• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Inowrocławiem

(31)
  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Zalesie Barcińskie

    • 120 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż kilka działek budowlanych w bardzo cichej okolicy koło Barcina powiat żniński. Cena dotyczy 1m2. Działka z Planem zagospodarowania.

  • Działka Lubieszewo

    Lubieszewo

    • 44 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza prze...

  • Dzialka rekreacyjna ROD 400m prąd woda Piechcin
    1 / 2
    Dzialka rekreacyjna ROD 400m prąd woda Piechcin

    Piechcin

    • 20 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD znajdująca sie na terenie ogródków działkowych w Piechcinie. Powierzchnia to 400m, działka ogrodzona z brama oraz furtka. Na dzialce znajduje sie drewniany...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Liszkowice

    • 20 400 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Liszkowice nr działki 94/11 150m od drogi głównej przyłącze wody i prądu w zakresie działki posiada warunki zabudowy do 35m kw można postawić m.in. domek holenderski w pobli...

  • KRUSZWICA GRODZTWO UL. LEŚNA - dzialka budowlana na sprzedaz
    KRUSZWICA GRODZTWO UL. LEŚNA - dzialka budowlana na sprzedaz

    Grodztwo

    • 200 000 zł cena
    • 981 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dziakla budowlana na sprzedaż w cichej okolicy jeziora Goplo w Kruszwicy. Z daleka od zgielku ulicznego. Ulica czesciowo zamieszkana.

  • Sprzedaż
    Sprzedaż

    Liszkowice

    • 66 600 zł cena
    • 1 482 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Liszkowice Nr działki 94/15 17 km od Inowrocławia 150m od drogi głównej Centrum wsi Posiada warunki zabudowy Posiada przyłącze do prądu i wody w...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Liszkowice

    • 92 800 zł cena
    • 1 934 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Liszkowice,gm Rojewo Nr działki 94/16 17 km od Inowrocławia 150m od drogi głównej Centrum wsi Posiada warunki zabudowy Posiada przyłącze do prądu i wody w zakresie dzia...

  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 329 640 zł cena
    • 2 747 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim!Marzysz o własnym kawałku nieba z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro i spektakularne zachody s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 1 040 850 zł cena
    • 6 939 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim! Marzysz o własnym kawałku nieba z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro i spektakularne zachody...

  • Inwestycyjny grunt z linią brzegową jeziora Lubie

    Lubieszewo

    • 2 925 540 zł cena
    • 16 253 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim!Szukasz idealnej lokalizacji pod inwestycję z ogromnym potencjałem? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujem...

  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 246 480 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Działka 5000 m² Piotrkowice

    Piotrkowice

    • 150 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 5.000m2 zlokalizowana w miejscowości Piotrkowice gmina Żabia Wola. Położona w jednej z ulic odchodzących od trasy Mszczonów-Tarczyn. Wymiary 100 x 5...

  • 1 / 2
    Działka leśna 8660 m² Piotrkowice

    Piotrkowice

    • 222 000 zł cena
    • 8 662 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Działka leśna o powierzchni 8660 m² zlokalizowana w miejscowości Piotrkowice gmina Żabia Wola. Media - prąd w okolicy. Wymiary 50 x 174 m.Jest miejscowy plan zagospodarowania przes...

  • Teren inwestycyjny 0,5 ha po działalności, do zabudowy!
    1 / 7
    Teren inwestycyjny 0,5 ha po działalności, do zabudowy!

    Kruszwica

    • 1 680 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, Na sprzedaż jeszcze dostępny teren inwestycyjny 60 km od Bydgoszczy na południe, na którym aktualnie znajduje się baza prowadzonej działalności gospodarczej od l...

  • Działka Janikowo

    Janikowo

    • 59 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy Państwu działkę w kształcie prostokąta o powierzchni 314m2 znajdującą się w cichej i kameralnej okolicy w otoczeniu nowo wybudowanych domów jednorodzinnych w Janikowie...

  • Działka Ludkowo

    Ludkowo

    • 96 660 zł cena
    • 1 074 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. M...

  • Działka Ludkowo

    Ludkowo

    • 161 850 zł cena
    • 2 158 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 3
    Działka 4900m2,Lubieszewo,J. Lubie,las.

    Lubieszewo

    • 529 200 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Lubieszewo, gm. Złocieniec, powiat Drawsko Pomorski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4900 m 2.Działka znajdu...

  • Działka na sprzedaż 3 009,00 m², oferta nr DICA682 nowość
    Działka na sprzedaż 3 009,00 m², oferta nr DICA682 nowość

    Zajezierze » ul. Działka

    • 239 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis oferty Działka budowlana w pięknej okolicy wśród jezior i lasów, położona na wzniesieniuGłówne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• bliskość terenów zielonych• bli...

  • Działka Kruszwica

    Kruszwica

    • 139 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 950m2 w Kruszwicy. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Media w drodz...