• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Rzeszowem

(154)
  • 1 / 3
    Działka rolno-rekreacyjna 9.94a, Boguchwała

    Boguchwała

    • 159 040 zł cena
    • 994 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna w Boguchwale o powierzchni 9.94a. Działka płaska, trawiasta w kształcie prostokąta, o szer. 29.5m i dług. 34m, położona wzdłuż drogi utwar...

  • Działki budowlane 39a w Budach Głogowskich

    Budy Głogowskie

    • 550 000 zł cena
    • 3 933 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 39a z Warunkami Zabudowy na 5 budynków- dla inwestora lub klienta indywidualnego.Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 39a w miejscowości Budy Głogowskie, gmina Głog...

  • Działki budowlane od 10a do 47a w Tyczynie

    Tyczyn

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE OD 10a do 47a DLA DEWELOPERA LUB KLIENTA INDYWIDUALNEGO - TYCZYN.Możliwość wydzielenia z całości trzech pojedynczych działek po 10a w cenie 23000zł/a, oraz skraj...

  • 1 / 4
    Działka rolna 12.9a, Boguchwała

    Boguchwała

    • 206 560 zł cena
    • 1 291 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE W BOGUCHWALE POD REKREACJĘ.DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna o powierzchni 12.91a w Boguchwale. Działka płaska, o kształcie trapezu, dojazd drogą utwardzoną o...

  • 1 / 2
    Działka rolna 17,8a w Boguchwale

    Boguchwała

    • 284 800 zł cena
    • 1 780 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI W BOGUCHWALE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY.DO sprzedania działka rolna o powierzchni 17,8a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie prostokąta nieregularnego o wymiar...

  • 1 / 2
    Działka rolno-rekreacyjna 12a w Boguchwale

    Boguchwała

    • 192 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DO sprzedania działka rolno-rekreacyjna o powierzchni 12a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie trapezu, o wymiarach 31m x 38m, położona wzdłuż drogi utwardzonej s...

  • Działki budowlane 8a i 9.5a- Bratkowice

    Bratkowice

    • 106 340 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 2 działek do sprzedania z Warunkami Zabudowy w Bratkowicach, gmina Świlcza, pow. rzeszowski. Działki o powierzchni: 8.18a (wymiary: 17.5 x 45m) i powierzchni: 9.54a (wymiary...

  • Działka rolno-budowlana 28a, Chmielnik

    Chmielnik

    • 126 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA 28a POD REKREACJĘ LUB POD ZABUDOWĘ DLA ROLNIKA. Do sprzedania działka rolno-budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 28a w miejscowości Chmielnik, powiat rzeszowski...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Łańcut

    Łańcut

    • 252 000 zł cena
    • 1 185 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż działka o powierzchni 1185m2 w ŁAŃCUCIE OKAZJA OKAZJA OKAZJA Działka położona w drugiej linii z...

  • 1 / 3
    Działka z Miejscowym Planem - Głogów Młp

    Głogów Małopolski

    • 203 940 zł cena
    • 927 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Głogowie MałopolskimOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, TYLKO W NASZYM BIURZEŚwietna lokalizacja, w sąsiedztwie domówO...

  • Działka Chmielnik Błędowa Tyczyńska

    Chmielnik

    • 140 000 zł cena
    • 1 973 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działkę budowlaną 19,73 ar Sprzedam Sprzedam działkę budowlano- rolną o powierzchni 19,73 ar z wydanymi Warunkami zabudowy w miejscowości Błędowa Tyczyńska. Działka posi...

  • sprzedam przy drodze Rzeszów-Sanok

    Babica

    • 99 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    sprzedam działkę 25 ar przy drodze Rzeszów-Sanok W miejscowości Babica nr działki 971 cena 99 tys Z poważaniem Wacław Mac [tel]

  • 1 / 4
    Dzialka budownlana w Bedziemyslu

    Będziemyśl

    • 240 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ladna dzialka polozona przy drodze w Bedziemyslu. Jest na niej obecnie stary dom do zburzenia. Ogrodzona i uzbrojona. Sklada sie z dwoch dzialek, 1106 i 1056/1.

  • 1 / 3
    Działka w Błędowej Tyczyńskiej

    Błędowa Tyczyńska

    • 205 075 zł cena
    • 3 155 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Błędowej TyczyńskiejOpis nieruchomości:- powierzchnia działki 31,55ar- szybki dojazd do Rzeszowa- aktualn...

  • 1 / 3
    Grunt pod zabudowę mieszkaniową

    Głogów Małopolski

    • 2 288 000 zł cena
    • 10 375 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Głogowie MałopolskimOpis nieruchomości:- droga dojazdowa 6 m- powierzchnia całkowita wynosi 103,75 ar- ks...

  • 1 / 3
    Działka 480ar - Budy Głogowskie

    Budy Głogowskie

    • 1 248 000 zł cena
    • 48 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Budach GłogowskichOpis nieruchomości:- powierzchnia działki 480ar- szybki dojazd do Rzeszowa- pierwszy pa...

  • 1 / 4
    Działka Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 1 800 000 zł cena
    • 6 671 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka Budowlana w centrum Głogowa Małopolskiego Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną 66,71 AR w pełni uzbrojoną położoną w Głogowie Małopolskim. Działka w kształc...

  • 1 / 2
    Działka z WZ

    Trzebownisko

    • 4 920 000 zł cena
    • 12 300 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedaży jest duża działka, idealna pod inwestycję deweloperską. Dla części działki wydano WZ do budowy trzech domów jednorodzinnych. Bezpośredni dostęp do drogi. Możliwość...

  • Rudna Mała, Rzeszów - 24 ar - Droga asfaltowa z 2 stron

    Rudna Mała

    • 618 000 zł cena
    • 2 472 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zapraszam do zakupu !!! Działki nr ewid. 5100 w Głogowie Małopolskim (obręb Rudna Mała), O powierzchni 24,7 ary Wymiary: szerokość 45,5m x długość min 52,5m/max 58,5m. Działka...

  • Działka Chmielnik

    Chmielnik

    • 234 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży piękne, widokowe działki położone w Chmielniku koło Rzeszowa. Wszystkie działki maja powierzchnię około 13 ar. Na działki uchwalony jest plan miejscowy pod...