• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Słomnikami

(94)
  • Działka budowlana- Szczepanowice-Pleśna-Małopolska

    Szczepanowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, Powiat Tarnowski.Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzo...

  • Działka Kępa ul. Kępa

    Kępa

    • 453 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1 HEKTAR i 12 ARÓW W TYM 2800 M KW POD ZABUDOWĘ . Piękna , szeroka ,płaska działka w miejscowości Kępa gmina Słomniki . Działka budowlano rolna w sąsiedztwie gospodarstwa. Okoli...

  • Na sprzedaż działka idealna pod winnice

    Szczepanowice

    • 95 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż: Działka rolno-budowlana (zagrodowa) w malowniczych Szczepanowicach! Lokalizacja: Szczepanowice, gmina Pleśna, powiat tarnowskiOKAZJA!Idealna pod winnice lub siedlisko....

  • Działka Raciborowice ul. Raciborowice

    Raciborowice

    • 3 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Około 60ar z możliwością dokupienia sąsiedniego terenu . Bardzo dobre połączenie z Krakowem trasa S7.Działka płaska ,szeroka przy gminnej asfaltowej ulicy . Media pełne przed dział...

  • Nowa cena! Atrakcyjna działka budowlana -Racławice
    1 / 3
    Nowa cena! Atrakcyjna działka budowlana -Racławice

    Racławice

    • 112 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest 40 min od Krakowa wśród malowniczych wzgórz Wyżyny Miechowskiej w odległości zaledwie 50 kilometrów od Krakowa, niemal w centrum historycznych Racławic. Otocz...

  • Działka Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 99 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka w Szczepanowicach gm. Pleśna blisko lasu z widokiem na panoramę Tarnowa i Wojnicza. Jeżeli szukasz działki budowlanej z ładnym widokiem i przede wszystkim w...

  • Działka budowlana w Michałowicach
    1 / 5
    Działka budowlana w Michałowicach

    Michałowice

    • 800 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Michałowicach o powierzchni 24ar. Szerokość działki 25m. Woda,gaz w działce, prąd w sąsiedztwie. Numer działki 760/6 i 760/7. Sprzedaż bez pośrednikó...

  • 1 / 2
    Sprzedam

    Sudołek

    • 85 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej okolicy 12km. od Proszowic, więcej informacji pod nr.telefonu.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Zielonki ul. Galicyjska

    Zielonki » ul. Galicyjska

    • 1 440 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    USŁUGOWA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ OBIEKTU 3 KONDYGNACYJNEGO 860 M KW W Zielonkach w dzielnicy Marszowiec . Otwarty dziennik budowy. Parking na 18 samochodów. Dodatkowe miejsca posto...

  • Działka Baranówka 21 a, tylko 76 zł/m2!

    Baranówka

    • 155 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka w Baranówce na południe od Lubartowa. Powierzchnia 21,6 a. Bardzo korzystna cena. Tylko 76 zł/m2Posiada niezależny dojazd drogą o szerokości 5 metrów. Działka posiada...

  • Działka budowlana - Janowice, powiat tarnowski, gm. Pleśna
    1 / 12
    Działka budowlana - Janowice, powiat tarnowski, gm. Pleśna

    Janowice

    • 75 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczegółowy opis: Na sprzedaż działka budowlana 19 ar – Janowice, gm. Pleśna (powiat tarnowski, Małopolska) Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zg...

  • Działka Giebułtów ul. Giebułtów

    Giebułtów

    • 760 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 18arowa , płaska , szeroka objęta miejscowym planem zagospodarowania :zabudowę jednorodzinną lub zagrodowo usługową. Droga dojazdowa gminna asfaltowa . Media: Woda , prąd...

  • Działki w Wężerowie 26km od Krakowa - www.wachowicz.nieruchomosci...

    Wężerów

    • 299 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży 3 działki budowlane, położone w Wężerowie w gminie Słomniki, przy trasie E77, 26km od Krakowa. Działki mają numery geodezyjne i powierzchnie: Działka 7...

Wężerów

    • 299 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka pod budowę garaży

    Miechów

    • 220 000 zł cena
    • 874 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę w Miechowie o powierzchni 8,74 ar, położoną przy ul. Powstańców 1863 r., w sąsiedztwie bloków nr 23/27 i 25 (dawny hotel pielęgniarek). W miejscow...

  • Działka budowlana blisko Krakows

    Wronin

    • 176 400 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragnę Państwu zaoferować dwie działki budowlane. Możliwość zakupu jednej lub obydwu (podana cena dot.jednej działki). Działki położone w miejscowości Wronin, gm. Koniusza. W...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Bosutów » ul. Działka

    • 690 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 31 arów (aktualnie ok. 11 arów budowlane, w studium prawie w całości budowlana ) zlokalizowana w miejscowości Bosutów gm. Zielonki. Dzi...

  • 1 / 4
    Działka Masłomiąca

    Masłomiąca

    • 849 999 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna na sprzedaż Michałowice, Masłomiąca | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - ma przyjemność zaprezentować nieruchomość...

  • 1 / 4
    Działka Zerwana

    Zerwana

    • 900 000 zł cena
    • 3 315 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Unikalna działka w Michałowicach - Zapraszamy na spotkanie! Cena : 900 000 zł Powierzchnia : 3315 m2 Lokalizacja : Michałowice, Opis: Przedstawiamy urokliwą d...

  • Działka Skrzeszowice

    Skrzeszowice

    • 665 220 zł cena
    • 11 087 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1,15 hektara. W MPZP około 95 arów oznaczona jako tereny RM - budownictwo zagrodowe . Dojazd drogą asfaltową . Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości oko...