• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Dworem Mazowieckim

(188)
  • Działka przy drodze gminnej z MPZP

    Nowe Budy

    • 166 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka budowlana usytuowana w miejscowości Nowe Budy .Wymiary działki 46 x 26 - WJAZD OD STRONY PÓŁNOCNEJDziałka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania ter...

  • 1 / 2
    ⭐⭐⭐⭐⭐ SUPER - budowlana 1000m2 Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 409 500 zł cena
    • 1 241 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2, w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w więks...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. Miejscowość...

  • Syndyk sprzeda zabudowaną nieruchomość gruntową
    1 / 3
    Syndyk sprzeda zabudowaną nieruchomość gruntową

    Jachranka

    • 104 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Niniejsza sprzedaż z wolnej ręki przeprowadzana jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościow...

  • Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew
    1 / 15
    Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew

    Skrzeszew

    • 1 717 980 zł cena
    • 7 809 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 7 809 m², położonych w miejscowości Skrzeszew w gminie Wieliszew (powiat legionowski, województwo mazowieckie). Nierucho...

  • Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew
    1 / 11
    Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew

    Skrzeszew

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Skrzeszew, gmina Wieliszew, powiat legionowski, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okoli...

  • Działka Zalesie gm. Żabia Wola
    1 / 9
    Działka Zalesie gm. Żabia Wola

    Zalesie

    • 800 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w bajkowej, cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie stawów, lasu i rzeki. 800m od, 30km od Warszawy. trasy Katowickiej. W drodze gaz, prąd, woda. Planowane odrolni...

  • Działka Zaręby gm. Żabia Wola
    1 / 3
    Działka Zaręby gm. Żabia Wola

    Zaręby

    • 193 000 zł cena
    • 1 933 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjno-budowlana o pow. 1933m2 i wymiarach 46x42. Media: woda miejska,energia i telefon. Działka jest w 3/4 powierzchni zalesiona samosiejkami, położona w okolicy nowy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Jesionka gm. Wiskitki
    1 / 2
    Działka Jesionka gm. Wiskitki

    Jesionka

    • 135 000 zł cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA!!! Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia: 1292m2. Wymiary: 24x53m2. Kształt: równoległobok....

  • Działka rekreacyjna nad wkrą w Lelewie
    1 / 4
    Działka rekreacyjna nad wkrą w Lelewie

    Lelewo

    • 250 000 zł cena
    • 1 710 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna nad Wkrą w miejscowości Lelewo . Działka w prostokącie ogrodzona wodą na działce prąd w drodze . Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zbudowany letni...

  • Działka budowlana nad Wkrą w Lelewie
    1 / 3
    Działka budowlana nad Wkrą w Lelewie

    Lelewo

    • 180 000 zł cena
    • 1 717 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad Wkrą w miejscowości Lelewo . Działka w prostokącie 51/33 Dzialka w sąsiedztwie kilku działek . Prąd woda w drodze .Dojazd drogą prywatną /udział w drodze / .L...

  • Działka budowlana 1000m2, Nowe Grochale
    1 / 3
    Działka budowlana 1000m2, Nowe Grochale

    Nowe Grochale

    • 105 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Nowe Grochale, gmina Leoncin, o powierzchni 1008 m², położona w malowniczym otoczeniu Otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego. Idealne m...

  • Działka budowlana Zaręby gm. Żabia Wola,
    1 / 7
    Działka budowlana Zaręby gm. Żabia Wola,

    Zaręby

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 3000 m2 znajdująca się w zielonej i spokojnej miejscowości Zaręby, w powiecie grodziskim, w gminie Żabia Wola ,w województwie mazowieckim....

  • Działka budowlana Legionowo,
    1 / 6
    Działka budowlana Legionowo,

    Legionowo

    • 799 900 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 523 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja i charakterystyka terenu Z ogromną przyjemnością prezentuję nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Działka o powierzchni 1530 m2 położona przy prestiżowej...

  • Działka 1041 m2 przy Kampinosie, Mpzp
    1 / 6
    Działka 1041 m2 przy Kampinosie, Mpzp

    Wincentówek

    • 166 559 zł cena
    • 1 041 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W naszej ofercie na sprzedaż działka w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka o kwadratowym kształcie ( szerokość ok. 21 m, długość ok. 49 m). Działka posiada dost...

  • działka budowlana, Jachranka, media w drodze, MPZP
    1 / 2
    działka budowlana, Jachranka, media w drodze, MPZP

    Jachranka

    • 185 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w miłej i zielonej okolicy? w niedalekiej odległości od Warszawy? Cenisz sobie ciszę i spokój? Pozostały już tylko 2 działki! Zapraszam do zapoznania się...

  • Działka budowlana 1000m2 Blisko Julinka super lokalizacja
    Działka budowlana 1000m2 Blisko Julinka super lokalizacja

    Zaborówek

    • 420 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam ! Posiadam do sprzedania działkę budowlaną 1000m2 z możliwością powiększenia powierzchni nawet do 2500m2 w Miejscowości Zaborówek gmina Leszno woj. Mazowieckie. cena za 1 met...

  • Działka Mała Wieś Przy Drodze ul.

    Mała Wieś przy Drodze

    • 240 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa o powierzchni 3 010 m2. ( 43 x 75 ) sytuowana jest przy drodze oraz utwardzonej.Działka oddalona 35 km od Warszawy między Puszczą Kampinoską, a rzeką Wisłą,Wedł...

  • Działka Janówek ul. Słoneczna

    Janówek » ul. Słoneczna

    • 445 000 zł cena
    • 1 077 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję działkę  budowlaną z mediami ( prąd, kanalizacja, woda miejska ) gaz przy działce . Powierzchnia działki 1077 m2, o szerokość 22.00 m.Posesja posiada ogrodzenie metalowe z...

  • Działka Mała Wieś Przy Drodze ul.

    Mała Wieś przy Drodze

    • 1 511 280 zł cena
    • 18 891 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nie tylko dla Developera o powierzchni 18891 m2. ( 41 x 459) usytuowana jest przy drodze asfaltowej oraz utwardzonej.Działka oddalona 35 km od Warszawy między Puszczą Kampi...