• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Inowrocław

(2)
  • Teren Inwestycyjny Inowrocław Mątwy

    Inowrocław

    • 1 720 000 zł cena
    • 23 981 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujmy na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 23.981 metrów kwadratowych położony w Inowrocławiu w dzielnicy Mątwy. Posiada on dostęp do drogi asfaltowej: od strony...

  • Sprzedam działkę budowlano inwestycyjna

    Inowrocław

    • 80 800 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę budowlano inwestycyjna 808m2 w Inowrocławiu trasa wylotowa na Toruń.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • teren dla dewelopera

    Prądocin

    • 13 000 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren ze studjum uwarunkowan pod mieszkalnictwo otoczony z 3 stron lasem ,srednie napiecie na działce, wodociag gminny,kanalizacja w drodze asfaltowej.Jezioro okolo 1km.Bydgoszcz 1...

  • teren pod park rozrywki

    Prądocin

    • 100 zł cena
    • 5 000 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam teren 50 ha bez mpzp ,klasa gruntu 5,6 dojazd asfalt.LOTNISKO 10KM.S5.S10 w okolicy.Przystanek PKP,PKS,MZK 1000metrow.Las,rzeka,jezioro przy działce.Pelne uzbrojenie SN,NN...

  • Teren inwestycyjny z brzegiem jeziora

    Prądocin

    • 6 000 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działki inwestycyjne z brzegiem jeziora: - MPZP pod hotelarstwo - pełne uzbrojenie w drodze - linia zabudowy - 20m od brzegu jeziora - powierzchnia zabudowy - 60% powi...

  • Działka Komercyjna w Sierakowie

    Sierakowo

    • 999 999 zł cena
    • 3 118 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Inwestycja w Przyszłość – Atrakcyjna Działka Komercyjna w Sierakowie z Potencjałem Rozwoju!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę komercyjną położoną w dynamicznie rozwijającej s...

  • Działka inwestycyjna Solec Kujawski
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Solec Kujawski

    Solec Kujawski

    • 960 000 zł cena
    • 10 304 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Super położona działka inwestycyjna- 10304m2 - Solec Kujawsk i . Strefa produkcyjno-przemysłowa Idealna pod działalność produkcyjną, logistyczną, handlową, usługową, biuro...

  • Działka Kobylarnia ul. Brzozowa

    Kobylarnia » ul. Brzozowa

    • 195 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!DZIAŁKA BUDOWLANA W KOBYLARNIIATUTY:- 934m2 powierzchni!- spokojna okolica- w okolicy zabudowa jednorodzinna- Media w drodze!- 20 min do BydgoszczyCHA...