzyżów | działka 7 ar | garaż | taras | wjazd z asfaltu Lokalizacja Strzyżów - spokojna i atrakcyjna lokal...

  • Dom wolnostojący 240 m² z działką 7,21 ara – Strzyżów
    1 / 16
    Dom wolnostojący 240 m² z działką 7,21 ara – Strzyżów

    Strzyżów

    • 725 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący 240 m² z działką 7,21 ara – Strzyżów, woj. podkarpackie, piękny widok i świetna lokalizacja! Cena 725000zł. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni...

  • Glasco szkło laminowane
    1 / 8
    Glasco szkło laminowane

    Strzyżów

    • 379 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szkło laminowane glasco, cechuje się najwyższą, certyfikowaną jakością i bezpieczeństwem w codziennym, wieloletnim użytkowaniu. To połączenie niepowtarzalnych, nieograniczonych wzo...

  • Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska
    1 / 4
    Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY | WOLA ZGŁOBIEŃSKA | 100,01 m² | DZIAŁKA 1239 m² Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu dewelop...

  • Dom z działką 13 arów na sprzedaż - Strzyżów
    1 / 3
    Dom z działką 13 arów na sprzedaż - Strzyżów

    Strzyżów

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom wolnostojący (120 m2) w ścisłym centrum Strzyżowa, wraz z 13 arami działki. Dom w stanie do gruntownego remontu. W domu znajdują się: - 4 pokoje (podłogi - pane...

  • Dom Strzyżów

    Strzyżów

    • 540 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA! Strzyżów, ul. Niemcewicza - dom o powierzchni zabudowy 110 m2 na działce 5,41 ara; budowany z cegły i pustaka, ocieplony styropianem, kryty blachą ze zdrową więźbą dach...

  • Dom Połomia

    Połomia

    • 1 950 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Połomia, gm. Niebylec - siedlisko z gruntem o powierzchni 9,23 ha z domem drewnianym budowanym od podstaw z bali z odzysku w 2000 r., który jest ocieplony i wykończony deską elewac...