• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki rekreacyjne ROD Góra Kalwaria

(1)
  • Przytulny domek letniskowy na działce ROD - Warszawa - Góra Kalwa...

    Góra Kalwaria

    • 95 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna ROD z w pełni wyposażonym domkiem letniskowym. Działka o powierzchni 300m2 – położona na terenie ROD Malinka w Górze Kalwarii ok. 30 kilometrów od...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę w Nowym Prażmowie ul.Leśna
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Nowym Prażmowie ul.Leśna

    Nowy Prażmów

    • 140 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 2 działki , w Nowym Prażmowie, przy ulicy Leśnej.Istnieje plan zagospodarowania przestrzennego. Działka w bardzo spokojnej okolicy, cisza ,spokój, świeże powietrze, otulin...

  • Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym
    1 / 5
    Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym

    Sobienie Kiełczewskie Drugie

    • 230 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej gminnej, ogrodzona. Woda, prąd-własny słup energetyczny. Domek letniskowy, sad około 60 drzew owocowych: 20 czereśni, 12 wiśni, j...

  • działka
    działka

    Podbiel

    • 57 855 zł cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w cichej okolicy Maz. Parku Kraj. z dobrym dojazdem. Pojemniki wielofunkcyjne 40/40/60 40/40/80 cm po 25 zł/szt.

  • 1 / 4
    Działka Szymanów ul.

    Szymanów

    • 38 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w Szymanowie - gmina TeresinOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Szymanów, w gminie Teresin. To świetna propozycja zarówno pod budow...

  • Działka z własnym lasem, MPZP
    1 / 2
    Działka z własnym lasem, MPZP

    Ostrówek

    • 130 000 zł cena
    • 3 842 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupujący nie płaci prowizji Działka z własnym lasem - zabudowa letniskowa, działka posiada MPZP. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Ostrówek, gm. Łochów, w otoczeniu la...

  • Działka Jeziórko ul. Lipowa

    Jeziórko » ul. Lipowa

    • 358 000 zł cena
    • 1 198 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ustanówek - Jeziórko - Oferuje do sprzedaży działkę rekreacyjną UTL o pow. 1198 m2 w pięknej okolicy. Jest to otulina Chojnowskiego Parku Krajobrazowego kilka kroków od rzeczki Z...