• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kruszwica

(4)
  • Sprzedam dom w Kruszwicy nad Jeziorem Gopło
    1 / 11
    Sprzedam dom w Kruszwicy nad Jeziorem Gopło

    Kruszwica

    • 495 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Kruszwicy o pow 100 m ,użytkowe poddasze .Na porterze są 2 duże pokoje jeden z nich ma dwa okna, możliwość podzielenia., kuchnia ,łazienka i korytarz. Obok domu gar...

  • Dom w Centrum Kruszwicy !
    1 / 18
    Dom w Centrum Kruszwicy !

    Kruszwica

    • 549 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kruszwica

    • 799 000 zł cena
    • 568 m2 powierzchnia
    • 1 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Kilkuletni dom nad jeziorem
    1 / 15
    Kilkuletni dom nad jeziorem

    Kruszwica

    • 898 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DOM – OKAZJA !!! od osoby prywatnej bez pośredników - Z DODATKOW...

    Krusza Zamkowa

    • 420 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM – OKAZJA !!! od osoby prywatnej Z DODATKOWĄ ODRĘBNĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ W CENIE !!! - dom parterowy, wolnostojący, o powierzchni mieszkalnej ok.200 mk, (z możliwością adapta...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 470 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy państwu na sprzedaż dom parterowy o powierzchni ok.100m2 usytuowany na działce o powierzchni ok.350m2. Budynek składa się z salonu z aneksem kuchennymi, trzech sypi...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 680 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Klient Kupujący nie płaci prowizji ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący, piętrowy dom z dużym potencjałem o powierzchni ok 230m2....

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Nowa Wieś » ul. Topazowa

    • 637 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Włocławek
    Biuro nieruchomości

  • Chełmce gm Kruszwica dom na sprzedaż
    1 / 11
    Chełmce gm Kruszwica dom na sprzedaż

    Chełmce

    • 215 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam parterowy dom w spokojnej okolicy
    1 / 10
    Sprzedam parterowy dom w spokojnej okolicy

    Morawy

    • 415 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 830 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom w zabudowie bliźniaczej kilka km od K-cy
    1 / 12
    Dom w zabudowie bliźniaczej kilka km od K-cy

    Tarnowo

    • 195 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 1 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękny nowoczesny dom w zabudowie szeregowej !
    1 / 5
    Piękny nowoczesny dom w zabudowie szeregowej !

    Kłopot

    • 870 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom pod inwestycje -Piotrków Kujawski 399 tys.
    1 / 5
    Dom pod inwestycje -Piotrków Kujawski 399 tys.

    Piotrków Kujawski

    • 399 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 2 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Urokliwy dom
    1 / 6
    Urokliwy dom

    Nowa Wieś

    • 555 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Broniewek / Radziejów dom 117m2 + 2 bud. inw.
    Broniewek / Radziejów dom 117m2 + 2 bud. inw.

    Broniewek

    • 569 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Słońsko

    Słońsko

    • 859 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom jednorodzinny o powierzchni 164,20m2 usytuowany na działce o powierzchni 900m2 w Słońsku. Nieruchomość położona ok. 5km od Inow...

  • NOWY DOM 1 KM OD INOWROCŁAWIA
    1 / 8
    NOWY DOM 1 KM OD INOWROCŁAWIA

    Sikorowo

    • 460 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 4 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom w stanie surowym otwartym na wsi
    1 / 16
    Dom w stanie surowym otwartym na wsi

    Piotrków Kujawski

    • 330 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Duży dom z potencjałem i pięknym ogrodem
    1 / 20
    Duży dom z potencjałem i pięknym ogrodem

    Dobre

    • 900 000 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 1 983 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 1 230 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 10 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko nad Jeziorem Gopło
    1 / 4
    Siedlisko nad Jeziorem Gopło

    Połajewo

    • 284 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 2 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Dom Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 555 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulny całoroczny domek o całkowitej powierzchni około 90 m2. Nieruchomość położona blisko Przyjezierza. Na parterze domu znajduje się salon...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Niemojewko

    • 249 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom na Wsi z dużym potencjałem
    1 / 7
    Dom na Wsi z dużym potencjałem

    Dobre » ul. Stycznia

    • 387 800 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 3 766 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • DOM   PIOTRKÓW  KUJAWSKI  399tys.
    1 / 7
    DOM PIOTRKÓW KUJAWSKI 399tys.

    Piotrków Kujawski

    • 399 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2

    Jeziora Wielkie

    • 229 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 226 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Firma MM House prezentuje Państwu pół bliźniaka z bardzo ładną działką w Kierpajnach Wielkich.Kierpajny Wielkie to niewielka miejscowość w gminie Pieniężno na trasie  Braniewo...

  • Udział 1/2 w nieruchomości w Sikorowie (OKAZJA! 20% ceny)
    1 / 2
    Udział 1/2 w nieruchomości w Sikorowie (OKAZJA! 20% ceny)

    Sikorowo

    • 40 000 zł cena
    • 4 777 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup udziału w nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Sikorowie. Przedmiot sprzedaży Przedmiotem sprzedaży jest:...

  • Dom Nowy Dwór gm. Kowalewo Pomorskie
    1 / 15
    Dom Nowy Dwór gm. Kowalewo Pomorskie

    Nowy Dwór

    • 690 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 3 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Nowym Dworze z działką 0,495 ha Siedlisko dla osób ceniących sobie przestrzeń, ciszę i kontakt z naturą. Położone blisko lasu i jeziora Kamionkowskiego. Dom o pow....

  • domek na dużej działce I gotowy biznes
    1 / 16
    domek na dużej działce I gotowy biznes

    Łąkie

    • 600 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę ( a w zasadzie dwie działki) o łącznej powierzchni 7000 mkw. wraz z nowoczesnym domkiem. Domek po jednym sezonie, nowy i bardzo elegancko zaaranżowan...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 610 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 399 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok.113 m2 na działce ok. 600 m2. Nieruchomość znajduje się na terenie miasta Inowrocławia. Dom składa...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 460 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż piętrowy dom o powierzchni ok.150m2 posadowiony na działce ok.780m2. Budynek o atrakcyjnym układzie pomieszczeń, bez skosów. Na parterze znajdu...

  • Narożnikowy i przestronny dom - Dobre
    1 / 9
    Narożnikowy i przestronny dom - Dobre

    Dobre

    • 599 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, położony na atrakcyjnej, dużej działce narożnikowej z wjazdem z dwóch ulic. Nieruchomość znajduje się...

  • Dom mieszkalny z basenem i ogrodem
    1 / 14
    Dom mieszkalny z basenem i ogrodem

    Dobre

    • 799 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 4 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Dobre z basenem na działce oraz dużą zagospodarowaną. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,99 m2(część użytkowa miesz...