• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Miastem Lubawskim

(17)
  • Działka z widokiem na las
    1 / 8
    Działka z widokiem na las

    Biskupiec

    • 165 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Rozwady oddalonej 2 km od Biskupca. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów i pól. W sąsiedztwie rozproszona zabud...

  • sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy
    1 / 2
    sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy

    Ciche

    • 100 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy położoną w samym sercu Brodnickiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Ciche. - Lokalizacja : Brodnicki Park Krajobrazowy – c...

  • Dzialka lesna z wlasnym jeziorem na sprzedaz
    1 / 2
    Dzialka lesna z wlasnym jeziorem na sprzedaz

    Łąkorz

    • 845 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzialka lesna z wlasnym jeziorem, 3,2 ha, w poblizu Brodnicy i Torunia, na sprzedaz. Cena do negocjacji.

  • Uzbrojona Działka Budowlana w otulinie Parku Krajobrazowego
    1 / 5
    Uzbrojona Działka Budowlana w otulinie Parku Krajobrazowego

    Iława

    • 280 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W pełni uzbrojona działka budowlana w Kwirach koło Iławy o powierzchni 3200m2. Administracja Wola Kamieńska 94/11. Szybko rozwijająca się dzielnica willi i domków jednorodzinnych....

  • Działka budowlana Brzozie Bory Tucholskie

    Brzozie

    • 69 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Brzozie, gm. Cekcyn – działki budowlane w otoczeniu natury, idealne na dom całoroczny lub letniskowy.Na sprzedaż cztery działki budowlane położone w miejscowości Brzozie, w gminie...

  • Działka rolna Lubawa Borek
    1 / 4
    Działka rolna Lubawa Borek

    Lubawa

    • 133 860 zł cena
    • 13 386 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie działki z linią brzegową rzeki Drwęca - czekają na nowych właścicieli :) Oferujemy dwie sąsiadujące działki rolne: działka nr 51 o powierzchni 1,3386 ha --> 133...

  • Działka budowlana mieszkaniowo-usługowa, Biskupiec
    Działka budowlana mieszkaniowo-usługowa, Biskupiec

    Biskupiec

    • 170 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna w Biskupcu, ok. 100 m. od ul. Wojska Polskiego (w kier. Rzecka), z prądem i wodą, prostokątna, nie ogrodzona. Dobra okazja na budynek mieszkalny lub mieszkalno...

  • Działka budowlana, Biskupiec
    1 / 2
    Działka budowlana, Biskupiec

    Biskupiec

    • 170 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, mieszkalno-usługowa, w Biskupcu, ok. 100 m. od ul. Wojska Polskiego (przy wyjeździe w kier. Rzecka), z prądem i wodą, prostokątna, nie ogrodzona. Dobra okazja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Brzozie Bory Tucholskie

    Brzozie

    • 69 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana z MPZP w Zbicznie, bezpośrednio przy ulicy
    1 / 4
    Działka budowlana z MPZP w Zbicznie, bezpośrednio przy ulicy

    Zbiczno

    • 304 201 zł cena
    • 2 271 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Mam do sprzedania dwie piękne działki w Zbicznie. Miejscowość Zbiczno, obręb Zbiczno. nr. działki: 040210_2.0014.166/46, o pow: 0.2232ha nr. działki: 040210_2.0014.166/44, o...

  • Działka budowlana Brzozie Bory Tucholskie

    Brzozie

    • 69 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działki budowlane
    1 / 6
    Działki budowlane

    Chrośle

    • 40 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane za zasadach WZ.Położone przy ścieżce rowerowej na granicy z Bratianem.Linia energetyczna przechodzi przez działki.Wodociąg od 50 do 100m.Powierzchnia od 1076m2 do...

  • Działka Gronowo rynek pierwotny ul.

    Gronowo

    • 1 084 000 zł cena
    • 3 670 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym miejscu blisko natury, gdzie możesz zbudować całoroczny dom, letniskową oazę lub dochodową inwestycję turystyczną ?  Ta działka budowlana o powierzchni 3670m2 to...

  • Działka Iława ul. Ziemowita

    Iława » ul. Ziemowita

    • 10 286 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 740 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną , usługowo-przemysłową w Iławie w woj. Warmińsko-Mazurskim , która znajduje się przy obwodnicy miasta w sąsiedztwie bloków mi...

  • Okazja-dzialki budowlane.
    1 / 8
    Okazja-dzialki budowlane.

    Bratian

    • 72 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki na warunkach zabudowy przy ul Dlugiej w Bratianie.Dzialki sa oddalone od ulicy ok 100m,wielkosc od 1185m2 do 1226m2.Cena 60zl za m2.Mozliwosc konfiguracji wielkosci.Dodatko...

  • Działka z możliwością zabudowy

    Gryźliny

    • 1 519 848 zł cena
    • 19 998 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek z własnym dostępem do jeziora oraz przepięknym widokiem. Zespół działek nad jeziorem Gryźliny o powierzchn...

  • Sprzedam działkę budowlaną 3700 m2 okolice Iławy/Karaś
    Sprzedam działkę budowlaną 3700 m2 okolice Iławy/Karaś

    Iława

    • 250 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Karaś/k. Iławy, bardzo dobra lokalizacja, spokojna i ładna okolica. Skrzynka z prądem przy działce. Blisko przyłącze do wody i kanalizacji. Kla...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam działkę

    Rybno

    • 80 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż działkę budowlaną o numerze 345/8 w miejscowości Rybno, powiat Działdowski. Działka zlokalizowana jest przy ulicy Topolowej. Powierzchnia działki wynosi...

  • 1 / 4
    Działka Grzybiny

    Grzybiny

    • 990 000 zł cena
    • 12 600 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 1,26 ha z linią brzegową j. Grzybiny, pow. działdowski, Mazury Na sprzedaż działka o powierzchni 1,26 hektara z linią brzegową jeziora Grzybiny o pow. 13ha i głębokości 6....

  • Sprzedam działkę budowlną w Marwałdzie ( zabudowaną).

    Marwałd

    • 96 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    W wsi Marwałd na Mazurach Zachodnich sprzedam działkę budowlaną 212/4 o pow. 0,32 zabudowana drewnianą stodołą  o pow. 190 m/kw i poniemiecką oborą o pow. 170 m/kw. Drewniana stod...

  • Działka Murawki

    Murawki

    • 114 990 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    MURAWKI, gmina Zalewo, powiat iławski. Na sprzedaż, bardzo atrakcyjna działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 1'100m2 Działka ta powstanie wyniku podziału działki o powi...

  • Działka Elgnowo

    Elgnowo

    • 25 764 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ELGNOWO, gmina Dąbrówno, woj. Warmińsko-mazurskie. SUPER_TANIO_OKAZJA Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki, gwarantujące przyszłym mieszkańcom spokojny wypoczynek. Teren doskon...

  • Działka Elgnowo

    Elgnowo

    • 26 535 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ELGNOWO, gmina Dąbrówno, woj. Warmińsko-mazurskie. SUPER_TANIO_OKAZJA To ogłoszenie dotyczy działki o powierzchni 3'004 m2. Informacja o innych działkach na telefon. Na spr...

  • Działka Leszcz rynek pierwotny ul.

    Leszcz

    • 1 600 000 zł cena
    • 5 180 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom całoroczny, letniskowy lub inwestycję turystyczną ? Ta działka BUDOWLANA o powierzchni 5180 m2, z dostępem do linii brzegowej, spełn...

  • SPRZEDAŻ ! Działka -LAS !!! Rumian gmina Rybno
    1 / 2
    SPRZEDAŻ ! Działka -LAS !!! Rumian gmina Rybno

    Rumian

    • 40 000 zł cena
    • 3 463 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną położoną w miejscowości Lesiak część wsi Rumian , położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim, w gminie Rybno.Działka o...

  • mazury działka Dąbrówno
    1 / 4
    mazury działka Dąbrówno

    Dąbrówno

    • 190 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20ar położona we wsi Stare Miasto koło Dąbrówna, między dwoma jeziorami: Dąbrowa Mała (odległość ok. 100m) i Dąbrowa Duża (ok. 1 km). Powierzchnia jeziora - 173 h...

  • 1 / 2
    Działka, 1 160 m², Bryńsk

    Bryńsk

    • 46 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    GiOŚ.6840.10.2025 Lidzbark, dnia 8 grudnia 2025 r. O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R...

  • Działka Marwałd gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Działka Marwałd gm. Dąbrówno

    Marwałd

    • 895 000 zł cena
    • 150 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieogra...

  • Działka budowlana Murawki gm. Zalewo
    1 / 15
    Działka budowlana Murawki gm. Zalewo

    Murawki

    • 139 000 zł cena
    • 2 401 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki budowlanej położonej w miejscowości Murawki , która stanowi kolonię wsi Urowo położoną nad jez. Gil Wielki z ogólnodostępną plażą gminną. Murawki maj...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 240 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 1 820 000 zł cena
    • 16 250 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Działka blisko jeziora DĄBRÓWNO
    1 / 4
    Działka blisko jeziora DĄBRÓWNO

    Dąbrówno

    • 451 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKAZJA! Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki rolne nr. 79 i 81 położone bezpośrednio obok siebie w malowniczej miejscowości Dąbrówno. Łączna powierzchnia nieruchomości to 4100 m², co...

  • Z widokiem na jezioro (50 m), możliwość zabudowy
    1 / 11
    Z widokiem na jezioro (50 m), możliwość zabudowy

    Mały Łęck

    • 330 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka na obrzeżach kameralnej wsi, otoczonej lasami, z widokiem na wodę. Położona zaledwie 50 m od brzegu jeziora Gil Mały. Działka posiada wydane są warunki zabudowy...

  • TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, 34128zł

    Łęgowo

    • 34 128 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, od 34128zł, 36 zł/m.kw. OKAZJA INWESTYCYJNA!Powierzchnie od 948 do 1450 m.kw., działki w trakcie podziału geodezyjnego. Nieruchomość z warunk...

  • Wyjątkowa Działka na Warmii – Nowa Wieś, gm. Purda
    1 / 9
    Wyjątkowa Działka na Warmii – Nowa Wieś, gm. Purda

    Nowa Wieś

    • 210 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Dom pod samym lasem? To możliwe! Działka w Nowej Wsi (gm. Purda)  Szukasz ciszy, której nie zakłóci żaden sąsiad? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kluczowe informacje o nieruc...

  • Działka 1378 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1378 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 159 000 zł cena
    • 1 378 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1378 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1775 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1775 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 195 000 zł cena
    • 1 775 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1775 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 2326 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 2326 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 255 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 2326 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 2652 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 2652 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 290 000 zł cena
    • 2 652 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 2652 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1200 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1200 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 139 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1200 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1296 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1296 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 149 000 zł cena
    • 1 296 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1296 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1713 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1713 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 189 000 zł cena
    • 1 713 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1713 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działki Dąbrówno wśród jezior i lasów
    1 / 12
    Działki Dąbrówno wśród jezior i lasów

    Dąbrówno

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż pięknie położone działki w malowniczej miejscowości Dąbrówno, w województwie warmińsko‑mazurskim. To wyjątkowy teren otoczony jeziorami, lasami i czystą naturą...

  • Działka usługowa Nowa Wieś gm. Iława, Koralowa
    Działka usługowa Nowa Wieś gm. Iława, Koralowa

    Nowa Wieś

    • 114 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Atrakcyjne działki budowlane 1200 m² w Nowej Wsi (gmina Iława) - Twoje miejsce na wymarzone życie na Mazurach Wyobraź sobie: budzisz się w ciszy, otoczony zielenią, a kilka...

  • Działka rolna Nowa Wieś gm. Iława
    Działka rolna Nowa Wieś gm. Iława

    Nowa Wieś

    • 599 000 zł cena
    • 31 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna z linią brzegową nad Jeziorem Iławskim - Nowa Wieś, gmina Iława, 3,15 ha Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 3,15 ha , położona w...

  • Działki z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Działki z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno

    Odmy

    • 378 224 zł cena
    • 13 508 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomości gruntowe niezabudowane składające się z czterech działek o numerach 11/7, 11/8, 11/9 oraz 11/10, o łącznej powierzchni 13 508 m², położone w mie...

  • Działka Nowa Wieś ul.

    Nowa Wieś

    • 129 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o spokojnym domu na wsi, gdzie codzienność płynie w rytmie natury, a jednocześnie chcesz mieć szybki i wygodny dostęp do miasta? Ta wyjątkowa działka o pow. 5500 m² to idea...