dom na sprzedaż
2 kwi 2026

Dom Pstrągowa

woj. Podkarpackie pow. strzyżowski gm. strzyżowski
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:30
250 000 zł 96 m2
250 000 zł 96 m2 2 605 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 96 m2
Cena za metr 2 605 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37500792

Opis

REZERWACJA! Pstrągowa, gm. Czudec - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 96 m2 budowany z pustaka na działkach o łącznej powierzchni 1,20 ha; zdrowa więźba dachowa kryta eternitem; przyziemie z pokojem, kuchnią i pomieszczeniami gospodarczymi; piętro dwa pokoje, kuchnia, łazienka z w.c., przedpokój; media: prąd, gaz, woda z wodociągu grawitacyjnego, światłowód na słupie energetycznym; dom do wykończenia w stanie surowym zamkniętym (stolarka do wymiany) w ładnym miejscu, na wzniesieniu z dojazdem drogą gminną utwardzoną; na przylegającej działce można uzyskać dodatkowe warunki zabudowy.

Cena: 250 000 zł. Polecamy!

LINK DO OFERTY:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1000
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37500792
  • Źródło: Podkarpackie Biuro Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Pstrągowa, cena: od 212 500 do 287 500 zł, powierzchnia: od 82 do 111 m2
PB
Podkarpackie Biuro Nieruchomości Biuro nieruchomości · 51 ogłoszeń
PB

Podkarpackie Biuro Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika