• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Górą Kalwarią

(216)
  • Działka Otwock

    Otwock

    • 1 995 000 zł cena
    • 6 650 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę między ul. Żeromskiego a Grunwaldzką. Świetna lokalizacja, blisko przystanki autobusowe, szkoły, sklepy i PKP. Przy działce wszystkie media...

  • Budowlane Żabieniec gm. Parysów, przy granicy gm. Garwolin.
    1 / 7
    Budowlane Żabieniec gm. Parysów, przy granicy gm. Garwolin.

    Żabieniec

    • 106 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Budowlane – zabudowa jednorodzinna. Jest MPZP - Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Żabieniec g. Parysów, przy granicy z g. Garwolin i g. Pilawa Droga asfalto...

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Stara Wieś

    • 8 856 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Piotrowice - działka 20 arów w doskonałej cenie!

    Piotrowice

    • 95 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piotrowice - działka budowlana 20 arów w doskonałej cenie! Właściwości:Wymiary: 25 m x 75 mDziała płaska, przy drodze asfaltowejLokalizacja:- Piotrowice, gmina Nałęczów- Odległość...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Otwocku

    Otwock

    • 175 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Otwocku, wszystkie media dostępne w granicy działki.Warunki zabudowy na dom jednorodzinny piętrowy do 11 m wysokości Dojazd asfaltowy,las w odległości...

  • Działka Nowy Prażmów

    Nowy Prażmów

    • 252 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod budownictwo jednorodzinne, wolnostojące, segmenty, szeregówka, bliźniaki. Łącznie 19 działek po 1200m. Dojazd drogą asfaltową. Media - woda i prąd. Teren objęty MPZP 2M...

  • Działka Otwock

    Otwock

    • 619 000 zł cena
    • 2 030 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    A teraz coś dla wielbicieli ul. Grunwaldzkiej w Wólce Mlądzkiej. Przy tej w pełni uzbrojonej ulicy - są tu wszystkie media włącznie w kanalizacją - mamy na sprzedaż ładną działeczk...

  • Działka Ostrówek

    Ostrówek

    • 270 810 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1593 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i usługi nieuciążliwe położona jest w miejscowości Ostrówek przy ul. Radzymińskiej w gmi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę

    Edwardów

    • 185 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Edwardów gmina Chynów wraz z domkiem letniskowym Cicha,spokojna okolica,idealne miejsce na relaks i odpoczynek Do Chynowa jest 2km,gdzie...

  • 1 / 3
    Działka budowlana Kołbiel, powiat otwocki. Właściciel

    Kołbiel

    • 295 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane położone w Kołbieli pod Warszawą (Kołbiel, powiat Otwock). Świetna lokalizacja w pobliżu Warszawy, w powiecie Otwockim, w starej miejscowości Kołbiel, d...

  • 1 / 3
    Działka Konstancin-Jeziorna ul. Kołobrzeska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Kołobrzeska

    • 6 400 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni całkowitej 9800 m2. Nieruchomość z dobrym dojazdem...

  • 1 / 3
    Działka Borki

    Borki

    • 290 000 zł cena
    • 1 937 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Borki, gmina Radzymin, o powierzchni całkowitej 1937 m2. Nieruchomość bezpośrednio przy drodze asfal...

  • 1 / 2
    Szymanów dz. budowlano przemysłowa

    Szymanów

    • 2 180 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka znajduje się w miejscowości Szymanów koło Konstancina Jeziornej, szer 22m na 427m dł

  • 1 / 4
    Działka siedliskowo - zagrodowa Bocian/Kołbiel

    Kołbiel

    • 170 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • siedliskowa

    Na sprzedaż grunt powierzchni 3200m2. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy zagrodowej. W ciągu drogi do której ma dostęp działka znajd...

  • Sprzedam leśną działkę pod rekreacje

    Kąty

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam fajną działkę leśną o pow. 1000m2 leżącą przy drodze gruntowej w Katach k/Góry Kalwarii W drodze idzie elektryka i kanalizacja miejska,Działka z jednej strony ogrodzona ,...

  • Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach

    Kąty

    • 190 800 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach pow.piaseczyński k/Góry Kalwarii. Działki położone są wzdłuż nowej ulicy Dębowej w której poprowadzone są media : gaz,elektryka, ka...

  • Działka Głosków

    Głosków

    • 230 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Doskonała działka inwestycyjna LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjn...

  • 1 / 2
    Działka Józefów ul. Górki

    Józefów » ul. Górki

    • 450 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie działki o pow. 1200m z udziałem w drodze, łącznie 2500m. Wydana WZ na dwa domy o pow. po ok. 170m. Możliwa sprzedaż całości za 850000, lub połowy. Kontakt: 501 74 24 58 Grz...

  • Działka Bielawa

    Bielawa

    • 1 850 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 617 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 24mx125m zlokalizowana w Konstancinie w dzielnicy Bielawa, około 2km od ul. Warszawskiej. Nieruchomość objęta PZP. LINK DO OFERTY: [url] -----...

  • 1 / 2
    Działka Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 465 000 zł cena
    • 3 150 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, zadrzewiona (sosny) o powierzchni 3150m2 zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy prestiżowej dzielnicy Konstancina(strefa "A"). Nieruchomość posadowiona wśród z...