• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nidzicą

(22)
  • Działki na sprzedaż nad jeziorem, Szkotowo
    1 / 4
    Działki na sprzedaż nad jeziorem, Szkotowo

    Szkotowo

    • 190 000 zł cena
    • 3 317 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks Działek w Szkotowie (Gmina Kozłowo, powiat nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie) Prezentujemy unikalną okazję zakupu gruntu w malowniczej miejscowości Szkotowo, na terenie...

  • Działka budowlana w okolicy Jeziora Kalwa
    1 / 10
    Działka budowlana w okolicy Jeziora Kalwa

    Michałki

    • 250 000 zł cena
    • 1 598 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka położona w letniskowej miejscowości Michałki gm. Pasym, powiat szczycieński, 500 m od jeziora Kalwa. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku jedn...

  • Działki z pozwoleniem na budowę, Radomin
    1 / 11
    Działki z pozwoleniem na budowę, Radomin

    Radomin

    • 97 495 zł cena
    • 1 147 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki zlokalizowanej w Radominie, powiat nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie. Na sprzedaż działki z pozwoleniem na budowę: 28/10 - o pow. 25...

  • Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko
    Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko

    Olszewo

    • 350 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Na sprzedaż działka (55/4) rolna o powierzchni 1,12ha położona w Olszewo gmina Olecko. Działka...

  • Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko
    1 / 8
    Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko

    Olszewo

    • 127 800 zł cena
    • 14 200 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działka rolne o nr geodezyjnych 41, 42 o powierzchni 1,42ha. Działki usytuowane są na wzniesieniu z widokiem na jeziora i otaczające lasy. Idealne miejsce dla węd...

  • Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko

    Olszewo

    • 332 100 zł cena
    • 12 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka położona w miejscowości Olszewo gm. Olecko. Możliwość kupna pojedynczej działki. Na...

  • Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko

    Olszewo

    • 98 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT oferuje na sprzedaż działkę w Olszewo gm. Olecko. Na sprzedaż działka rolna o nr geodezyjnym 399 o powierzchni 5000 m2. Działka usytuowana jest na...

  • Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko
    Działka rolno-budowlana Olszewo gm. Olecko

    Olszewo

    • 350 000 zł cena
    • 16 300 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka położona jest w miejscowości Olszewo. gmina Olecko. Działka z widokiem na jeziora. Na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę Natać Wielka Jezior Omulew
    1 / 3
    Sprzedam działkę Natać Wielka Jezior Omulew

    Natać Wielka

    • 200 000 zł cena
    • 1 231 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Natać Wielka Jezioro Omulew. o powierzchni 0.1213 ha Zabudowa całoroczna. Zapraszam do kontaktu. Wszystkie informacje telefonicznie. Mirek

  • Działka budowlana z linią brzegową | Mazury | 1,5 h - 2 h od
    1 / 6
    Działka budowlana z linią brzegową | Mazury | 1,5 h - 2 h od

    Bolejny

    • 599 000 zł cena
    • 6 202 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawdziwe Mazury – bez wielogodzinnej podróży Czy da się uciec z Warszawy na Mazury w zaledwie 1,5–2 godziny i mieć własną linię brzegową jeziora pod domem? Tak! W miejscu, gdzie c...

  • ##Działka budowlana 0,1200 ha na Mazurach##
    1 / 10
    ##Działka budowlana 0,1200 ha na Mazurach##

    Piątki

    • 115 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 35/17 w pięknej okolicy we wsi Piątki zlokalizowanej na obrzeżach miasta Nidzica. Działka płaska o powierzchnia 0,1200 ha oraz udział 1/18 części w dz...

  • Działka Marózek

    Marózek

    • 197 015 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę nad jeziorem Maróz, 15 km od Olsztynka. Działka posiada nr ewidencyjny 115/4 i powierzchnię 3031 m2, znajduje się w kompleksie 9...

  • Działka Kownatki rynek pierwotny ul.

    Kownatki

    • 892 500 zł cena
    • 4 780 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z potencjałem inwestycyjnym w REGIONIE MAZUR ? Ta działka budowlana o powierzchni 4780 m2 to idealna okazja na budowę domu letniskowego lub inwestycji turystycznej....

  • Działka Kozłowo

    Kozłowo

    • 109 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w Kozłowie Twoje Nowe Ulubione Miejsce na Ziemi! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz? Gdzie poranki pachną trawą, a wieczory kończą się przy ognisku pod gwiazdam...

  • Działka Witramowo

    Witramowo

    • 53 144 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 53 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witramowo, gmina Olsztynek. Atrakcyjnie położone działki w pobliżu zjazdu z drogi ekspresowej. Prąd i telekomunikacja w drodze. Teren działek płaski. Wzniesienie gruntu przy S7 p...

  • Działka Michałki

    Michałki

    • 800 000 zł cena
    • 52 307 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Możliwość zakupu przez osoby nie posiadające uprawnień rolnych. Położenia: Michałki, gm. Kozłowo, pow. nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie. Okazja- bardzo atrakcyjny, grunt rolny,...

  • Działka Zawady

    Zawady

    • 85 000 zł cena
    • 3 186 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę w miejscowości Zawady. Miejscowość Zawady jest położona ok. 2 km od Jeziora Platyny. Oferowana działka o numerze 35/3 ma powie...

  • Działka Brzeźno Łyńskie

    Brzeźno Łyńskie

    • 108 500 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży działki w przepięknym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie 3 niewielkich jezior oraz rzeki Łyny a wszystko otoczone lasami. Jest to teren Ostoi Napiwocko- Ramuck...

  • Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy . Szerokopaś
    1 / 6
    Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy . Szerokopaś

    Szerokopaś

    • 78 764 zł cena
    • 1 358 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Szerokopaś. Dojazd samochodem z Szerokopaś do Nidzicy zajmuje 11 minut. Odległość to 6,9 km dojazd drogą Olsztyń...

  • Działka Brzeźno Łyńskie

    Brzeźno Łyńskie

    • 12 127 500 zł cena
    • 122 500 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna