• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gumna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Niemojewko

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Niemojewko

    • 249 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DOM – OKAZJA !!! od osoby prywatnej bez pośredników - Z DODATKOW...

    Krusza Zamkowa

    • 420 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM – OKAZJA !!! od osoby prywatnej Z DODATKOWĄ ODRĘBNĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ W CENIE !!! - dom parterowy, wolnostojący, o powierzchni mieszkalnej ok.200 mk, (z możliwością adapta...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 395 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę ekologicznego osiedla, w skład którego będzie wchodzić 6 mieszkań. Obiekt zamknięty z prywatnym placem zabaw dla dzieci!. Wszystkie budyn...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie developerskim o podwyższonym standardzie o powierzchni o powierzchni 48,64m2 w nowym bloku w uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mie...

  • Mieszkanie z garażem 1 KM od Inowrocławia
    1 / 9
    Mieszkanie z garażem 1 KM od Inowrocławia

    Sikorowo

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 159 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok.27m2 usytuowane na PIERWSZYM piętrze w budynku z cegły w centrum Inowrocławia. Mieszkanie składa się z...

  • MIESZKANIE NA PARTERZE 3 pokoje
    1 / 14
    MIESZKANIE NA PARTERZE 3 pokoje

    Inowrocław

    • 310 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • NOWY DOM 1 KM OD INOWROCŁAWIA
    1 / 8
    NOWY DOM 1 KM OD INOWROCŁAWIA

    Sikorowo

    • 460 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 4 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie gotowe do wprowadzenia | Inowrocław
    1 / 12
    Mieszkanie gotowe do wprowadzenia | Inowrocław

    Inowrocław

    • 198 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 419 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o interesującym układzie pomieszczeń o powierzchni 93m2 usytuowane na IV piętrze w bloku na os Rąbin. Mieszkanie dwustronne, s...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy państwu na sprzedaż okazałe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok.49m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku na os. Piastowskim. Mieszkanie dwustronne, bardzo c...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 225 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok.45m2 usytuowane na II piętrze w bloku na os. Piastowskim. Mieszkanie jednostronne, składa si...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 168 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni około 26m2 usytuowaną na IV piętrze w bloku na os. Piastowskim. Lokal składa się z jednego pokoju z wnęką kuc...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 499 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok.70m2 na os. Solno. Mieszkanie usytuowane na III piętrze w bloku z 2013roku, składa się z salonu z jadalnią,...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 276 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni ok.48m2 usytuowane na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bloku na os. Toruńskim. Na dzień dzisiejszy mieszka...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie blisko parku o powierzchni 44,78m2 w Uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazie...

  • 1 / 2
    Działka 5000 m² Piotrkowice

    Piotrkowice

    • 150 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 5.000m2 zlokalizowana w miejscowości Piotrkowice gmina Żabia Wola. Położona w jednej z ulic odchodzących od trasy Mszczonów-Tarczyn. Wymiary 100 x 5...

  • 1 / 2
    Działka leśna 8660 m² Piotrkowice

    Piotrkowice

    • 222 000 zł cena
    • 8 662 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Działka leśna o powierzchni 8660 m² zlokalizowana w miejscowości Piotrkowice gmina Żabia Wola. Media - prąd w okolicy. Wymiary 50 x 174 m.Jest miejscowy plan zagospodarowania przes...

  • Mieszkanie Broniewice

    Broniewice

    • 395 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowym budynku na nowym osiedlu w Broniewicach. Mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 61,47m2 usytuowane na PIERWSZYM pięt...

  • Udział 1/2 w nieruchomości w Sikorowie (OKAZJA! 20% ceny)
    1 / 2
    Udział 1/2 w nieruchomości w Sikorowie (OKAZJA! 20% ceny)

    Sikorowo

    • 40 000 zł cena
    • 4 777 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup udziału w nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Sikorowie. Przedmiot sprzedaży Przedmiotem sprzedaży jest:...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 7
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 245 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,46 m, położone na IV piętrze w bloku na Osiedlu Piastowskim w INOWROCŁAWIU. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na balko...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 265 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż okazałe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok.49m2 usytuowane na III piętrze w budynku z windą na os. Rąbin Mieszkanie dwustronne, jasne, skł...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 380 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.73m2 usytuowane na IV piętrze na osiedlu Rąbin. Mieszkanie składa się z kuchni, duże...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 159 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 27m2 usytuowane na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy w centrum. Mieszkanie składa się z salonu z anek...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni ok.30m2 usytuowane na PIERWSZYM piętrze w bloku z cegły blisko Parku Solankowego. Mieszkanie jednostronne, słoneczne, ci...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 235 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bloku z cegły blisko Parku Solankowego w Uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mieszkanie jednost...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 108 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.28m2 usytuowane na II piętrze w budynku z cegły na os. Piastowskim. Mieszkanie do własnej aranżacji, składa się z po...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 169 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni 36,60 m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku na os. Nowym. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jeden...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 235 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni ok.36m2 usytuowane na III piętrze w bloku w uzdrowiskowym Inowrocławiu. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jeden z balkonem, jasnej kuchni z...

  • Mieszkanie Inowrocław
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie - po kapitalnym remoncie! Prezentujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m, położone na IX piętrze we wieżowcu z windą na osiedlu Piastowskim w I...

  • Mieszkanie Inowrocław
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 260 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni ok. 34,5 m2 usytuowane na trzecim piętrze w nowo wybudowanym bloku blisko centrum INOWROCŁAWIA. Lokal składa się z...