• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Osówek

(1)
  • Sprzedam las 1,30 ha w Osówku, gm. Potok Wielki
    Sprzedam las 1,30 ha w Osówku, gm. Potok Wielki

    Osówek

    • 75 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las sosnowy, ok. 80 letni, o powierzchnki 1,30 ha, w miejscwości Osówek, gmina Potok Wielki.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w Janowie Lubelskim

    Janów Lubelski

    • 130 000 zł cena
    • 3 015 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w Janowie Lubelskim, ul. Klonowa Przyborowie. Nr działki 198/2 o szerokości 18,5m. Powierzchnia 0,33 ha. [url] Kontakt tylko telefonicz...

  • Działka

    Stalowa Wola

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 3 ary zlokalizowaną na ROD "Hutnik II" w Stalowej Woli. tel. kom.: [tel]

  • sprzedam działkę

    Stalowa Wola

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• sprzedam działkę

    Stalowa Wola

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• sprzedam działkę

    Stalowa Wola

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• 1 / 3
    Działka Rekreacyjna ROD SAN Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 33 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dwie przylegające do siebie działki. Na jednej znajduje się murowana altanka z poddaszem i zabudowanym tarasem.

  • 1 / 4
    sprzedaż działki stalowa wola

    Stalowa Wola

    • 25 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD przed wałem w Stalowej Woli. Cena do negocjacji

  • Sprzedam nieruchomość – gospodarstwo rolne
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość – gospodarstwo rolne

    Radomyśl nad Sanem

    • 450 000 zł cena
    • 104 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam nieruchomość, która posiada urządzoną Księgę Wieczystą – gospodarstwo rolne - o powierzchni ponad 8,7 ha położone w gminie Radomyśl nad Sanem za kwotę 450 000zł i 1,5 ha...

  • Działka ROD HUTNIK II

    Stalowa Wola

    • 32 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 419 ROD HUTNIK II Na działce znajduje się altana murowana z piwnicą, pokój + duże pomieszczenie gospodarcze, woda. W cenie : toaleta turystyczna, meble ogrodowe , piaskow...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną

    Stalowa Wola

    • 21 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD Hutnik II w Stalowej Woli. Na działce stoi murowana altanka z zadaszoną werandą. Szpic na wodę, drzewa i krzewy owocowe, tuje, kompostownik i mie...

  • Sprzedam działkę ROD Hutnik I Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam na sprzedaż działkę w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym (ROD) „Hutnik I” w Stalowej Woli. Znajduje się ona przy alejce Porzeczkowej, nr działki 235. Na terenie działki stoi muro...

  • Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM
    1 / 3
    Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM

    Jastkowice

    • 6 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Jastkowicach Nr. 181803_2.0003.594/5 Wymiar działki to 47 x 21m, położona w miejscowości JASTKOWICE koło Stalowej Woli w bardzo dobrym miejscu z dobrym dojazdem...

  • Nieruchomość niezabudowana - Turbia

    Turbia

    • 110 523 zł cena
    • 5 014 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI Pawła Słomianego sygn. akt KI1L/GUp-s/169/2023 adres do korespondencji: ul. Wardyńskiego 3; 27-400 Ostrowiec Św. oferuje do sprzedaży Prawo własności ni...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę

    Mostki

    • 100 000 zł cena
    • 14 629 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z lasem

  • Sprzedam działkę / działki
    Sprzedam działkę / działki

    Pysznica

    • 760 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3834m2, tj. 38,34 ara składająca się z działek: 516/4 o powierzchni 28,34 ara [url] oraz 516/5 o powierzchni 10 arów [url] Możliwość sprzed...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 1ha Stalowa Wola
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 1ha Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 800 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam: - jedną z dwu działek widocznych na planie, działka z domem z lat 80 do kapitalnego remontu - 100m2 - ok. 50 ar - cena 800tys. - druga działka z budynkami gospodarczymi,...

  • Działka budowlana Pysznica, Jastkowice
    Działka budowlana Pysznica, Jastkowice

    Jastkowice

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 10 arów i kształt kwadratu. Położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej na lekkim wzniesieniu. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz,...

  • Sprzedam działkę ROD Hutnik I Stalowa Wola
    1 / 9
    Sprzedam działkę ROD Hutnik I Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam na sprzedaż działkę w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym (ROD) „Hutnik I” w Stalowej Woli. Znajduje się ona przy alejce Porzeczkowej, nr działki 235. Na terenie działki stoi murowa...

  • Działka ROD Hutnik 2
    1 / 9
    Działka ROD Hutnik 2

    Stalowa Wola

    • 27 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD HUTNIK II Na sprzedaż działka Rod nr 111 Działka położona bardzo blisko bramki wjazdowej na alejkę. Klimatyczna biała altanka drewniana Uzbrojenie prąd i woda...

  • 1 / 3
    Działka Stalowa wola, ul. Spacerowa

    Stalowa Wola » ul. Spacerowa

    • 426 000 zł cena
    • 1 446 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UMGL.6840.17.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLI na podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (...

  • Działka Stalowa wola, ul. Energetyków

    Stalowa Wola » ul. Energetyków

    • 25 000 000 zł cena
    • 3 038 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UMGL.6840.16.2026.EBPREZYDENT MIASTA STALOWEJ WOLIna podstawie:1) art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (D...

  • Syndyk sprzeda udziały w grunatach Jastkowice - Stalowa Wola

    Jastkowice

    • 32 866 zł cena
    • 30 866 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda zespół udziałów w trzech nieruchomościach gruntowych, położonych w obrębie Jastkowice i St...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Radomyśl nad Sanem

    • 126 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam jedną lub dwie sąsiadujące ze soba działki, każda o powierzchni 12 ar w miejscowości Radomyśl nad Sanem pow. Stalowowolski nr ewid. 1356/5 oraz 1356/4 Okolica bardzo spoko...