• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Siedlcami

(50)
  • 1 / 4
    Sprzedam działkę 4800 m2 Mordy.

    Mordy

    • 179 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    - działka 4800 m2 przeznaczona pod usługi i mieszkalnictwo - w kształcie prostokąta 20 m x 240 m - ogrodzona siatką z bramą metalową - budynek gospodarzy z cegły sylikon...

  • Sprzedam działkę 4800 m2 Mordy koło Siedlec.

    Mordy

    • 180 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka 1050m, Stok Lacki

    Stok Lacki

    • 231 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położone w centralnej części Stoku Lackiego, około 200m od szkoły, przedszkola oraz przystanku autobusowego. Lokalizacja przy drodze wojewódzkiej, dojazd do dział...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w Wiśniewie

    Wiśniew

    • 185 000 zł cena
    • 1 408 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wiśniew w bardzo dobrej lokalizacji. Działka ma 1408 metrów, dostęp do wody, możliwość podłączenia gazu, prądu. Działka leży bezpośredni...

  • 1 / 4
    Działka przy trasie Warszawa-Terespol

    Polaki

    • 650 000 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam na sprzedaż teren inwestycyjny na trasie Warszawa- Terespol, w bliskiej odległości od zjazdu nowego odcinka A2. Działka usługowa o powierzchni 1,55ha w miejscowości Polaki w...

  • Działka Kotuń

    Kotuń

    • 1 415 000 zł cena
    • 56 600 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren inwestycyjny o powierzchni 56600m2 (5.66ha), położony w miejscowości Polaki gm. Kotuń, przy drodze krajowej nr 2. Nieruchomość w kształcie trapezu, przylega 350m do trasy nr...

  • 1 / 2
    działka budowlana 20a Gręzówka Nowa

    Gręzówka

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana 20a w Gręzówce Nowej. Działka przy drodze asfaltowej. Działka nr 182. Można zobaczyć w geoportal.pl .

  • Działka pod budowę domu
    Działka pod budowę domu

    Wilczonek

    • 149 000 zł cena
    • 1 348 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, Sprzedam działkę o pow. 1348 m, szer. 30m x dł. 45m. w m. Wilczonek, gm.Kotuń. Media: prąd na działce, kanalizacja i woda w drodze Działka częściowo ogrodzona. Spo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działki budowlane
    Działki budowlane

    Przywory Duże

    • 120 zł cena
    • 11 680 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 11 działek budowlanych w całości (powierzchnia 11680m2) lub pojedynczo (powierzchnia około 1060m2). Nr działek od 604/5 do 604/26. Miejscowość Przywory Duże woj. Mazowieck...

  • Działk 2ha przy trasie Terespol-Warszawa

    Ujrzanów

    • 2 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam,posiadam na sprzedaż działkę (rolną) która ma zostać przekształcona na grunty inwestycyjne.Działka o powierzchni niecałych 2ha (20000m2).Znajduje się przy samej trasie Warsza...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolna Patków

    Patków

    • 180 000 zł cena
    • 45 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny o powierzchni 4.5ha w miejscowości Patków, gm. Łosice, woj. Mazowieckie. Grunt bez domu (zaznaczone na zdjęciu pierwszym). Parametry gruntu: - nr. działki 42...

  • Sprzedam działkę 11200 m2 w Zembrach koło Łukowa.

    Zembry

    • 195 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlana,inwestycyjna 1,12 ha w kształcie prostokąta przy drodze asfaltowej.W drodze: -prąd -światłowód -wodociąg -w perspektywie gaz Działka położona: -150 m szkoła...

  • 1 / 4
    Działka Justynów ul.

    Justynów

    • 123 100 zł cena
    • 12 310 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w Justynowie, gm. Młodzieszyn czeka na nabywcę.Teren o łącznej powierzchni 12 310 m2 znajduje się na obszarze wykorzystywanym na cele rolne. Szerokość działki to około 37 m...

  • Działka budowlana

    Grębków

    • 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w miejscowości Słuchocin gmina Grębków. Na działce jest podłączona woda. Działka podzielona została na 4 mniejsze .

  • Domek letniskowy

    Łosice

    • 67 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam domek letniskowy po generalnym remoncie szczegóły ogłoszenia podam telefonicznie. Domek znajduje się w miecowosci mierzwice stare

  • Działka Wólka Poznańska Gmina Stoczek Łukowski 4700m2

    Wólka Poznańska

    • 250 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, o pow. 4700 m², położoną na obrzeżach wsi Wólka Poznańska, przy trasie Rudniki - Stoczek Łukowski Nr. 286/1. Działka z dwóch stron przylega do lasu, obok s...

  • Okazja ! 3h lasu z dopłatami + działka do zabudowy z planem
    1 / 16
    Okazja ! 3h lasu z dopłatami + działka do zabudowy z planem

    Rosy

    • 232 000 zł cena
    • 33 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    3 h las w miejscowości Rosy gm Stoczek Łukowski z dopłatami ok 4000 rocznie jeszcze na 8 lat .Od drogi asfaltowej działka 3200m do zabudowy z planem zagospodarowania przestrzennego...

  • Działka budowlana w Jeruzalu (Ranczo Wilkowyje)

    Jeruzal

    • 100 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Jeruzal (Ranczo Wilkowyje) w gminie Mrozy, powiat miński. Działka nr 725/1 o pow. 2954 (szerokość 18m, głębokość 168m) ujęta jest w MPZ...

  • Atrakcyjną działkę sprzedam
    1 / 8
    Atrakcyjną działkę sprzedam

    Wólka Poznańska

    • 265 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam atrakcyjną działkę o pow. 4700 m², położoną przy lesie w bliskiej odleglosci od rzeki Swider we wsi Wólka Poznańska ,gmina Stoczek Łukowski przy trasie Rudniki - Stoczek...

  • DZIAŁKA ROLNA 0,35 ha, łąka. RYCZYCA, gm. Kotuń
    1 / 2
    DZIAŁKA ROLNA 0,35 ha, łąka. RYCZYCA, gm. Kotuń

    Ryczyca

    • 55 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oaza w centrum Mazowsza. Urocze, zaciszne tereny. Malowniczy krajobraz. To nie jest zwykła łąka: rosa na jej trawach to nektar a siano z niej pozyskane to ambrozja o zniewalającym...

  • 1 / 2
    Działka Olszanka

    Olszanka

    • 164 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zadrzewiona działka we wsi Olszanka, gmina Puszcza Mariańska. Położona przy drodze asfaltowej między zabudowaniami. Media w drodze. Jest też możliwość kupienia sąsiedniej działki....

  • Sprzedam działkę rolno-budowlana.
    Sprzedam działkę rolno-budowlana.

    Wólka Miedzyńska

    • 40 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną, położona przy asfaltowej wiejskiej drodze prąd, woda, na obrzerzach wsi, w okolicy Sokołowa Podlaskiego, 120 km od Warszawy . Spokój wiejskiej o...

  • Działka z warunkami zabudowy+rolna+las Rudnik, gm. Cegłów
    Działka z warunkami zabudowy+rolna+las Rudnik, gm. Cegłów

    Rudnik

    • 360 000 zł cena
    • 10 150 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolno-leśną o łącznej powierzchni 1,0150ha w miejscowości Rudnik, gm. Cegłów, składającą się z trzech działek ewidencyjnych. Pierwsza dział...

  • Działka budowlana inwestycyjna 6376 m2 w Kurowie
    1 / 3
    Działka budowlana inwestycyjna 6376 m2 w Kurowie

    Kurów

    • 1 650 000 zł cena
    • 6 376 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka budowlana inwestycyjna w Kurowie przy ul. Głowackiego,będącej boczną ulicą do drogi wojewódzkiej 874, obok zjazdu na S17. Działka o kształcie trapezu o powie...

  • sprzedam działkę 3,54h- Łosice przy jeziorku Dojazd media
    1 / 6
    sprzedam działkę 3,54h- Łosice przy jeziorku Dojazd media

    Łosice

    • 3 500 000 zł cena
    • 35 400 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę 3,54h-centrum Łosic przy jeziorku Dojazd drogą asfaltową od ul.Rzecznej Na działce jest staw

  • Dzialke sprzedam
    1 / 2
    Dzialke sprzedam

    Wólka Poznańska

    • 210 000 zł cena
    • 3 972 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Opis oferty Sprzedam pol dzialki (3972 m²). Dzialka regulrna , prostokatna , z dostepem do drogi . Mozliwosc podzialu tej czesci na trzy mniejsze dzialki po 1324m2. Dzialka polozon...

  • Syndyk sprzeda udziały w nieruchomości
    Syndyk sprzeda udziały w nieruchomości

    Łukowisko

    • 25 373 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup:  udział ½ w prawie własności nieruchomości dla której prowadzona jest księga wieczysta nr LU1R/00031428/8, położonej w...

  • Super działka budowlana
    1 / 4
    Super działka budowlana

    Mrozy

    • 169 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w miejscowości Mrozy Dąbrowa.numer działki 182 działka ma 2400m2 szerokości 12 m ( możliwość dokupienia od Gminy paska około 7 metrów Przetarg już niebawem za bard...

  • Sprzedam
    1 / 4
    Sprzedam

    Paprotnia

    • 3 000 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działka przemyslowa 10100m.2.Papronia gm Teresin ul Gnatowicka.Teren rozwijający się. Dobry dojazd .więcej informacji pod tel [tel].cena 3000000zl

  • Działka w otoczeniu lasów WÓLKA ŁYSOWSKA
    Działka w otoczeniu lasów WÓLKA ŁYSOWSKA

    Wólka Łysowska

    • 40 000 zł cena
    • 3 805 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ogłoszenie: Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej, położonej w cudownej okolicy, otoczonej malowniczymi lasami, w urokliwej miejscowości Wól...

  • Działka rolna 85 arów przy Korczewie
    1 / 2
    Działka rolna 85 arów przy Korczewie

    Korczew

    • 61 000 zł cena
    • 8 491 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z dwóch działek rolnych o łącznej powierzchni 8491 m2. Działki zlokalizowane blisko miejscowości Korczew w powiecie siedleckim. Bezpośredn...

  • Działka Wola paprotnia
    1 / 2
    Działka Wola paprotnia

    Wola Paprotnia

    • 170 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1000 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wola Paprotnia, niedaleko Mrozów (powiat miński). Działka...

  • Działka rolno-leśna  – idealna pod dom letniskowy
    1 / 3
    Działka rolno-leśna – idealna pod dom letniskowy

    Mrozy

    • 55 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-leśna Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i cichej okolicy miasta Mrozy ,otoczona piękną zielenią i bliskością lasu co czyni działkę jeszcze bardzie...

  • Działka Dębowce

    Dębowce

    • 600 000 zł cena
    • 51 928 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedaży siedlisko położone w malowniczej okolicy w pobliżu lasów i pól w miejscowości DĘBOWCE w gminie Mrozy, powiat Miński. (Całkowita powierzchnia działek wraz z SIEDLISKI...

  • Działka budowlana Kałuszyn gm. Wieliszew
    Działka budowlana Kałuszyn gm. Wieliszew

    Kałuszyn

    • 305 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana zlokalizowana na skraju Kałuszyna, przy lesie a zarazem blisko nowo powstałego centrum handlowego w Olszewnicy Starej. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod zabu...

  • Działka pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową
    1 / 5
    Działka pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową

    Rudnik Duży

    • 190 000 zł cena
    • 20 648 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 2,06 ha – Rudnik Duży, gm. Wodynie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2,0648 ha, położona w miejscowości Rudnik Duży, gm. Wodynie, pow. siedlecki. Ide...

  • Działka budowlana Role gm. Łuków
    Działka budowlana Role gm. Łuków

    Role

    • 120 000 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1059 m, położoną w miejscowości Role, zaledwie 6 km od Łukowa. Wymiary działki zaznaczone na jednym ze zdjęć. Nieruchomość z...

  • Gospodarstwo 2,5ha Hruszew gm. Platerów
    1 / 8
    Gospodarstwo 2,5ha Hruszew gm. Platerów

    Hruszew

    • 160 000 zł cena
    • 24 717 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam gospodarstwo składające się z działki rolno-budowlanej o powierzchni 24717m2 oraz starego domu, położone w miejscowości Hruszew w gminie Platerów, w powiecie łosickim. Dz...

  • Działka budowlana Kurów, Wojciecha Bartosza Głowackiego
    Działka budowlana Kurów, Wojciecha Bartosza Głowackiego

    Kurów

    • 360 000 zł cena
    • 1 258 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzeadaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Kurów, gmina Kurów, powiat Puławski. Siedlisko z ogromnym potencjałem! To niezwykłe miejsce, położone nad samą rzeką...

  • Działka z potencjałem pod usługi i biznes- Łosice
    1 / 3
    Działka z potencjałem pod usługi i biznes- Łosice

    Łosice

    • 910 000 zł cena
    • 8 278 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 8278 m2, zlokalizowana bezpośrednio przy ul. Lubelskiej w Łosicach. Dzięki swojemu położeniu przy jednej z główn...