• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Siedlcami

(50)
  • Działka budowlana 800 m2 obrzeża Siedlec
    1 / 6
    Działka budowlana 800 m2 obrzeża Siedlec

    Ujrzanów

    • 270 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Ujrzanowie - 800 m² Lokalizacja: Ujrzanów, na obrzeżach Siedlec (3 km od ścisłego centrum) Powierzchnia: 800 m² Wymiary działki: 29 m x 27,5 m Cena: 270 000...

  • Sprzedam działkę w Polakach, 4900m2
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Polakach, 4900m2

    Polaki

    • 637 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka produkcyjno-usługowa w Polakach, gmina Kotuń Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę produkcyjno-usługową o powierzchni 4900 m², położoną w miejsco...

  • 7002 m² z potencjałem Lipniak
    7002 m² z potencjałem Lipniak

    Lipniak

    • 150 000 zł cena
    • 7 002 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    To nie jest „puste pole”, które trzeba latami obsadzać roślinnością. Częściowe zadrzewienie daje gotowy klimat siedliskowy i możliwość wydzielenia strefy rekreacyjnej, ogrodu czy n...

  • Trzy działki budowlane  – ul. Ogrodowa, Wiśniew
    1 / 5
    Trzy działki budowlane – ul. Ogrodowa, Wiśniew

    Wiśniew

    • 156 360 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy działki budowlane z warunkami zabudowy – ul. Ogrodowa, Wiśniew, szybki dojazd do Siedlec Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach: działka nr 358/7 – 1303 m²...

  • Sprzedam działkę 1743m2 w Żelkowie gm. Skórzec
    1 / 8
    Sprzedam działkę 1743m2 w Żelkowie gm. Skórzec

    Żelków

    • 450 000 zł cena
    • 1 743 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka inwestycyjna z budynkiem handlowo-usługowym – Żelków, gmina Skórzec, ul. Spokojna Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym...

  • Atrakcyjna działka GOŁĄBEK 6100m2
    Atrakcyjna działka GOŁĄBEK 6100m2

    Gołąbek

    • 130 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecam piękną działkę znajdującą się we wsi Gołąbek w gminie Skórzec, zaledwie 7km od Siedlec. Działka jest częściowo zalesiona, a jej powierzchnia to aż 6100m2. Szerokość działki...

  • Działka pod zabudowę 2000 m2- Mingosy!
    1 / 10
    Działka pod zabudowę 2000 m2- Mingosy!

    Mingosy

    • 117 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szczegółowe informacje o działkach: Działka ma obszar 2000 m², co daje przestrzeń na realizację większych projektów, jak dom z obszernym ogrodem lub niewielka działalność agrotury...

  • Działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec
    1 / 5
    Działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec

    Gołąbek

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działki budowlane w Gołąbku, gm. Skórzec Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane po 1000 m² każda w miejscowości Gołąbek, gmina Skórzec, powiat siedlecki. Powierzc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ???? LAS NA SPRZEDAŻ – OLĘDY, GM. MORDY – 3,64 HA
    ???? LAS NA SPRZEDAŻ – OLĘDY, GM. MORDY – 3,64 HA

    Olędy

    • 90 000 zł cena
    • 36 400 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 3,64 ha, położona w miejscowości Olędy, gmina Mordy. Informacje podstawowe: Powierzchnia: 3,64 ha Jeden zwarty kompleks Regularny dostęp d...

  • Broszków, ul. Północna
    1 / 5
    Broszków, ul. Północna

    Broszków

    • 137 930 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OKAZJA! DZIAŁKI BUDOWLANE W BROSZKOWIE – TYLKO 130zł/m²! Marzysz o własnym domu w miejscu, które łączy spokój natury z wygodą życia blisko miasta? Ta oferta jest dla Cieb...

  • Działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m²
    1 / 3
    Działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m²

    Nowe Opole

    • 789 000 zł cena
    • 5 260 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowe Opole | ul. Warszawska | działka nr 513 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m², podzielona na część usługowo-przemysłową oraz budowlaną, co daje szerokie możli...

  • Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 799 000 zł cena
    • 2 812 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2812 m² | MPZP | Projekt bliźniaków | Nowe Iganie Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2812 m², położona w miejscowości Nowe Iganie,...

  • Działka Śmiary 1,0151 ha z WZ
    1 / 2
    Działka Śmiary 1,0151 ha z WZ

    Śmiary

    • 149 000 zł cena
    • 10 151 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w trakcie wydania warunku zabudowy – gm. Wiśniew Działka rolna o powierzchni 1,0151 ha, położona w gminie Wiśniew, zaledwie 16 km od Siedlec, w spokojnej...

  • Działka Myrcha ul.

    Myrcha

    • 139 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Myrcha, w gminie Wiśniew, zaledwie 10 km od Siedlec. Przedmiotem oferty są nieruchomości gruntowe o różny...

  • Działki z wydanymi warunkami zabudowy - Przywory Duże
    1 / 7
    Działki z wydanymi warunkami zabudowy - Przywory Duże

    Przywory Duże

    • 139 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lewalski Bezpieczeństwo-Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż kompleks 10 działek położonych w Przyworach Dużych gmina Domanice. 9 z prezentowanych działek ma powierzchnię 1...

  • Na sprzedaż działka budowlana – Żelków-Kolonia, 9 arów, 300 000 z...

    Żelków-Kolonia

    • 300 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 897 m² (9 arów), położoną w miejscowości Żelków-Kolonia. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na budowę domu w s...

  • Działka rekreacyjna z linią brzegową
    1 / 4
    Działka rekreacyjna z linią brzegową

    Ozorów

    • 49 900 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 1700 m kw. ( 1000 + 700 m kw ) woj. Mazowieckie, pow. Siedlecki, gm. Skórzec, miej. Ozorów Wymiary działki 113 m x 15 m Działka niezabudowana. Przylega do brzegu rzeki K...

  • Sprzedam działkę w Niechnabrzu
    1 / 4
    Sprzedam działkę w Niechnabrzu

    Niechnabrz

    • 110 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Niechnabrz, dostępna z drogi asfaltowej. Szerokość od drogi ok.77 m, nieregularny kształt. Obecnie łąka, drzewa na działce. Dostęp do energii elektrycznej z...

  • działka kilka km od Siedlec - Siedlce woj. mazowieckie
    1 / 4
    działka kilka km od Siedlec - Siedlce woj. mazowieckie

    Opole-Świerczyna

    • 130 500 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2900 m2 położoną kilka kilometrów od Siedlec, na granicy miasta (Opole Świerczyna, gmina Siedlce). Do działki jest dojazd asfaltowy od strony Strzały...

  • Działka budowlana Joachimów 8 km od Siedlec

    Joachimów

    • 190 000 zł cena
    • 1 408 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną num.80/10 w Joachimowie. Działka wym. 24x59 pow.1408m, jest równa, sucha, ogrodzona siatką leśną,dojazd drogą asfaltową. Media: prąd, woda. Dojazd:Si...