• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Połańcem

(54)
  • działka wadowice dolne o powierzchni 0,25h powiat mielec
    działka wadowice dolne o powierzchni 0,25h powiat mielec

    Wadowice Dolne

    • 60 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam panstwu do zaoferowania drziałke budowlano o powierzchni 0.25h połozono w miejscowości wadowice dolne gmina wadowice górne powiat mielec wojewudztwo podkarpackie nr drzi...

  • Działka Staszów
    1 / 6
    Działka Staszów

    Staszów

    • 615 000 zł cena
    • 3 937 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3937m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 38x73x3x30x41x99 , płaski, niezagospodarowany. Media: p...

  • Działka budowlana Kosówka gm. Wadowice Górne
    1 / 15
    Działka budowlana Kosówka gm. Wadowice Górne

    Kosówka

    • 98 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z domkiem nad potokiem - Kosówka, gm. Wadowice Górne. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów, położona w spokojnej, zielonej okolicy, bezpośrednio...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Staszowie
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną w Staszowie

    Staszów

    • 99 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną o powierzchni 5arów w Staszowie przy ulicy Małopolskiej W.Z .Cena 99.500 tel. 608*635*708.

  • Działka Staszów
    1 / 12
    Działka Staszów

    Staszów

    • 1 300 000 zł cena
    • 4 870 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 4870 m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt częściowo utwardzony, ogrodzony i zagospodarowany. Na działce znajduje się budynek (hala) o powierzchni ok....

  • Działka budowlana Mielec ul Rolna
    1 / 5
    Działka budowlana Mielec ul Rolna

    Mielec

    • 290 000 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Państwa, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną w Mielcu, obręb osiedle 1 Okolice SSE , okolice nowego mostu ulica Rolna , działka uregulowana prawnie , warunki zabudowy wja...

  • Działka inwestycyjna Słupiec gm. Szczucin
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Słupiec gm. Szczucin

    Słupiec

    • 5 300 000 zł cena
    • 130 400 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Polecamy do sprzedaży piękny zagospodarowany teren z przeznaczeniem pod budowę rezydencji . Teren 13,04 ha zlokalizowany w Małopolsce gmina Szczucin. Teren do sprzedaży z...

  • Rataje - działka na sprzedaż 972m2

    Oleśnica

    • 499 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 514 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana na Ratajach. W pełni nasłoneczniona, prostokątna, płaska. Dookoła jedynie zabudowa jednorodzinna.Działka ma 972 m2, kształt prostokąta.. Na działce są...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SPRZEDAM ATRAKCYJNE DZIAŁKI W CICHEJ I ZIELONEJ OKOLICY- PRĄD, WO...

    Osiek

    • 104 999 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość jest w kształcie regularnego prostokąta i składa się z 2 atrakcyjnych działek (nry 516 o pow. ok. 5300 m2 i 517 o pow. ok 2100 m2) jedna z dostępem do drogi asfaltowe...

  • Grunty rolno- leśne
    1 / 4
    Grunty rolno- leśne

    Borki

    • 89 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży grunty rolno- leśne położone w miejscowości Borki. Działki składające się z 3 kawałków oddalonych od siebie ok 1km.  1,74ha działka rolna, po sąsiedzku zabudowania,...

  • Działka dla dewelopera-bliźniaki,szeregi,domy !

    Oleśnica

    • 1 099 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu dwóch działek 92/4 oraz 92/7 w pakiecie (jedna działka to droga dojazdowa) pod zabudowę mieszkaniową.Idealna pod małą kameralną inwestycję deweloperską !!Na ost...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Dąbrówka Osuchowska

    • 9 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka o wymiarach 36x45 Przy drodze głównej asfaltowej. Wszystkie media..wydane WZ. Super lokalizacja blisko Mielca.

  • Sprzedam działkę ROD Solidarność
    1 / 7
    Sprzedam działkę ROD Solidarność

    Mielec

    • 38 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną na ROD Solidarność w Mielcu. Domek malowany drewniany odnowiony w 2021, pomieszczenie gospodarcze, prąd,woda-pompa/sprawna/ drzewa owocowe, nasadzenia...

  • Sprzedam działkę Mielec Cyranka
    1 / 14
    Sprzedam działkę Mielec Cyranka

    Mielec

    • 383 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Mielcu Cyranka Powiat Mielecki obręb Osiedle działka 412/1 415 411=1425m2 Oraz droga dojazdowa działka 410-891m2 100% udziału 412/2-98m21/6 udziału=980m2.Działk...

  • Działka 15 arów / 30 arów, Wadowice Dolne
    1 / 5
    Działka 15 arów / 30 arów, Wadowice Dolne

    Wadowice Dolne

    • 65 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1500 m2 (obok druga taka sama na sprzedaż) w Wadowicach Dolnych, woj. podkarpackie. Działka nr 322/2. Działka z warunkami zabudowy pod dom. Ziemia klasa IV i V. Działka z...

  • Działka na osiedlu Małopolskie w Staszowie

    Staszów

    • 570 000 zł cena
    • 32 552 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pięknie położona działka (NR. 5744/8) na osiedlu Małopolskie w Staszowie. Łąka, opadająca łagodnie w stronę lasu (ok 7000 metrów kwadratowych) dalej las (ok 25 000 metrów kwadratow...

  • Dzialka rolna 18 a arow Mielec
    Dzialka rolna 18 a arow Mielec

    Mielec

    • 60 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka rolna Mielec, 18 arow,długi wąski pasek

  • Działka Grabowa ul. Grabowa

    Grabowa

    • 99 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki, położone w malowniczej miejscowości Grabowa. Dostępne są cztery dzialki o następujących parametrach: 312/2 - 0,3009 ha 312/3 - 0,3009 h...

  • Inwestycyjna działka na sprzedaż Oleśnica

    Oleśnica

    • 3 500 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Oleśnica.Działka z ogromnym potencjałem. W pełni ogrodzona z asfaltowym wjazdem i bramą wjazdową. Prąd na terenie działki,...

  • Działka przemysłowo-usługowa wiele zastosowań!!

    Oleśnica

    • 3 901 660 zł cena
    • 27 869 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Cieśle (koło Oleśnicy) przy węźle Cieśle drogi ekspresowej S8.Działka z ogromnym potencjałem.Odległość od wybranych lokaliz...