• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Połaniec

(1)
  • Sprzedam działkę rolną 12 arów w Połańcu
    Sprzedam działkę rolną 12 arów w Połańcu

    Połaniec

    • 13 900 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 12 arów w Połańcu, ul. Podskale. Ładna okolica, blisko Wisła, ziemia klasy III-ej. Dojazd asfaltowy

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Rzędzianowice

    Rzędzianowice

    • 114 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Oferuję na sprzedaż działkę z niedawno wydanymi warunkami zabudowy. Działka znajduje się w miejscowości Rzędzianowice w spokojnej okolicy w odległości ok. 8 km od Mielca, 2...

  • Sprzedam działkę

    Kłoda

    • 70 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną w Kłodzie na ul. Długiej. Całkowita powierzchnia 1,2 ha, szerokość 15 m. Znajduje się miedzy Połańcem a Staszowem, nie na głównej trasie....

  • Działka na sprzedaż - Grabowica, gm. Pacanów
    1 / 6
    Działka na sprzedaż - Grabowica, gm. Pacanów

    Grabowica

    • 99 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA ROLNO-BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI GRABOWICA, GMINIA PACANÓW !!! Przedstawiamy Państwu na sprzedaży działkę z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, usytuowaną w...

  • Dz. Budowlana (2174 m2) gm. Tuszów Narodowy MEDIA (Jaślany)
    1 / 16
    Dz. Budowlana (2174 m2) gm. Tuszów Narodowy MEDIA (Jaślany)

    Jaślany

    • 99 000 zł cena
    • 2 174 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Jaślany gm. Tuszów Narodowy. Działka o pow 2174 m2, jej kształt i położenie daje możliwość podziału działki. Działka ma kształt pros...

  • Działka Borowa

    Borowa

    • 59 900 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę domu i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Mam przyjemność zaprezentować trzy działki budowlane z wydanymi pr...

  • Dzialka , Sprzedaz
    Dzialka , Sprzedaz

    Niekrasów

    • 143 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam sloneczna dzialke budowlana po rozbiorce budynkow gospodarczych o lacznej powierzchni 0,41ha. Cena za m.kw 35zl w cenie 143.000 zl Mozliwa negocjacja ceny ,jak I rowniez...

  • Działka przemysłowo-usługowa wiele zastosowań!!

    Oleśnica

    • 3 901 660 zł cena
    • 27 869 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Cieśle (koło Oleśnicy) przy węźle Cieśle drogi ekspresowej S8.Działka z ogromnym potencjałem.Odległość od wybranych lokaliz...

  • Inwestycyjna działka na sprzedaż Oleśnica

    Oleśnica

    • 3 500 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Oleśnica.Działka z ogromnym potencjałem. W pełni ogrodzona z asfaltowym wjazdem i bramą wjazdową. Prąd na terenie działki,...

  • Działka Grabowa ul. Grabowa

    Grabowa

    • 99 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki, położone w malowniczej miejscowości Grabowa. Dostępne są cztery dzialki o następujących parametrach: 312/2 - 0,3009 ha 312/3 - 0,3009 h...

  • SPRZEDAM ATRAKCYJNE DZIAŁKI W CICHEJ I ZIELONEJ OKOLICY- PRĄD, WO...

    Osiek

    • 104 999 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość jest w kształcie regularnego prostokąta i składa się z 2 atrakcyjnych działek (nry 516 o pow. ok. 5300 m2 i 517 o pow. ok 2100 m2) jedna z dostępem do drogi asfaltowe...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Dąbrówka Osuchowska

    • 9 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka o wymiarach 36x45 Przy drodze głównej asfaltowej. Wszystkie media..wydane WZ. Super lokalizacja blisko Mielca.

  • Działka dla dewelopera-bliźniaki,szeregi,domy !

    Oleśnica

    • 1 099 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu dwóch działek 92/4 oraz 92/7 w pakiecie (jedna działka to droga dojazdowa) pod zabudowę mieszkaniową.Idealna pod małą kameralną inwestycję deweloperską !!Na ost...

  • Grunty rolno- leśne
    1 / 4
    Grunty rolno- leśne

    Borki

    • 89 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży grunty rolno- leśne położone w miejscowości Borki. Działki składające się z 3 kawałków oddalonych od siebie ok 1km.  1,74ha działka rolna, po sąsiedzku zabudowania,...

  • Rataje - działka na sprzedaż 972m2

    Oleśnica

    • 499 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 514 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana na Ratajach. W pełni nasłoneczniona, prostokątna, płaska. Dookoła jedynie zabudowa jednorodzinna.Działka ma 972 m2, kształt prostokąta.. Na działce są...

  • Dzialka wola mielecka 56arow
    Dzialka wola mielecka 56arow

    Wola Mielecka

    • 90 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Woli Mieleckiej w kierunku Rzedzianowic Działka 56 arów Drugi rząd zabudowy Służebność drogi dojazdowej Były wydane warunki zabudowy Tel [tel] W linku zdjęcia...

  • działka młodochów o powierzchni 0,55h powiat mielecki
    1 / 2
    działka młodochów o powierzchni 0,55h powiat mielecki

    Młodochów

    • 100 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,55h w miejscowości młodochów gmina Gawłuszowice powiat mielec woj podkarpackie nr działki 335 obręb 0033

  • 1 / 3
    Działka Łubnice ul.

    Łubnice

    • 239 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam  na sprzedaż działkę o powierzchni 0,52 ha (5 200m2), położoną w miejscowości Łubnice,  gm. Łubnice, przy drodze krajowej nr 79. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi...

  • Działka Łubnice ul.

    Łubnice

    • 120 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 1,08 ha (10 800m2), położoną w miejscowości Łubnice, gm. Łubnice, przy drodze krajowej nr 79 w otoczeniu gruntów rolnych. Specyfikacj...

  • sprzedaż działki budowlanej
    sprzedaż działki budowlanej

    Osiek

    • 160 000 zł cena
    • 2 007 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Teryt. Obręb 261204_4.0011.46/5 uzbrojona (wodociąg - kanalizacja ) położona Osiek ul. Ogrodowa, powiat staszowski o powierzchni 2007 metrów kw. Cena 80 złotych z...

  • Działka Grabowa ul.

    Grabowa

    • 63 000 zł cena
    • 3 209 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękna działka z lasem położona w miejscowości Grabowa, zaledwie 6 km od PołańcaDziałka o powierzchni 3209 m² znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,  otoczona lase...

  • Działka Osiek ul. Klimontowska

    Osiek » ul. Klimontowska

    • 75 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam do sprzedaży niedużą działkę o powierzchni 1201 m2, położoną na ulicy Klimontowskiej w Osieku. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, po sąsiedzku zabudowa...

  • Działka Strzegomek ul.

    Strzegomek

    • 129 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż klimatyczna działka o powierzchni 6500 m², położona w spokojnej, zielonej okolicy w Strzegomku, niedaleko Rytwian (woj. świętokrzyskie) - idealna dla osób szukających c...

  • Działka Strzegomek ul.

    Strzegomek

    • 92 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ LEŚNĄ - 1,92 ha w miejscowości Strzegomek obok Rytwian.Jest to idealna inwestycja pod pozyskanie drewna, rekreację, lokatę kapitału lub prowadzenie gospodarki leśn...

  • Działka Strzegomek ul.

    Strzegomek

    • 63 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SPRZEDAM las 60-letni o powierzchni 0,73 ha (7300 m2) w miejscowości Strzegomek obok Rytwian.Jest to idealna inwestycja pod pozyskanie drewna, rekreację, lokatę kapitału lub prowad...

  • Działka Osiek ul.

    Osiek

    • 40 000 zł cena
    • 8 595 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 2 działki rolne w Osieku - idealne pod  powiększenie gospodarstwa rolnego lub rekreację.Działka 1- nr 619: powierzchnia 5676 m²Działka 2- nr 483: powierzchnia 2919 m²✅ Łąc...

  • Działka Rytwiany ul. Tadeusza Kościuszki

    Rytwiany » ul. Kościuszki

    • 87 500 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje wyjątkową działkę budowlaną z warunkami zabudowy w Rytwianach - cisza, natura i komfort życia blisko miasta. W miejscu, które zachwyca spokojem, naturalnym pięknem i prz...

  • Działka Rytwiany ul.

    Rytwiany

    • 87 500 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 1268 m2 położoną w Rytwianach przy ul. Kościuszki wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Działka położona w spokojnej lokalizacji z pi...

  • Osiek - działka 3,2ha z zabudowaniami
    1 / 12
    Osiek - działka 3,2ha z zabudowaniami

    Osiek

    • 299 000 zł cena
    • 32 770 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni całkowitej 3,277 ha wraz z zabudowaniami w miejscowości Osiek, powiat staszowski woj. Świętokrzyskie. Działka częściowo mieszkaniowo - usługowa, d...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Grochowe * 14,68 a
    1 / 3
    Działka * SPRZEDAŻ * Grochowe * 14,68 a

    Grochowe

    • 85 000 zł cena
    • 1 468 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną , w miejscowości Grochowe gmina Tuszów Narodowy o powierzchni ok. 14,68 a z udziałem w drodze dojazdowej . W pierwszej linii od drogi gminnej asfaltowe...

  • Działka z warunkami zabudowy – Strużki, gm. Osiek
    1 / 5
    Działka z warunkami zabudowy – Strużki, gm. Osiek

    Strużki

    • 129 000 zł cena
    • 12 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,24 ha, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Strużki, w gminie Osiek, powiat staszowski. Nieruchomość posiada wydane warun...